Warszawscy Devotees

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Re: Warszawscy Devotees

Post 02 lip 2010 08:31

No to po Decznie bejb. Jutro jade w rodzinne strony - chyba nie chcesz aby pierwsza dama szczala do kuwety, co?
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 08 lip 2010 23:16

23? urodziny Martina? :>
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 24 lip 2010 13:57

No i coz... wpadlem wczoraj z kumplem do tej calej kliniki ale jakas rewelacja to to nie byla. Mala (koszmarnie mala), smutna, bordowa klitka. Takie kolanko hydrauliczne wkopane do polowy w ziemie. ;( Nie wiem czy to moje 5-cio letnie przyzwyczajenia z wroclawskim Liverpoolem (ktory porownujac do Kliniki, jest wielkosciowym i jakosciowym gigantem) czy cos innego, niemniej spedzilismy w srodku czas potrzebny do wypicia jednego piwa. Muzycznie... ameryki nie odkryje, glosne Compulsion, glosne Shake The Disease, wszystko glosno, kazdy w mrocznej, depeszowej, tanecznej ekstazie. ;( ;( ;) Bez zadnych rewelacji. Wrecz kiepsko.

Z Fanta za to sobie pare chwilek pogadalismy, nie mala? :P

Pozniej z kumplem zwinelismy sie gablota do innego warszawskiego klubu, ktory pelny "dziewiczych" skarbow, wydoil ze mnie wszystko co sam wyciagnalem z bankomatu. ;( ;( ;(

Swieta zasada z demotywatorow - ile kasy wezmiesz na impreze tyle przepierdolisz - zrobilismy za to trzy flaszki z policjantkami... o! ;( :lol: :lol: Ums, ums, ums!! ;(
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 25 lip 2010 00:30

no raczej :D Piękny Pysiak ogarnęłam od razu :P ;)

Klinika to typowa melinka stołeczna :D klimatem Punkt przypomina,z tym,że faktycznie małe to dość...no ale nie łatwo o klub na łikend..nawet raz w miesiącu...a w Centrum czy choćby w pobliżu to już nawet nie wspomnę...można pomarzyć...

...za każdym razem molestuje obsługe w Klinice o wiatraki na parkiet,albo chociaż jeden duży..może w końcu coś wymędzę.. ;)
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Post 25 lip 2010 15:43

Fanta pisze: klimatem Punkt przypomina,z tym,że faktycznie małe to dość...no ale nie łatwo o klub na łikend..nawet raz w miesiącu...a w Centrum czy choćby w pobliżu to już nawet nie wspomnę...można pomarzyć...

ja uważam, że to miejsce w sam raz na te klimaty. zresztą próżno w zagłębiu na racławickiej szukać czegoś lepszego. tylko dojazd w nocy kiepski.
w każdym razie lepsza klinika niż burżua cool de sac ;( ta kula dyskotekowa mnie rozwalała. nie wspominam o chwilowej migawce czy, uwaga, medyku wielkości boiska piłkarskiego :lol:
a punktu nie zastąpi nic. tam było klimatycznie.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 02 wrz 2010 12:25

Racuch, kiedy piwo? Pasuje Ci dzisiaj?
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 02 wrz 2010 12:26

No jakoś po południu raczej tak, jak z bratem odwiedzę to i owo.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 02 wrz 2010 12:31

Do 16 pracuje wiec wczesniej odpada. To zdzwonimy sie czy jak?
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 02 wrz 2010 12:32

Zdzwonimy ;)
Tylko mnie nie wyciągaj w jakieś wypizdowo, gdzie nie trafię :D
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 02 wrz 2010 13:07

Nie. Bedzie w centrum. Nie zgubisz sie ale za to splukasz z hajsem. ;)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 02 wrz 2010 13:08

No już to widzę jak wydaję pieniądze lekką ręką. :P
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 03 wrz 2010 00:01

The Darkest Star pisze: w każdym razie lepsza klinika niż burżua cool de sac ;(
...tak mi się przypomniało ;( klimat jak ch.


i jak. była randka w stolicy?
gwiazdy...
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 03 wrz 2010 00:20

Ano, dwie szisze, trzy piwa, rozmowy o Bogu, seksie, geografii, narkotykach i dupach.
Na koniec wycieczka pod kszysz.

Admin sie spisal.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 03 wrz 2010 09:15

;)
Porandkowali, rajcuchna sobie gardziołko przeziębiła ;(
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 03 wrz 2010 09:18

Wez tak nie pisz, bo sobie pomysla, ze robilismy cos dziwnego. :lol:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
ODPOWIEDZ