Delta Machine

ODPOWIEDZ

Najlepszy utwór na Delta Machine

Welcome To My World
2
7%
Angel
0
Brak głosów
Heaven
3
11%
Secret To The End
1
4%
My Little Universe
0
Brak głosów
Slow
0
Brak głosów
Broken
1
4%
The Child Inside
0
Brak głosów
Soft Touch/Raw Nerve
1
4%
Should Be Higher
12
44%
Alone
1
4%
Soothe My Soul
2
7%
Goodbye
0
Brak głosów
Long Time Lie
1
4%
Happens All The Time
1
4%
Always
1
4%
All That's Mine
1
4%
 
Liczba głosów 27
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Re: Delta Machine

Post 29 mar 2013 07:40

B&W na filmie czy fotografii zawsze odmładza.

Chce im się stać czy nie, raczej to z obowiązku kontraktowego ;)
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 29 mar 2013 12:06

Prawdę mówiąc z czasem przekonałem się mocno do wideoklipu do Wrong który ostro krytykowałem na początku, bardzo dobrze że zespół nie pojawił się w tym klipie więcej bo nie było to potrzebne. Klip do Peace nie był najgorszy wg mnie, jakoś przynajmniej łączył się z utworem i wolę go bardziej od klipu do Heaven. Hole To Feed było chore, trochę z tym pojechali, a z Fragile Tension zrobili gniota (za to John the Revelator, również robiony podczas trasy był dla mnie miodzio). Soothe My Soul zaś nie jest najgorszy ale ten instagramowy rozmiar wideo mi nie odpowiada, to co pasuje do zdjęć niekoniecznie sprawdza się przy teledyskach.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 29 mar 2013 21:08

Teledysk do Soothe My Soul jak dla mnie szału nie robi, ale i tak lepszy niż Heaven.
bARREL pisze:mam głęboko w poważaniu wszelkie klipy bo z tego wyrosłem
No ja akurat lubię, jak dobry utwór ma dobry teledysk. Taki teledysk powoduje, iż utwór wydaje mi się jeszcze lepszy. Weźmy np. Barrel of a gun. Utwór znakomity, ale wraz z rewelacyjnym teledyskiem robi dopiero wrażenie. Podobnie Behind the wheel.
Generalnie teledyski z SOTU i Delty w porównaniu z wcześniejszymi są wg mnie do d...
Jeżeli chodzi o Delta Machine, to męczę ostatnio bonusy, które są tak dobre, że nie umiem wybrać, który podoba mi się najbardziej.
Bonusy z SOTU poza Ghost w ogóle mnie nie zainteresowały. A tych z Delty wciąż mi mało.
Coraz bardziej robi na mnie wrażenie szczególnie Happens All The Time.
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 375
Rejestracja: 09 sty 2013 15:44
Ulubiony utwór: The Landscape Is Changing

Post 29 mar 2013 21:21

Nie podoba mi się za bardzo klip ale co zrobić, a album jest jednym z lepszych w tym roku, ale poczekajmy jeszcze na PSB i OMD.
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 29 mar 2013 22:07

Zobaczymy Peter co Slick powie na moje wstawiennictwo.
Osobiście uważam, że ostrzeżenia powinno Ci się anulować.
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 30 mar 2013 06:19

Tak bardzo na temat bARREL ;)
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 375
Rejestracja: 09 sty 2013 15:44
Ulubiony utwór: The Landscape Is Changing

Post 30 mar 2013 11:13

Dzięki, ja zaraz zabieram się za słuchanie Delty, na razie słuchałem powierzchownie przez YT. Nie jestem zwolennikiem okradania zespołu i nie ściągnąłem, a kupiłem dzisiaj. Zachęcony świetnymi kompozycjami. Szkoda tylko, że póki co mam wersję nie deluxe. Ale tamte piosenki może nabędę przez iTunesa.
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 02 kwie 2013 12:21

jako nowość na 1 miejscu i odrazu platyna:
http://olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang=
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 375
Rejestracja: 09 sty 2013 15:44
Ulubiony utwór: The Landscape Is Changing

Post 02 kwie 2013 19:37

Fajnie, że się do tego przysłużyłem. ;) I wy także daliście do tego swoją cegiełkę. Myślicie, że Depeche się nie powtarzają?jestem w szoku jak bardzo blisko im do SOTU i częściowo do "Violatora" a to za sprawą kompozycji Dave'a. Oba albumy oczywiście lepsze ale Delta też jest fajna.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 04 kwie 2013 18:59

W ostatnim numerze Przekroju możecie znaleźć recenzję płyty Piotra Stelmacha, kupiłem z ciekawości bo pamiętam że podobała mi się jego ostra recenzja SOTU przed laty. Recenzja Delty w jego wykonaniu dość trafna moim zdaniem, szału ni ma, nie jest zbyt szczegółowy pan redaktor i mógłby więcej o płycie pisać niż o samym zespole ale ok.

Ja wracam do płyty po paru dniach przerwy, Secret To The End ostatnio młócę często, dopiero zauważyłem że gitara wraca jeszcze na koniec w tym kawałku, hy. Chyba z grubsza dobrze oceniłem poszczególne kawałki, teraz jeszcze wyłapuję jakieś smaczki bo nikogo nie ma w domu to podkręciłem głośność wreszcie :D
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 375
Rejestracja: 09 sty 2013 15:44
Ulubiony utwór: The Landscape Is Changing

Post 05 kwie 2013 14:51

A jest coś na płycie co wam się nie podoba? jak dla mnie dwie pierwsze piosenki, jakieś takie nie typowo depeszowe....
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 05 kwie 2013 16:55

Ja się cieszę że są jakieś nietypowe numery, inaczej bym się zanudził słuchając samych numerów jak Soothe My Soul i Broken. Do tego nudnawe Slow i Soft Touch psują mi obraz tej płyty, reszta daje radę.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 07 kwie 2013 01:04

Bardzo równa, dobra płyta, wyłamują się tylko Secret To The End i Alone z jednej strony - oba dostarczają bardzo mocnych wrażeń, kryją wiele "smaczków" - oraz The Child Inside z drugiej, fatalny utwór.

Samą Deltę postawiłbym obok Excitera i Ultry, panowie nagrali ciekawą, solidną płytę.
Niby nie moje klimaty... ale nie bardzo jest do czego się przyczepić.
Awatar użytkownika
marecki129
Posty: 661
Rejestracja: 29 sie 2011 08:30
Lokalizacja: Wrocław, Goch

Post 08 kwie 2013 10:28

Ujmę to tak: szału (porównując z Ultrą, Violkiem i SOFAD-em) nie ma, ale w porównaniu z takim SOTU, to zwyżka formy jest. I nie zgodzę się z szanownym przedmówcą, że TCI to utwór fatalny - wprost przeciwnie, w porównaniu ze średniawym (jak dla mnie) Jezebel z poprzedniej płyty, wyraźnie w górę, mało tego: jeśli uznamy 2 CD za część Delty, to jest tam również killer w postaci "Always" (oby tylko umieścili to w setliście - będzie wspólne śpiewanie, oj będzie ... :fletch: ) . Tak więc Gore chyba sobie wziął do serca tę porażkę zwana SOTU.
Jak dla mnie solidna płyta, z czego wybijają się in plus: WTMW, TCI, SMS, MLU; do wycięcia Angel i Heaven.
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 08 kwie 2013 17:13

Dla niektórych szału może nie ma, ale listy mówią same za siebie.
Osobiście z płyty jestem bardzo zadowolony. I bardzo mi odpowiada fakt, iż nie jest to powielanie Ultry, Sofadów czy Violatorów. Zawsze bardzo ceniłem sobie w depeche mode to, że każda kolejne płyta nie jest kopia jakiejkolwiek poprzedniej.
I jest to depeche mode, brzmi to jak depeche mode ale jest zawsze inaczej niż wcześniejsze depeche mode.

Drugie notowanie na Olis, i nadal jedyneczka :8
w US na billbordzie 6 a w alternatywie i rockowej liscie jedyneczka, platynka również na węgrzech, i w wielu krajach 1-2 miejsce. tylko japońce i koreańczycy płytę trawią w okilicach 50 pozycji :idea:
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 08 kwie 2013 17:36

No i jasne, Węgrzy równie popaprani co Polacy, ehh. Bratanki :/
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 08 kwie 2013 17:54

w Pl trzeba 20 tys. na platynę, w Hungary 4 tys.

p.s. dlaczego zaraz popaprańcy?
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 08 kwie 2013 18:16

Te numerki mają serio jakąś wartość?
Zdaje się, że Weekend z "Ona tańczy dla mnie" są wyżej, pewnie nagrali lepszą płytę! :<
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 08 kwie 2013 18:27

bARREL pisze:w Pl trzeba 20 tys. na platynę, w Hungary 4 tys.

p.s. dlaczego zaraz popaprańcy?
Czemu nie w Poland w takim razie? ;(

No popaprańcy, tak po prostu. A te numerki o niczym nie świadczą. Rozumiem obserwa99 - on chyba miał orgazm ilekroć widział jakieś notowania, ale że ktoś inny zwraca na to uwagę?
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 08 kwie 2013 19:04

po co ten cynizm Panowie?

no a nie jest miło widzieć na topie ulubiony zespół? Bo dla mnie widocznie stary już jestem, zakonserwowany i cyferki mają znaczenie. Depeche Machina trwa, chwiejne ma nogi to fakt i często ociera o kompletną nisze, ale jeszcze jest.
Zwłaszcza gdy przy ówczesnym szajsie na wszelkich listach.

Hien - cyferki dla własnego użytku słuchowego i emocjonalnego który daje muzyka nie ma znaczenia, aczkolwiek patrz na dwa zdania środkowe powyżej.

p.s. informacje są podawane jako ciekawostki.
ODPOWIEDZ