Everything Counts

Najlepsza wersja Everything Counts to?

Albumowa
2
25%
Construction Time Again Tour
0
Brak głosów
Some Great Reward Tour
0
Brak głosów
Black Celebration Tour
0
Brak głosów
Music For The Masses Tour
3
38%
World Violation Tour
0
Brak głosów
Devotional Tour
1
13%
Exotic Tour / US Summer Tour '94
0
Brak głosów
Touring The Angel
1
13%
Global Spirit Tour
1
13%
 
Liczba głosów 8
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 21 cze 2021 22:10

Ja chyba polecę klasykiem i napiszę, że na tę chwilę preferuję wersję z MFTMTour :)
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 21 cze 2021 22:32

Różne miałem fazy przez te lata, ale ostatecznie uznaję wyższość wersji ze 101 nad wszystkimi innymi. Podkreślam 101, bo trochę ten numer studyjnie przypudrowano (jak i całą resztę).
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7938
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 21 cze 2021 22:37

Dragon pisze:
28 maja 2021 00:36
Chyba z biegiem czasu ta wersja z TTA coraz bardziej mi się podoba... być może dlatego, ze jest pochodną tej z Devo właśnie. Przede wszystkim za sprawą tego instrumentalnego mostka w środku, na którym fani łapią zawieszenie systemu i śpiewają dwa razy "grabbing hands...". W porównaniu do wersji z GST jest wręcz genialne, perkusja tak nie dudni jak ze studni, syntezatorowe brzmienia nie są tak płaskie i bez wyrazu, Gahan w znacznie lepszej kondycji wokalnej.
Podtrzymuję swoje zdanie sprzed miesiąca, wersja z TTA to najdoskonalsze połączenie lekko trip klimatu z Devotionala z soczystym brzmieniem, żaden numer z tej trasy tak dobrze nie brzmi jak EC.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 21 cze 2021 22:44

Ja natomiast podtrzymuję to
Hien pisze:
18 wrz 2019 21:44
Powiem szczerze, że nie mogę powstrzymać śmiechu :D Shodan, dawaj tu top 5 najbardziej gównianych piosenek DM, zaczniemy obstawiać kiedy je polubisz ;)
Mój pierwszy typ - Spacewalker w 2022.
Hien pisze:
18 wrz 2019 22:42
Były też przypadki utworów, których nie lubiłeś. Come Back obstawiam na 2023.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 21 cze 2021 23:08

EC to dobry utwór. Ale dla mnie liczy się tylko wersja z Devitional. Tam z utworu dobrego Alan zrobił prawdziwe cudo. Najlepszy utwór na trasie obok IYR i WIME.
Tak wiem, że jestem w tym osądzie osamotniony. :roll:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 21 cze 2021 23:42

Szczerze, to nie wiem ktora jest najlepsza. Chcialem zaglosowac na wersje z WVT, bo to jest ogien w czystej postaci z intrem na czele, ale tym razem dostanie drugie miejsce. Ten kawalek jest dobry sam w sobie, a koncertowo to jest petarda. Koncertowka z Devotional Tour jest na czwartym miejscu. Jest bardzo dobra, ale chyba sa lepsze. Byc moze nawet z pierwszych tras, tzn CTAT, SGRT i BCT. Chyba, bo jak mowie sam juz jestem glupi. Tym razem jednak zostawie te wersje z tylu. Podium na trzecim miejscu uzupelni wersja ze "101". Chcialoby sie rzec najklasyczniejsza klasyka. Ale zwyciezca moze byc tylko jeden i tym razem na najwyzszym stopniu podium stawiam wersje ze Spirit Tour. Slyszalem na zywo 9 razy i za kazdym razem ciary i ekstaza. Samo intro juz bije reszte, a potem jest jeszcze lepiej. Ciekawa aranzacja, kkawisz, zagrywka Martina, Christian nie zagluszal, Peter nie wydziwial. Slowem wszystko fantastycznie.
Przypomnijcie sobie, w linku soundtrack:

https://youtu.be/nfDOrB0JrgI
Enjoy The Silence