Ogólnopolski Zlot Fanów DEPECHE MODE - Łódź 29.X.2005

Awatar użytkownika
de-mo
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2005 08:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt
Strona WWW

Post 10 paź 2005 01:25

Disease pisze:Czyżby@ de-mo miała siem stać jesio bardziej zajęta Kobietką niz jest obecnie :twisted: ?
Do tej pory to ja tylko udawałam, że jestem zajęta :D
Disease pisze: Aha, @ de-muś, czy ktosik będzie obchodził na zlocie swoje urodzinki, bo ja znam takową jedna panią i nie wiem, jak toto rozegrać :roll: ...
Hmmmm, a to mi teraz dałaś do myślenia :roll: Wiem, że jedna pani coś kombinuje od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz powiązałam fakty :o
"To się wiąże, to się wszystko wiąże. A te drzwi muszą być w pawilonie" ;)
Jeśli ta pani będzie coś obchodziła to chyba chce zrobić wszystkim niespodziankę :roll: Tak czy siak oficjalnie ja nic nie wiem ;)
Disease pisze: I pytanko muzyczne: czy znów 101% DM, czy jakieś De z Wyżyn bądź Kolonię da siem, powiedzmy że względnie po cichutku, przemycić :twisted: ?
A to jest bardzo dobre pytanie :D Zarządzenie odgórne przedstawia się następująco: 101% DM + 1 (i tylko 1 ;)) utwór nie DM. Teraz wystarczy tylko składać propozycje :twisted: ;)

Tymczasem kładę się spać a na jutro przewiduję kolejnego niusa ;)
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 10 paź 2005 03:44

de-mo pisze:Do tej pory to ja tylko udawałam, że jestem zajęta :D
Tiaaa, pewnie, a te fszystkie poranne examy, nocne wkuwanie miedzy tworzeniem istnych elaboratów na forum (mmm, gdy jesio tam bywałam, tio uwielbiałam czytać je do bólu brzucha :lol: lub do granicy łez ;( ), stałe uczestnictwo w depkach, oprowadzanie gości po Łódeczce przed zlocikami, paparazzi'owanie (zresztą, szalenie udane ;) ), prowadzenie własnej stronki... Jezusie personalny, kiedy Ty @ de-muś sypiasz?
de-mo pisze:Jeśli ta pani będzie coś obchodziła to chyba chce zrobić wszystkim niespodziankę :roll: Tak czy siak oficjalnie ja nic nie wiem ;)
A ja dzis pełznąc po robo do domciu, wpadłam na dość delikatne i dyskretne rozwiazanie tego problemo :twisted: . Jesio odezwę sie do Ciebie w tej sprawce :D .
de-mo pisze:Zarządzenie odgórne przedstawia się następująco: 101% DM + 1 (i tylko 1 ;)) utwór nie DM. Teraz wystarczy tylko składać propozycje :twisted: ;)
Obstawiam Try to forget :D . Mmm, dałabym sie pożreć (z) Żywcem za ten kawałek :lol: .
A to zarządzenie to pewnie efekt nagonki na naszą urodzinowa depke, ciom :roll: ? Pfff, nie mieli sie czego czepnąć, to czepnęli sie muzy :| . Zupełnie nie kumam dlaczego :?: .
Rozumiem, że prosby można składać u @ chrissa w topicu o Waszej depeczce :D ?
de-mo pisze:Tymczasem kładę się spać a na jutro przewiduję kolejnego niusa ;)
Hie hie, czekamy z niecierpliwościa i utęsknieniem :twisted: .
Awatar użytkownika
de-mo
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2005 08:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt
Strona WWW

Post 10 paź 2005 17:26

No i niestety przyszedł czas kiedy muszę zamilknąć na ładnych kilka dni- dzięki ci, mój durny komputerze. Mówiąc w skrócie- widzę 16 kolorów a kursor myszki wyleciał w powietrze :/

Tak czy siak- niedługo będzie tu migał kolorowy, i nieczytelny wg niektórych osób, baner :) (będzie migał jak go nie zapomnę wysłać :lol:)
Chciałam wklwić plakat, ale niestety trudno jest robić takie rzeczy jak się ma do dyspozycji samą klawiaturę :(
W każdym bądź razie na Celebratrze pojawiło się dość obszerne info na temat imprezy :)
A w sprawie jednego dodatkowego utworu nie DM to proszę do mnie :D Albo na PM, albo może być tutaj, publicznie :) No, chyba, że ktoś się wstydzi :twisted:

Kiedy sypiam? Nie pamiętam :D Tak czy siak dzisiaj zamiast ślęczeć w bibliotece nad geografią gospodarczą, cały dzień walczę z komputerem i opanowuję obsługę tego głupka bez pomocy myszki :/
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 10 paź 2005 19:46

Żaaaaaden problem to akurat :) . (nawiasem mówiąc)
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 10 paź 2005 20:37

de-mo pisze:No i niestety przyszedł czas kiedy muszę zamilknąć na ładnych kilka dni
Buuu ;( . I z kim ja tu będę romansować :twisted: ?
de-mo pisze:A w sprawie jednego dodatkowego utworu nie DM to proszę do mnie :D
Nie omieszkam się zgłosic :D . Tio siem doigrałaś ;) . Teraz się mnie tak łatwo nie pozbędziesz :twisted: .
de-mo pisze:Albo na PM, albo może być tutaj, publicznie :) No, chyba, że ktoś się wstydzi :twisted: .
Hie hie, nie zdziwiłabym sie :lol: ...
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 11 paź 2005 09:12

Pewnie i tak mnie nie bedzie ale jakby cos jednak wyszlo z mojego wyjazdu to poprosze o The Same Deep Water As You The Cure :) Jesli ktos to pusci to bede najszczesliwsza osoba pod sloncem,z gory dziekuje :)
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 11 paź 2005 21:57

Ja wiem, ja fszystko wiem, rozumiem, trawie, przegryzam w sobie, ale wiesz, co sie stanie, jeżeli się nie pojawisz :idea: ? Zapłaczę sie tam bez Ciebie ;( . Zreszta, nie tylko ja :/ ...
Awatar użytkownika
de-mo
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2005 08:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt
Strona WWW

Post 12 paź 2005 22:30

The Cure- The Same Deep Water As You
D/V- Try to forget
Zapamiętane ;)

Póki co najwięcej głosów (oddanych w różny sposób) padło na "Technomana" And One i "YHOMS" D/V ;)

A jak wszystko pójdzie dobrze, to może jutro wstawię tu pewien obrazek :)
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 12 paź 2005 23:25

@ de-muś :arrow: Na obrazek czekam niecierpliwie :twisted: . Rozumiem, że podpisujesz sie pod nim wszystkimi swymi kończynkami :lol: ? A cio tam będzie mrygać :twisted: ?
Cio do muzi, to w sumie ciągle sie gryzłam czy Try to forget czy YHOMS :/ . Kilka dni temu byłam za pierwsza, ale juz wczoraj przez pół nocy słuchałam drugiej, a teraz mam total kocioł i kompletnie nie moge sie zdecydować ;) . Technoman tysz może byc, choc dla mnie Łódka bez D/V to nie Łódka :twisted: ...
Awatar użytkownika
de-mo
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2005 08:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt
Strona WWW

Post 12 paź 2005 23:36

Ostatnio coś właśnie mało u nas tego D/V :/ Może dlatego, że Marko pojechał w daleki świat... :roll:

A obrazek akurat nie jest mojego autorstwa ;) Chociaż jeśli wziąć pod uwagę fakt, że miałam zmienić na nim 3 rzeczy, potem zmienić całą czcionkę a jeszcze potem tło, to w sumie może i można mnie uznać za autorkę tego "dzieła" :lol:
Ale to dopiero jutro.. :twisted:
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 13 paź 2005 01:30

A więc @ Marco jusz nosi spódniczkę i gra w dudy powiadasz ;) ? Pewnie mu tam dopsz, ale, o ironio, jest jedynym Łodzianinkiem, który towarzyszył mi na kazdej depeczce u Was :D . Jeżeli nie fizyczna obecnoscia, to chocby duchem bożka spoglądajacego znad konsoli ;) . Mimo Waszej, jakże cudownej obecności ofkors, będzie mi go brakowało :roll: ... Gdy wróci, spuszczę mu manto za deficyt D/V, bo teraz jusz nigdzie ich nie usłyszę :/ . Skończyły sie tłuste czasy, kiedy miałam ich w menu jako główne danie bez zamawiania ;) .
Czekam na obrazeczek :twisted: . A Ty, jak zwykle, jestes za skromna :lol: .
Awatar użytkownika
de-mo
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2005 08:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt
Strona WWW

Post 13 paź 2005 23:08

Disease pisze:Mimo Waszej, jakże cudownej obecności ofkors, będzie mi go brakowało :roll:
Eh, nam też go brakuje... :roll:
Disease pisze: Czekam na obrazeczek :twisted: . A Ty, jak zwykle, jestes za skromna :lol: .
Jaka tam skromna ;) Po prostu nie chcę żeby było na mnie, że coś krzywo czy nieczytelnie :lol:
A skoro obiecałam, że będzie dziś, to będzie... choć robię to z pewną taką nieśmiałością i nie do końca oficjalnie... ;)
Z różnych względów zamieszczę linka a nie miniaturkę...
http://img419.imageshack.us/my.php?imag ... ie19jb.jpg
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 14 paź 2005 15:16

@ de-muś :arrow: A kiedy @ Marco wraca? @ Hien cos mi mówil dawno temu, ze to jego upragniony wyjazd, ale nie wspominał, jak długo bedzie trwał. Wiesz cos o tym? Jest jakas mozliwośc kontaktu z nim?
de-mo pisze:robię to z pewną taką nieśmiałością i nie do końca oficjalnie...

I po cio ta nieśmiałość ;) ? Plakacisko bossskie :twisted: . Szkoda, że nie wkleiłaś miniaturki ;) .
Hmm, a dałabys mi linczka do Twojej stronki :wstyd: ?
Awatar użytkownika
de-mo
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2005 08:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt
Strona WWW

Post 14 paź 2005 18:32

Disease pisze:@ de-muś :arrow: A kiedy @ Marco wraca? @ Hien cos mi mówil dawno temu, ze to jego upragniony wyjazd, ale nie wspominał, jak długo bedzie trwał. Wiesz cos o tym?
Ostatnio Marko mówił, że to będą minimum 2 lata :/ Kurczę, źle jest bez niego w Łodzi :( Smutno... A widać to zwłaszcza na imprezach :roll:
Disease pisze: Jest jakas mozliwośc kontaktu z nim?
Czasem pojawia się na pewnym Forum... :twisted: ;) Nie wiem czy odbiera mejle. Telefonicznie nie da rady. Za jakiś miesiąc kupi sobie komputer, więc będzie już stale online :)
Disease pisze: I po cio ta nieśmiałość ;) ? Plakacisko bossskie :twisted:
Właściwie to ja je tylko poprawiałam :roll:
Disease pisze: Szkoda, że nie wkleiłaś miniaturki ;) .
Powiedzmy, że to względy polityczne :twisted:


Ah, zapomniałam powiedzieć o bardzo ważnej sprawie.
Na zlocie będą oczywiście konkursy: davedancing & konkurs śpiewu + niespodzianki ;-) Tak więc trenujcie kroki i ćwiczcie głosy ;)

Oprócz tego mam jeszcze jeden komunikat, ale może wstrzymam się z nim jeszcze kilka dni. Poczekajmy na oficjalną premierę PTAka :twisted:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 14 paź 2005 23:20

Olz jedzie na zlot? :fletch: :?:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 15 paź 2005 12:29

olz nie jedzie na zlot :P
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 15 paź 2005 12:40

jedzie, jedzie :) juz ja sie o to postaram :D
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 15 paź 2005 12:41

nie jedzie :|
sama bede decydowac czy jade czy nie :P
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 15 paź 2005 12:41

wlamie ci sie do domu i porwe w nocy :D
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 15 paź 2005 12:41

a ja nie chce :P
I want your touches to scar me so I'll know where you've been