Wersje singlowe vs. wersje albumowe

Dyskusje na temat wydawnictw Depeche Mode
Awatar użytkownika
stripped
Ulubiony utwór: Stripped

Post 02 gru 2018 15:43

Ja też pamiętam że zajarałem się singlowym BTW gdy pierwszy raz słyszałem w TV ale potem gdy dorwalem album nie wiedzialem dlaczego wersja z płyty mnie nie jara (nie czaiłem że są inne).
Awatar użytkownika
Czez
Ulubiony utwór: Cala masa

Post 02 gru 2018 15:46

Przylaczam sie do opini ze Strangelive i BTW na albumie brzmia lepiej. Malo tego, na albumie harmonizuja sie z pozostalymi piosenkami tworzac spojna calosc co jeszcze dodaje im swietnosci.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Dragon
Ulubiony utwór: Kaczuchy

Post 02 gru 2018 16:22

No to ja się kompletnie nie zgadzam... ;) w stosunku co do Strangelove, które na singlu nabiera życia. BTW z kolei jest trochę za bardzo podrasowany i brzmi dość śmiesznie w tej wersji by Shep Pettibone. Na albumie potrzebuje się rozkręcić trochę dłużej i trochę inaczej, jak dla mnie też lepiej, bo bez tego komicznego klawisza dodatkowego.

Ale ogólnie MFTM ma ten problem, że jest trochę sklejony na siłę, w szczególności pierwsze piosenki - takie przejścia między utworami budzą uśmiech i politowanie, z pewnością można było to zrobić zgrabniej. Między innymi dzięki temu nie lubię słuchać tej płytki w całości, no ale tu już odpływam od głównego tematu.