Ogólnopolski Zlot Fanów DEPECHE MODE - Łódź 29.X.2005

Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 27 wrz 2005 09:15

z checia uzupelnie liste :D

1. Devotional
2. bartini
3. Slick
4. satelite_dm
5. szajajaba
6. Flashback
7. Dizzunia
8. ...
9. Magiczna + Piotrus (jak mu urwiesz głowę, to kto mi odda hajs ?)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 27 wrz 2005 09:49

Jesli mnie nie bedzie to Diz tyz nie pojedzie :twisted:
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 27 wrz 2005 13:00

no jak to Cię nie będzie??????????/
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 27 wrz 2005 15:45

Właśnie, jakieś sensowne wytłumaczenia proszę...
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 27 wrz 2005 21:26

Osobiscie Ci wszystko wytlumacze Szajabko ;)
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 30 wrz 2005 04:25

Skoro @ My Love siem nie zjawi, ja tysz z bólem serca, duszy i ciała Łodeczke odpuszczę ;( . Zresztą, moje zastępstwo wyleciało z robo, więc przynajmniej nie będe musiała szukać drugiego :roll: .
1. Devotional
2. bartini
3. Slick
4. satelite_dm
5. szajajaba
6. Flashback
7.
8. ...
9. Magiczna + Piotrus (w sumie urywaj mu, co masz ochotę, bo dobry zwyczaj, nie pożyczaj :( )
A może Ją jednak jakos namówicie :twisted: ?
Awatar użytkownika
de-mo
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2005 08:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt
Strona WWW

Post 05 paź 2005 20:30

To ja może jeszcze tak w kwestii formalnej.... (chociaż i tak już pewnie wszyscy zapomnieli o temacie ;))
kawoszka pisze:Wychodzi jednak na to,ze zlot w Lodzi odbedzie sie 29 pazdziernika :)
Tylko dlaczego w celebratorze jest oznaczony jako "data zmieniona",sama juz sie pogubilam :|
Bo data faktycznie została zmieniona, ale jeszcze zanim ktokolwiek się tym zlotem zaczął interesować. To znaczy ten 29.10 to już data po zmianie :)
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 05 paź 2005 21:16

de-mo pisze:To ja może jeszcze tak w kwestii formalnej.... (chociaż i tak już pewnie wszyscy zapomnieli o temacie ;))
I tu sie mylisz Droga @ de-muś ;) . Nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo :D ...
A tak poza tym: milusio mi u nas Pania gościć :przytul: . Jesio milusiej by było, gdyby Pani od czasu do czasu (nie mówie, że od razu codziennie ;) ) cos naskrobała. Coponiektórzy lubili i lubia Pania czytać :twisted: ...
Awatar użytkownika
de-mo
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2005 08:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt
Strona WWW

Post 05 paź 2005 23:00

Obawiam się, że niedługo mój uroczy plan zajęć uniemożliwi mi pisanie gdziekolwiek :(

Tak czy siak zapraszamy do Łodzi- wszystkich :) (i co tam się Diziski wypisują z listy, co? :x :twisted: ).
A czy szanowny admin tego forum będzie na 100 czy na 101%? :twisted:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 05 paź 2005 23:09

a co? beda bic? :D ;)
bedzie admin, nawet cala trojka adminow tego forum :P
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
de-mo
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2005 08:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt
Strona WWW

Post 05 paź 2005 23:21

Mam nadzieję, że nikt z nikim się nie będzie bił ;) Mam nadzieję, że zlot upłynie w pokojowej atmosferze ;) Bo ostatecznie po co tam wszyscy jadą? Chyba po to, żeby się pobawić, no nie? ;)
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 06 paź 2005 16:06

Pragnąłbym stwierdzić, że ludzie z tego forum raczej nie przepadają za ludźmi z "tamtego" (choć wiele się tu zameldowało, bądź nawet "przeprowadziło"), dlatego ciężko będzie z miejsca określić sytuację... Niemniej mam nadzieję że będzie fajnie :) .
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 06 paź 2005 17:50

Chyba robicie z igly widly :|
Na takim zlocie wszyscy powinni bawic sie razem,nie patrzac kto jest skad .Zycze tego wszystkim depeches :) nie tworzcie jakichs dodatkowych barier,bo po co?
Awatar użytkownika
de-mo
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2005 08:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt
Strona WWW

Post 06 paź 2005 19:56

No właśnie. Depeche Mode powinno łączyć ludzi a nie dzielić. Chociaż na jeden wieczór zapomnijmy o różnych sprawkach i po prostu się bawmy :)

A w kwestii formalnej- dość ważnej myślę... Wprawdzie jeszcze nie ma tej informacji na Celebratorze, ale jest z pierwszej ręki.
Cena wstępu ostatecznie wyniesie 17 zł
Mam nadzieję, że te dodatkowe 2 zł Was nie zniechecą :roll:
Zwłaszcza, że zawsze będzie można wygrać jakiś drobny upominek w konkursach :)
Awatar użytkownika
Lost Paradise
Posty: 197
Rejestracja: 04 lip 2005 15:02
Lokalizacja: Samoobrona

Post 07 paź 2005 16:45

łoooo kurde, skąd ja wezmę 17 zeta :o :o , tożto 0,7 litra wódki arktycznej ;).
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 07 paź 2005 17:53

Eeee mistrzu - musisz być! :D
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Lost Paradise
Posty: 197
Rejestracja: 04 lip 2005 15:02
Lokalizacja: Samoobrona

Post 07 paź 2005 19:26

pewnie że będę, chociaż do dekompresji mam kawałek drogi. A reprezentacja wielkopolski o której zawita do łodzi ?? ;)
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 08 paź 2005 08:56

de-mo pisze:Obawiam się, że niedługo mój uroczy plan zajęć uniemożliwi mi pisanie gdziekolwiek :(
@ de-muś przestanie pisać :shock: ? Nie ma takiej opcji :o . Toż to by się świat zawalil ;) . A poza tym, ja kcem Panią czytać i jusz :D .
de-mo pisze:(i co tam się Diziski wypisują z listy, co? :x :twisted: ).
Długo i nudniasto by wyjaśniać, ale generalnie był to taki mały żarcik ;) . Przeciez wiesz @ de-muś, że ja do Waszej Łódki to na czworakach, z zaawansowaną anginą, złamanym sercem, uszkodzoną stópką czy też po spóźnieniu się na dwa kolejne ciapągi, ale przypełznę na 101% :D .
devotional pisze:Pragnąłbym stwierdzić, że ludzie z tego forum raczej nie przepadają za ludźmi z "tamtego" (choć wiele się tu zameldowało, bądź nawet "przeprowadziło")
Po pierwsze, mów za siebie :evil: . Po drugie, nie znasz powodów przeprowadzek :x . A po trzecie, co ma piernik do wiatraka :shock: ???

Uuuch, jusz siem doczekac nie mogę :twisted: . Jesio tylko trzy tygodnie :D .
Awatar użytkownika
de-mo
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2005 08:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt
Strona WWW

Post 08 paź 2005 13:40

Disease pisze: @ de-muś przestanie pisać :shock: ? Nie ma takiej opcji :o . Toż to by się świat zawalil ;) .
No to szykujcie się moi drodzy na koniec świata :lol:
Disease pisze: Długo i nudniasto by wyjaśniać, ale generalnie był to taki mały żarcik ;) . Przeciez wiesz @ de-muś, że ja do Waszej Łódki to na czworakach, z zaawansowaną anginą, złamanym sercem, uszkodzoną stópką czy też po spóźnieniu się na dwa kolejne ciapągi, ale przypełznę na 101% :D .
No, i to jest właściwa odpowiedź :D

O cenie pisałam.... aha, do Dekompresji będzie się można dostać już od godziny 19-ej :)
Część pieniędzy ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona dla Karolka, bardzo chorego dzieciaczka, który niedawno obchodził swoje pierwsze urodziny i dzielnie walczy z przeciwnościami losu :)
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 09 paź 2005 01:40

de-mo pisze: No to szykujcie się moi drodzy na koniec świata :lol:
Tiaaa, tere fere :lol: . Czyżby@ de-mo miała siem stać jesio bardziej zajęta Kobietką niz jest obecnie :twisted: ?
de-mo pisze:do Dekompresji będzie się można dostać już od godziny 19-ej :)
Ło matko, gdybym tak wcześnie zaczęła browarkowanie, na focie forumowej pewnie leżałabym w pierwszym rzędzie :lol: . Nie wiem, jak Reszta, ale ja i @ Marta wpadniemy pewnie nieco później :) .
de-mo pisze:Część pieniędzy ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona dla Karolka, bardzo chorego dzieciaczka, który niedawno obchodził swoje pierwsze urodziny i dzielnie walczy z przeciwnościami losu :)
Wiemy, wiemy conieco o Karolku :) . Zaiste zacna idea, więc myślę, że każdy choc symbolicznym grosikiem ją wspomoże :) .

Aha, @ de-muś, czy ktosik będzie obchodził na zlocie swoje urodzinki, bo ja znam takową jedna panią i nie wiem, jak toto rozegrać :roll: ...
I pytanko muzyczne: czy znów 101% DM, czy jakieś De z Wyżyn bądź Kolonię da siem, powiedzmy że względnie po cichutku, przemycić :twisted: ?