My Secret Garden Party Wawa - 12.06.05

Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

My Secret Garden Party Wawa - 12.06.05

Post 16 maja 2005 19:53

No to skoro majowa impreza dobiegła końca, to czas ogłosić, że następna warszawska depoteka już 12.06.05 :)

Mam nadzieję, że przybędziecie tłumnie.

W każdym bądź razie serdecznie zapraszam!!!
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 16 maja 2005 20:56

temat przyklejam ale juz mowie ze mnie nie bedzie :(
dzien pozniej sa chrzciny mojego siostrzenca, ja sam wystapie w roli ojca chrzestnego wiec czerwcowe MSGP odpada :(
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 16 maja 2005 22:22

Ooooj, to nie :nie: dobrze.

A ja myślałam że poznam Pana Amina...
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 16 maja 2005 22:30

niestety, ale jeszcze zostaje MSGP lipcowe, sierpniowe oraz kolejne
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 18 maja 2005 08:24

No commends :x :evil: . To chyba proste, że Cię za to zabiję :twisted: ?
Dlaczego ta cholerna depka nie może być tydzień później, grrrrr :!:
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 18 maja 2005 09:54

No prosze!Czyzby dwie zakochane duszyczki :lol: Dobrze,ze ja swojego depecha mam w domciu,tylko dla siebie ;)
Awatar użytkownika
SweetLittleGirl
Posty: 1342
Rejestracja: 10 mar 2005 09:40
Lokalizacja: Sochaczew

Post 18 maja 2005 10:28

No, wreszcie normalny termin, poprzeednie 2 wybitnie kolidowały z moimi sprawami osobistymi :).
Powinnam się pojawić na 101% :D
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 18 maja 2005 22:40

kawoszka pisze:No prosze!Czyzby dwie zakochane duszyczki :lol:
A coś Pani nie pasuje? Co w tym takiego śmiesznego :?: ?
kawoszka pisze:Dobrze,ze ja swojego depecha mam w domciu,tylko dla siebie ;)
Tak sie składa, że ja moim depechem też nie zamierzam się z NIKIM dzielić :> . I z tego powodu wcale nie musze zamykac go w domciu :lol: .
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 19 maja 2005 09:32

Disease-czepiasz sie, czepiasz :x A ten smiech to z Ciebie :lol: Czytaj uwaznie to co pisze i dopiero wtedy skladaj swoje zale i pretensje.Ja nie musze nikogo zamykac w domu,a tym bardziej swojego meza.A tak wogole to nie pociagaja mnie inni faceci poza nim,nie musisz sie niczego obawiac :P Zyjcie sobie dlugo i szczesliwie,chociaz slyszalam,ze nie kreca Cie dluzsze znajomosci.Oj,sprawdzaja sie kawaly o blondynkach,ciete i ...... baby :D

EDIT: // bez chamstwa prosze :!:

[ Dodano: 19 Maj 2005 14:07 ]
I kto tu kogo prowokuje,he?zadnego chamstwa z mojej strony nie bylo,jawna niesprawiedliwosc,tyle :o
Awatar użytkownika
Ciapa
Posty: 6
Rejestracja: 19 maja 2005 13:28
Lokalizacja: Piastów k/wsi warszawa

Post 19 maja 2005 14:19

Hej foki nie macie ciekawszych tematów?

Jeśli Diss chce żeby slick jej komin czyścił to dobrze jej sprawa.

Kawoszka tylko pogratulować jak sobie chłopa wychowałaś.

No to chyba jasno się wyraziłem skończyć te dyrdymały :x
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 19 maja 2005 14:21

Masz racje Ciapa,dobrze kogos madrego posluchac ;)
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 19 maja 2005 14:23

a ja lubię czytać te wasze kłótnie i dogadywania :) Ale nie rozumiem do końca całej sytuacji...
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 19 maja 2005 14:24

Iwonko,nie martw sie,nie tylko Ty nie rozumiesz ;)
Juz wiem kim jest tajemniczy Ziomislaw :lol: Goraco Pana pozdrawiam ;)

No i kto tu rozpisuje sie nie na temat?(Patrz nizej na wywody Disease)Nie chce mi sie tego komentowac,nie bede sie znizac do waszego poziomu,tyle.Co do kobiecej psyche-glupoty wypisujesz,laleczko :lol:
Awatar użytkownika
darrin
Posty: 62
Rejestracja: 26 kwie 2005 18:33
Lokalizacja: Z fotela przed kompem!

Post 19 maja 2005 21:18

... jak dzieci ...
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 20 maja 2005 00:41

kawoszka pisze:Disease-czepiasz sie, czepiasz :x A ten smiech to z Ciebie :lol: Czytaj uwaznie to co pisze i dopiero wtedy skladaj swoje zale i pretensje.
Czytam znacznie uważniej Twoje posty, niż Ty moje. Żalu to ja do Ciebie żadnego nie mam, bo i o co :?: ? A pretensje sa na maxa uzasadnione :x .
kawoszka pisze:Ja nie musze nikogo zamykac w domu,a tym bardziej swojego meza.A tak wogole to nie pociagaja mnie inni faceci poza nim,nie musisz sie niczego obawiac :P
Nawet o tym nie pomyślałam, żeby sie Ciebie obawiać. Nie pochlebiaj sobie. A jeżeli nie pociągaja Cie faceci poza Twoim mężem, to współczuję, bo straciłaś jedna z podstawowych funkcji kobiecej psyche :lol: .
kawoszka pisze:Zyjcie sobie dlugo i szczesliwie,chociaz slyszalam,ze nie kreca Cie dluzsze znajomosci.Oj,sprawdzaja sie kawaly o blondynkach,ciete i ...... baby :D
Nie mamy wspólnych znajomych, nie znasz mnie kompletnie, nie możesz mieć najmniejszego pojęcia, jak traktuje facetów, choć przynajmniej kojarzysz mnie z wyglądu :haha: . Blondynką jestem farbowaną, jakbyś nie zauważyła :> . Przypuszczam, że Twój avatar jest również ładniejszy od Ciebie :lol: .
kawoszka pisze:[ Dodano: 19 Maj 2005 14:07 ]zadnego chamstwa z mojej strony nie bylo,jawna niesprawiedliwosc,tyle :o
A nazywanie kogos głupią babą i blondynką to nie chamstwo???

Dobra, KONIEC TEMATU :!: Dziękuje wszystkim za uwage i przestaję śledzić ten topic.

@ Ciapuś- Dzięki <przytul>.
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 20 maja 2005 00:50

kawoszka pisze:Disease-czepiasz sie, czepiasz :x A ten smiech to z Ciebie :lol: Czytaj uwaznie to co pisze i dopiero wtedy skladaj swoje zale i pretensje.Ja nie musze nikogo zamykac w domu,a tym bardziej swojego meza.A tak wogole to nie pociagaja mnie inni faceci poza nim,nie musisz sie niczego obawiac :P Zyjcie sobie dlugo i szczesliwie,chociaz slyszalam,ze nie kreca Cie dluzsze znajomosci.Oj,sprawdzaja sie kawaly o blondynkach,ciete i ...... baby :D
Przypominam, to jest topic dotyczący zbliżającej się imprezy. Nie zakładałam go po to byś mogła wygłaszać swoje opinie na temat ludzi których do tego kompletnie nie znasz, także spasuj dziewczynko.

Jeszcze raz taki post i pojadę Ci po bandzie... :x :x
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 20 maja 2005 02:17

Słuszna uwaga @ sate. Kończymy te szopki i wracamy do tematu imprezy :cisza: .
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 26 maja 2005 09:57

Nie dawno dowiedziałam się, że w Pruszkowie poza mną ktoś jeszcze słucha DM. Miła niespodzianka :)

No i tym razem na MSGP nie przybędę jak zwykle ja solo, tylko cała zwarta pruszkowska ekipa licząca sobie 8 osób.
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 26 maja 2005 12:12

no jasne że ktoś słucha! Sam nie chwaląc się spotykałem się z depecho-kjuro-placebo fanką z Pruszkowa!! :cisza:
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 26 maja 2005 16:44

satelite_dm pisze:No i tym razem na MSGP nie przybędę jak zwykle ja solo, tylko cała zwarta pruszkowska ekipa licząca sobie 8 osób.
Ależ to mafijnie zabrzmiało Rybko :lol: . Czekam z niecierpliwością na 12 i na tę Twoja ekipkę. Podstawowe pytanie: są tam jakieś smaczne towarki do podgryzienia? Może jak tak troszku poprowokuję, to ten wymigiwacz się wkurzy i przyjedzie z tego swojego południa Polski :> ???