[ Wrocław ] - 28.04.2007 - Zlot Fanów Depeche Mode

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 29 kwie 2007 21:57

@Puma, nie no po prostu nie wierze wlasnym oczom, jak mogly ci tak szybko wlosy urosnac? :o :o :o

@Pedzel, nie chcialabys mi kopsnac rekawiczek? :grins:
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
puma
Posty: 2935
Rejestracja: 29 lip 2006 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Post 29 kwie 2007 22:06

slick pisze: Puma (moze seta? :D:D)
Nieeeeeeeeee ;( ;( ;(

Olz -sama się dziwie ;)
Awatar użytkownika
kredka
Posty: 274
Rejestracja: 23 wrz 2006 23:20
Lokalizacja: Nysa/Wroc
Kontakt
Strona WWW

Post 29 kwie 2007 22:21

soł :D
dziekuje wszystkim za towarzystwo i, ze mialam okazje poznac :) jestescie bardzo fajna i zgrana ekipa, wiec mysle ze jeszcze kiedys ze sluchaczem wpadniemy :D mam tylko nadzieje, ze impreza bedzie ciut bardziej udana, niz zoraganizowana w owy weekend :P nie bylo pod wzgledem organizacyjnym najgorzej, jednak troche do zyczenia pozostalo :)
Przepraszam jesli nie dokonca sie otworzylam i ze wszsytkimi mialam kontakt, ale ja tak zawsze na poczatku, poprawe obiecuje ;)

jeszcze raz dzieki za udana impreze :D
Awatar użytkownika
Choin
Posty: 2277
Rejestracja: 21 sie 2005 20:00
Ulubiony utwór: Living On Video
Lokalizacja: WZY
Kontakt
Strona WWW

Post 29 kwie 2007 22:34

Czy mnie oczy nie myla, czy miast redbulli byly burny mit vodka? Jesli tak, to nie zaluje ze mnie nie bylo ;)

Do ekipy z Katowic -> trzeba cos wychylic razem :D
Do ekipy z Wrocka -> wojtus czemu jak ja bylem se takiego mejkapa nie szczeliles :D slick, teraz byles ladniejszy, pedzel - kotleta nie bedzie, bo nie ma kędziorkow.
Jadwiga, Jadwiga, dotknij mego dźwiga ;( / http://www.lastfm.pl/user/choin
Awatar użytkownika
puma
Posty: 2935
Rejestracja: 29 lip 2006 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Post 29 kwie 2007 22:42

Chcem jeszcze dodać od siebie że dziękuje wam że dotarłam cała może nie za bardzo zdrowa do domu!Ogółem to chcem też za to przeprosić!Poprostu za dużo alkoholu ;(
Jest mi wstyd!Fajnie było was znów razem zobaczyć!Płakać mi się chce że dotarłam do domu o tak wczesnej godzinie ;( Pafko jeszcze raz przepraszam za to!Dziś poprostu umieram ;( mam kaca niesamowitego ;(
Jest jeszcze ta druga strona czyli fajnie było poznać nowe osoby:Fanta,Kredka,Słuchacz (więcej nie pamiętam!) :beer: mam nadzieje że jeszcze się spotkamy na imprezce!
Stadko moje kochane gdyby nie wy!nie wiem gdzie bym teraz była!Poprostu DZIĘKUJĘ!!!! :*
Awatar użytkownika
rotfl
Posty: 55
Rejestracja: 20 kwie 2007 22:59
Lokalizacja: Katowice

Post 29 kwie 2007 22:47

Choin :arrow: ja się zgadzam że trzeba cosik wykminić razem.. bardzo bym chciała was poznać :D :) , a może w Katowicach jakieś spotkanie?? (wiem..wiem.. jestem baardzo wygodna bo jestem z Katowic ;) )
pozdrawiam i co Wy wszyscy o tym myślicie??

PS.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji :!: :P
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 29 kwie 2007 22:52

rotfl pisze:Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji :!: :P
Ale to juz tutaj kontynuujcie. ;)
Choin pisze:slick, teraz byles ladniejszy
Dzięx misku. :* ;( :grins:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
rotfl
Posty: 55
Rejestracja: 20 kwie 2007 22:59
Lokalizacja: Katowice

Post 29 kwie 2007 22:54

hehe oki ups sork i za :off: ;)
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 29 kwie 2007 23:14

slick pisze:lokal - kupa, klimat - kupa, zapach w lokalu - (prawie) kupa.
Bo Madness to lokal na typowo punkowe koncerty, a nie na DM party.

Strasznie żałuję że mnie nie było, ale w życiu różnie niestety bywa. :(
Awatar użytkownika
pimpf_101
Posty: 358
Rejestracja: 11 mar 2005 12:32
Lokalizacja: z kapy węża

Post 29 kwie 2007 23:48

No więc.. oto moje odczucia po wczorajszym zlocie, już jestem zdolny do samodzielnego myslenia :)..

Najpierw na minus..
Samo miejsce - za małe jak na zlot ogólnopolski, muzyka pozostawiała troche do życzenia. Podobnie się ma rzecz z obsługą baru, skoro tyle osób to zauważyło to znaczy, że coś na rzeczy jest :roll:
Piwo "Bartek" to koszmar... wiem wiem, kto mi je kazał kupować - kupiłem je, bo po pierwsze - zaintrygowała mnie jego nieprzyzwoicie niska cena (jak się później okazało - cena jest jednak za wysoka), a po drugie - nie wiedziałem jeszcze wtedy, że jest inny wybór. Potem już tylko Warka.

Teraz na plus :) :

- przerywnik synthpopowy/ebm po północy.
- ludzie, których spotkałem.
Pedzel, depmodew, Batman, Slick (który co warte uwagi - wyglądał jak zwykle bardzo ładnie ) - naprawdę całkiem przyjemna z was paczka :)
Poza tym Kredka, Fanta i Słuchacz i pewne jeszcze kilka osob, o których zapomniałem w tej chwili - pozdrawiam.
Szczególne pozdrowienia dla Pędzelka - przesympatyczna z Ciebie osóbka, dziękuję za gościnę, którą nas chciałaś uraczyć :P . Mówię to szczerze. To będzie chyba precedensem w całej historii mojego bytowania na tym forum ale niech tam :* - w podziękowaniu (już widze ten jad piętrzący się na języku Erwa)

Poza tym specjalne pozdrowienia dla Weroniki i Kariny. Ze wskazaniem na Weronikę ;). Choć muszę przyznać, że nie nadążałem troche za Tobą... ciekaw jestem, czy wiesz co mam na myśli :) ?

Erwa nie będe pozdrawiać, bo nawet go nie lubię.
Tak na marginesie - przypomniało mi się coś, co miało miejsce jak juz wracaliśmy ze zlotu. Ty byłes mimo wszystko bardziej wprawiony niż ja, więc moze Ci to uciekło.. przytoczę tylko jedno słowo, po którym prawdopodobnie wpadniesz w paniczny śmiech... SŁODYCZE.

Przypomniało mi się też, że gdy szukaliśmy tego klubu, to ja się poszedłem popytać jakiegoś przechodnia, gdzie jest ulica HABSKA... potem Sylwomir i Erw mnie poprawili, że Hubska.. za dużo komputera.

Dziękuję i do następnego razu :)
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 30 kwie 2007 00:30

ja zdechnę.. ja nie rozumiem czemu ulica ku czci hubów nie została przeze mnie skomentowana na zlocie, w tak informatycznym przecież gronie.. byłoby zdychanie ze śmiechu chyba.. facet (na oko historyk, rodowity z dziada pradziada Wrocławianin i lokalny patriota) gdy usłyszał 'habska' po prostu zaniemówił a jak poprawiliśmy pipmfa mówiąc 'hubska' to niemal oburzył się jeszcze bardziej (JAK MOŻNA BYŁO TAK TO WYPOWIEDZIEĆ?? :lol:), no ale odpowiedzi udzielił :)

Słodycze... ja zdechnę, trafiłeś chyba w lukę, bo co prawda jakby PAMIĘTAM wątek ze słodyczami ale nie pamiętam czego dotyczył :| oczywiście MOGĘ SIĘ DOMYŚLEĆ, ale jednak proszę o wskazówki :)

impreza towarzysko prawie idealna (mówię prawie nie dlatego że mam jakieś drobne ale, tylko dlatego że jak w przyszłości będzie jeszcze lepsza (a pewnie będzie) to zabraknie mi skali ;)

co do minusów nie będę się wypowiadał.. Ci którzy byli w Metropolis wiedzą najlepiej o co mi chodzi. nie wiem czemu ale po prostu założyłem że będą dwa parkiety.. o piwie Bartek nie będę mówił, to jakaś rzeźnia, wg mnie ma obowiązek odrzucać samym zapachem nie tylko jako początkowe piwo, ale też jako piąte z kolei.. Przyczyna alkoholowego zatrucia klaniastego Maćka może mieć głębsze, nierozpatrywane dotąd podłoże.

ale wracając do przyjemności. Sprawa adopcji ma już swój precedens na tym forum; cała stadowa ekipa była nieziemska, ale w pierwszej kolejności adoptuję sobię Pędzla :przytul: i Słuchacza :przytul: (jadu w kierunku pimpfa za :* nie będzie, po prostu sam czuję się bezpiecznie wysyłając tzw kochane ikonki). Kolejne wnioski o adopcję będę składane później

Slick - dzięki za zaproszenie :) Mam głębokie przeczucie, że jeszcze kiedyś władujemy się Wam na chatę :)

pozdrawiam!
Awatar użytkownika
deirdrev
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2006 18:40
Lokalizacja: Wrocław

Post 30 kwie 2007 00:42

Ha ha ha ;)

Dzieki za pozdrowienia.
Wiem wiem i jeszcze raz wiem co masz namysli ;)
Tylko co mam na to odpowiedziec....szczeniacka zabawa, nie ukrywam ;)

Do zobaczenia, moze w Katowicach?
:wstyd:
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 30 kwie 2007 00:44

wlasnie dotarlam do domu,ledwo zyje, wiec niewiele skrobne..

...bylo przecudnie :D ciesze sie,ze nareszcie moglam Was "naocznie" poznac, jestescie niesamowici, wszyscy, z taka ekipa nawet na koniec swiata ;) :przytul: :beer:

@Pimpf...albo nie powiem... :wstyd: ;)

@Puma bidulko :glaszcze: zyjesz? :>

@Choin, zaluj, bo masz czego :D

..konkrety i wycieczki personalne będą jutro, jak wytrzezwieje ;)

btw.kiedy Wy uciekliscie z klubu? :o :>
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
pimpf_101
Posty: 358
Rejestracja: 11 mar 2005 12:32
Lokalizacja: z kapy węża

Post 30 kwie 2007 00:52

Erwartungen pisze: Słodycze... ja zdechnę, trafiłeś chyba w lukę, bo co prawda jakby PAMIĘTAM wątek ze słodyczami ale nie pamiętam czego dotyczył :| oczywiście MOGĘ SIĘ DOMYŚLEĆ, ale jednak proszę o wskazówki :)
pozdrawiam!
Nie lepiej byłoby mu kupić jakieś slodycze?

@deirdrev - szczeniacka zabawa powiadasz ;).

A Ty jesteś na stałe "zinternetyzowana" (czyt. masz stały dostęp do neta)?

@Fanta - czego nie powiesz :> ?
Co do tego kiedy wybyliśmy (Ja , Erw i Sylwomir) - to może na 15 minut przed zamknięciem co się okazało strzałem w dziesiatke. Zajęliśmy sobie przedział, czyściutki i wypasiony i zanim jeszcze pociąg ruszył mogliśmy już odsypiać alkoholowo-bartkowe szaleństwa.
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 30 kwie 2007 01:11

@Pimpf,hmm...nie bede po pijaku komplementow prawic :P ;)
Bartini pisze:Strasznie żałuję że mnie nie było, ale w życiu różnie niestety bywa. :(
no wlasnie...zdrowiej szybciutko, to najwazniejsze :glaszcze:
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 30 kwie 2007 09:03

pimpf_101 pisze:
Nie lepiej byłoby mu kupić jakieś slodycze?
ja pieprzę... teraz nastąpił spazm śmiechu.. przyznaję, że jak mówiłem że "mogę się domyśleć" to szukałem bardziej w rejonach że tak powiem "nadważnych" niż "niedowładowych"..

wreszcie poznałem @Fantę!! zabawianie historyjkami, ogólna wesołość, tyle moich obietnic zajrzenia na msgp.. w końcu skończyło się na Wrocławiu, który jest niejako wypadkową naszych miejsc zamieszkania.. Teraz wzorem Stefana Żórawca z 'Tajemnicy Zielonej Pieczęci' Hanny Ożogowskiej powinienem nieśmiało, żeby przerwać ciszę, powiedzieć "myślałem że jesteś wyższa od Pędzla", po czym po piętnastu minutach żeby nie było że jestem nieśmiały i nic nie mówię powinienem dodać zupełnie nową uwagę: "myślałem że Pędzel jest niższy od Ciebie" ;(
Ale ogólnie bardzo pozytywnie, należysz do grupy trzymającej władzę na zlotach.. energia, żywioł, po wyglądzie i zachowaniu każdego innego zlotowicza prędzej bym powiedział że się drugi dzień z rzędu melinuje niż po Tobie

z rzeczy dodatkowych: lokalny górnośląski patriotyzm Dolnoślązaka @depmodew poraża :lol: Jakby nie było dochodzimy do wspólnego wniosku że Euro należy się zarówno Wrocławowi jak i Śląskowi

@puma: nas (tzn ludzi z forum czyli mnie i Pimpfa) witałaś bardzo serdecznie, nie pamiętasz? ;)

pozdrawiam całe Stado, z dotychczas niewymienionych jeszcze Pafko, Batmanka, Kredkę, lukiego.. a także Sonatę i deirdrev i wszystkich o których zapomniałem w tej sekundzie

ps zdjęcia wrzucę (mam ich bardzo mało :() jak w końcu dotrę do SWOJEGO komputera.. na razie siedzę u brata w zagraconym remontem pokoju i dosłownie potykam się o nomen omen HUBY ;(
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 30 kwie 2007 15:58

pimpf_101 pisze:Co do tego kiedy wybyliśmy (Ja , Erw i Sylwomir) - to może na 15 minut przed zamknięciem co się okazało strzałem w dziesiatke...
to to ja wiem, tzn.pamietam,hehehe, nie ogarnelam tylko kiedy reszta sie zmyla, ale chyba nieco wczesniej...wyszlam na zewnatrz-jeszcze wszyscy siedzieli, wrocilam do srodka, zeby sobie kase na powrot zorganizowac... po 10 minutach na zewnatrz pusto :o no ale coz...juz nie ogarne :8

@Erw,Sylwia, Pimpf oraz cale stadko- z tym MSGP to ja mowilam bardzo powaznie - widze WAS WSZYSTKICH na stołecznej masakrze...
...obowiazkowo :D :przytul: :beer: :twisted:

@Jacku, masz 101% racji :beer:
ja np.nie uznaje podzialu na to czy tamto forum, bo to bzdura... w koncu people are people ;)
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
Dressed in black
Posty: 16
Rejestracja: 03 gru 2006 23:28
Lokalizacja: z zaszczurzonej piwnicy

Post 30 kwie 2007 16:00

Super macie te foteczki w galeryjce :)
Awatar użytkownika
słuchacz
Posty: 115
Rejestracja: 18 gru 2006 21:44
Lokalizacja: POZNAŃ

Post 30 kwie 2007 23:52

ERW - no problem :D

tak wiec dotarłam do internetu :D :D :D
nie wiem od czego zaczać :D
lokal - przyjemny w "ciekawej" okolicy :D
dziekuej ekipie która mnie zaprowadziła :D
muzyka - NAJLEPSZA :D :D

dziekuje kredzie za wszystko - za przyjazd zwłaszcza :D
pedzlowi i slickowi za przenocowanie :D
fanta - w ile dochodziłaś do klubu z pod parasola 0,5 h :D??
lugh - miło było popznać nareszcie :D
pafko - stado jest naprawde super - a opowiesci o nim ciekawe :D
puma - jak sie czujesz??
erw - miło poznać a co do adopcji to nie ma sprawwy - moze być jutro?? wpadłabym Ci na chate :D
depemodew - dziekuje za dobra zabawe : ) : )
batman & pimpf_101 - również dziekuje, duzo nei pogadalismy - ale bedą jeszcze okazje :D
brown - miło było poznać : ) do zobaczenia nastepnym razem - moze tym razem w poznaniu :D


wogle... miło było, ptrzepraszam tych o których zapomniałam :D dzieki za wspólna zabawe :D i wogle wielkie całusy dla was
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 01 maja 2007 13:40

sluchacz pisze:fanta - w ile dochodziłaś do klubu z pod parasola 0,5 h:D??
przez prawie caly zlot ;) :rotfl:

@Lugh...chyba Cię nie ogarnęłam :wstyd: a przynajmniej nie pamietam :wstyd: :/
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
ODPOWIEDZ