Ogólnopolski Zlot Fanów DEPECHE MODE - Łódź 29.X.2005

Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 15 paź 2005 12:48

szkoda :(
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 15 paź 2005 12:50

nie przezywaj :P to znaczy chce pojechac ale nie moge :P
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 15 paź 2005 12:51

cos zaradzimy w tej kwestii mysle :grins:
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 15 paź 2005 12:52

mysle ze nie :P ale za jakies 5 lat, kto wie kto wie .......... :P
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
de-mo
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2005 08:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt
Strona WWW

Post 15 paź 2005 21:51

Za jakie 5 lat? :o ;)

UWAGA
Informacje dla osób zainteresowanych nabyciem PTA SACD+DVD:

Istnieje możliwość "zarezerwowania" egzemplarza dla siebie w łódzkim Media Markt i odbioru w dniu zlotu :) Cena 74,99.
Jeśli ktoś nie może nigdzie dostać limitowanej edycji a wybiera się na zlot (lub też niegdzie nie może dostać limitowanej edycji a nie wybiera się na zlot, ale płyta by go przyciągnęła :D) może się skontaktować z "naszym" człowiekiem w Media Markt- z Serkiem: telefon 501071678 :)
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 16 paź 2005 01:03

de-mo pisze:Kurczę, źle jest bez niego w Łodzi :( Smutno... A widać to zwłaszcza na imprezach :roll:
Eh, domyslam się :( . Przypominał mi zawsze bożka Dionizosa (choć z wiadomych przyczyn nazywałyśmy go z @ Martą Apolliniem ;) ), panujacego nad rozbuchanym tłumem :twisted: . Jako jedyny DJ puścił dla mnie Shake w wykonaniu Hooverphonic na którejs depce (może dlatego, ze juz była 6 rano i nikt nie miał siły sie czepnąć :lol: ), a De z Wyżyn, VNV Nation czy C5 miałam u niego na bank bez zamawiania ;) . Nio ale nic, oby mu sie tam wszystko udało, a tutaj Serek z pewnościa sobie świetnie poradzi :P .
de-mo pisze:Czasem pojawia się na pewnym Forum... :twisted: ;) Nie wiem czy odbiera mejle. Telefonicznie nie da rady. Za jakiś miesiąc kupi sobie komputer, więc będzie już stale online :)
Dziękuje pięknie za wszelkie info :D . Pewnie troszke uprzykrzę mu życie :lol: .
de-mo pisze:Właściwie to ja je tylko poprawiałam :roll:
Ale za to jak Ci to wyszło :twisted: . Za skromne to @ de-musioństwo, stanowczo za skromne :twisted: .
de-mo pisze:Powiedzmy, że to względy polityczne :twisted:
Sprytnie to sobie obmysliłaś, ale i mondrze :twisted: .
de-mo pisze:Na zlocie będą oczywiście konkursy: davedancing & konkurs śpiewu + niespodzianki ;-) Tak więc trenujcie kroki i ćwiczcie głosy ;)
A na kogo mozemy sobie juz ostrzyć pazurki :twisted: ? Podczas pobieżnej lektury tego topiczku u @ chrissa mignęły mi jedynie dwie kandydaturki ;) . Ciekawa jestem, kogo w tym roku będziemy oklaskiwać :twisted: .
olz pisze:mysle ze nie :P ale za jakies 5 lat, kto wie kto wie... :P
Skarbie, za pięc lat to Ty mozesz juz swemu lubemu co najmniej czwórki dzieci bawic :lol: . Nie ma co tracic czasu, wiec zbieraj swój zgrabny tyłeczek i smigaj z nami do Łódki :twisted: .
Niech Ktos będzie taki dobry i wytłumaczy mi, o co chodzi z limitowana wersja nowej płytki :wstyd: . Jak widać, jestem niemal utopiona w temacie :wstyd: . Nic tylko wejśc pod stół i szczekać ze wstydu :wstyd: .
Awatar użytkownika
de-mo
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2005 08:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt
Strona WWW

Post 16 paź 2005 12:56

Disease pisze: Jako jedyny DJ puścił dla mnie Shake w wykonaniu Hooverphonic na którejs depcep
Jezusie Personalny :shock: :shock: :shock: A ja już byłam pewnie wtedy w domu :x Wrrrrrrrr..... Fajnie byłoby objąć po nim miejsce przy konsolecie... To by więcej takich perełek leciało ;)
Disease pisze: A na kogo mozemy sobie juz ostrzyć pazurki :twisted: ? Podczas pobieżnej lektury tego topiczku u @ chrissa mignęły mi jedynie dwie kandydaturki ;) . Ciekawa jestem, kogo w tym roku będziemy oklaskiwać :twisted: .
Mnie :D
Nieeeeeeeeee, żartowałam ;) Ktoś mi powiedział, że nie dałabym sobie rady- psychicznie :/ I ma rację. Nie stać mnie na tyle alkoholu, żeby wdrapać się na scenę :/ :lol:
Choć ciągnie, ciągnie.... :twisted:
Disease pisze: Niech Ktos będzie taki dobry i wytłumaczy mi, o co chodzi z limitowana wersja nowej płytki :wstyd: . Jak widać, jestem niemal utopiona w temacie :wstyd: . Nic tylko wejśc pod stół i szczekać ze wstydu :wstyd: .
No więęęęęęęc.... Jest taki zespół: Depeche Mode.... :lol: I on wydał ostatnio płytkę w dwóch wersjach- normalnej i limitowanej (z DVD ;)). I tak Serek pomyślał, że może ktoś ma problem z zakupieniem tej wersji limitowanej. Podobno tłocznia, która tłoczy płyty DM na całą Europę :shock: ma jakąś obsuwę w terminach, więc takie problemy faktycznie mogą wystąpić. Aczkolwiek limitowana edycja znajduje się w łódzkim Media Markt :D Więc jeśli ktoś nie będzie mógł znaleźć jej w swoim mieście a stwierdzi, że kupowanie w internecie się nie opłaca, to może przedzwonić/ zaesemesować do Serka i zaklepać sobie płytę, którą odbierze w dzień zlotu w MM :)
Ciekawe czy ktoś w ogóle się zgłosi :lol:
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 16 paź 2005 22:24

Polecę offtopic tak a propos MM w Galerii Łódzkiej. Dbają o póły oj dbają tamtejsi pracownicy - jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby czegoś co chciałam zakupić nie było. Wystarczy wejść sobie chociażby do galeriowego Empiku, aby zobaczyć znaczącą różnicę. Ostatnio jak tam byłam, to na każdej półce walały się płyty Stinga. :o Także z tego miejsca serdecznie pozdrawiam obsługę MM :D
Awatar użytkownika
de-mo
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2005 08:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt
Strona WWW

Post 16 paź 2005 23:18

Oj tak, MM w Galerii to jedyne takie miejsce w Polsce ;-) (eh, no dooooobra, jest jeszcze coś w Szczecinie ;)) Ale to dlatego, że po prostu w dziale muzycznym pracuje nasz człowiek i on dba o zawartość Czarnej Półeczki :twisted: Tak w ogóle to pracuje tam już dwóch depeszy, bo od kilku miesięcy kręci się tam także spec od dekoracji na zlocie :)

No właaaaaaaśnie... :twisted: Jeśli ktoś będzie w Łodzi troszkę wcześniej i będzie cierpiał na nadmiar pieniędzy i żądzę wydania ich na jakąś smakowitą płytkę to polecam kierunek Galeria Łódzka-Media Markt :twisted: :D (notabene jeden z patronów zlotu :))
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 18 paź 2005 22:13

chcialem napomniec ze na 99% nie pojawie sie w lodzi, bo na dlugi weekend jade do domu

wiec sorxon
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 19 paź 2005 02:23

de-mo pisze:Jezusie Personalny :shock: :shock: :shock: A ja już byłam pewnie wtedy w domu :x Wrrrrrrrr.....
Si @ de-muś, obawiam sie, że jusz wtedy byłaś w domku :( . Przypomniało mi się, że ten cudny wyjąteczek zdarzył się na zlociku w czerwcu, z którego wyszliście z @ LBD tak wcześnie :( . Na parkiecie śmigałam juz tylko ja, @ Marta, niezmordowany @ kwaiatuszek i jakaś garska niedobitków :lol: .
de-mo pisze:Fajnie byłoby objąć po nim miejsce przy konsolecie... To by więcej takich perełek leciało ;)
Mówisz ;) ? A jakis konkursik na zastępcę @ Marco sie szykuje ;) ? Skoro takich perełeczek byłoby więcej, tio ja wiem, na kogo bym głosowała :twisted: .
de-mo pisze:Ktoś mi powiedział, że nie dałabym sobie rady- psychicznie :/ I ma rację. Nie stać mnie na tyle alkoholu, żeby wdrapać się na scenę :/ :lol:
A 25 lutego jakoś Ci siem udało wdrapać :twisted: . I tio chyba bez alko jeścio :lol: . Więcej śmiałości Rybko, who knows, czy nie jestes stworzona do scenicznych wybryków :twisted: .
de-mo pisze: No więęęęęęęc.... Jest taki zespół: Depeche Mode.... :lol:
:haha: A cio chopaki grają? Znajomy kolega dresiarz chyba mi cos o takowych wspominał ;) . Płytka Speak & Spell czy jakos tak :lol: .
A poważnie piękniusie dzięki za info :) . Pomyslimy...
de-mo pisze:Ciekawe czy ktoś w ogóle się zgłosi :lol:
Fucken hajsss :evil: .
Bartini pisze:chcialem napomniec ze na 99% nie pojawie sie w lodzi
Tiaaa, i tym sposobem zanosi sie na to, że nasza reprezentacja będzie miała składzik: Dizzi, @ Marta i jesio Jeden milczący w tej kwestii Pan :/ . Wspaniały, acz marny składzik :( .
Awatar użytkownika
de-mo
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2005 08:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt
Strona WWW

Post 20 paź 2005 21:32

Disease pisze:Przypomniało mi się, że ten cudny wyjąteczek zdarzył się na zlociku w czerwcu
Taaaaa, na tym zlocie, z którego wracałam becząc, bo zgubiłam baterie (akumulatorki konkretnie) i moje ukochane kolczyki :(
Disease pisze: Mówisz ;) ? A jakis konkursik na zastępcę @ Marco sie szykuje ;) ?
No właśnie chyba nie :/ Aczkolwiek sugerowałam, że chętnie objęłabym stanowisko, ale nie wiem, czy moje aluzje nie były zbyt mętne :/ :lol:
Disease pisze: A 25 lutego jakoś Ci siem udało wdrapać :twisted: . I tio chyba bez alko jeścio :lol: . Więcej śmiałości Rybko, who knows, czy nie jestes stworzona do scenicznych wybryków :twisted: .
Prawdę mówiąc to stałam już na tej scenie kilka razy... Ale nie wiem czy jestem gotowa na zrobienie na niej czegoś więcej oprócz stania :lol:
Disease pisze: Wspaniały, acz marny składzik :( .
Na tym zlocie będą same takie składziki- tycie :roll:
Awatar użytkownika
simpson
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2005 22:19

Post 26 paź 2005 20:02

A czemu tu jest taka cisza :twisted:
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 26 paź 2005 20:07

A bo wszystkich szlag trafia, że mnie tam nie bedzie :D:D:D
Awatar użytkownika
Sonata
Posty: 53
Rejestracja: 02 mar 2005 18:24

Post 27 paź 2005 20:20

zatem do zobaczenia w Łodzi :) ja tez tam będę :)
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 27 paź 2005 20:35

Sonatko :arrow: zabierz ze soba chlopakow,moze pod Twoim wplywem ulegna.....moze ;)
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 27 paź 2005 20:58

Może ktoś zrobić aktualną listę, kto będzie napewno..? :roll:
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Sonata
Posty: 53
Rejestracja: 02 mar 2005 18:24

Post 27 paź 2005 21:28

Kawoszko oj ja na prawdę w to wątpię... do Bytomia nikomu się nie chce pupci ruszyć, a co dopiero do Łodzi :(
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 27 paź 2005 23:08

Aktualna lista wygląda następująco:
1) Sonatka (mam nadzieję, że nie masz mi za złe umieszczenia Cię na szczycie listy ;) ?)
2) Magiczna (sama i dopsz :lol: )
3) RaV (tysz sam i jesio lepiej :twisted: )
4) Dizzi (i jej nowe szpilki :lol: )
Reszta jest milczeniem :/ ... Nędza jak sto jeden diabłów :evil: .
Ale i tak będzie zayebiście :twisted: ...
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 28 paź 2005 08:46

Wlasnie negocjuje w sprawie wypuszczenia sie na zlocik :/
Trzymajcie kciuki,a noz sie uda..... :|