[fast fashion] depeche mode party #30 - Wrocław, 28.05.2011

Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

[fast fashion] depeche mode party #30 - Wrocław, 28.05.2011

Post 16 kwie 2011 12:09

Z ogromną przyjemnością mogę zaanonsować najbliższą edycję [fast fashion] depeche mode party we Wrocławiu.

Obrazek

Impreza odbędzie się w klubie muzycznym 'Liverpool' przy ulicy Świdnickiej 37, 28 maja 2011 roku.

Impreza organizowana przez F.C. Depeche Mode 'Slowblow' z Wrocławia od 2001 roku, będzie miała tego dnia swój jubileusz! Otóż 28 maja minie dokładnie 10 lat od dnia, gdy zorganizowaliśmy swoje pierwsze DM Party. Zupełnym przypadkiem będzie to okrągła, 30-ta edycja :)

Jak zwykle u nas nie zabraknie utworów Depeche Mode w różnych odsłonach. Nie zmieniamy polityki i królować będą jak zwykle remiksy / bootlegi / covery kawałków naszych ulubieńców. I jak zwykle - wieczór poświęcimy w 101% DM!

Postaramy się, by ten wieczór był wyjątkowy nie tylko ze względu na rocznice i daty. Ale o tym, co będzie się działo na [ff] dowiecie się za jakiś czas!

Więcej detali będziemy przekazywać na obu forach DM, Celebratorze, naszej stronie www, stronie www klubu Liverpool, Facebooku, Myspace i innych tego typu serwisach.

Garść linków:

https://www.facebook.com/event.php?eid=166767720048644
http://www.lastfm.pl/event/1918528+%5Bf ... BILEUSZOWY!!!

Zapraszamy serdecznie do Wrocławia!
Jacek i Tomasz
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 25 kwie 2011 09:55

Ponieważ 28.05 wypada nasz jubileusz i mamy okrągłą edycję naszej imprezy, do tego dnia będą trwały intensywne prace dokumentujące poprzednie edycje [fast fashion]. Na stronie Black Angels Wrocław w dziale "Depesze z Wrocławia / Nasze imprezy" sukcesywnie będę uzupełniał archiwa związane z naszymi DM party oraz ze zlotami fanów DM, które odbyły się we Wrocławiu.

Jeśli macie na swoich dyskach jakieś fotki z ubiegłych edycji FF (których jakimś przypadkiem nie mam ;)), lub chcecie przyczynić się do upamiętnienia tamtych wyjątkowych chwil krótkimi relacjami (myślę też o minionych zlotach) - piszcie na adres redakcji naszej strony.

Więcej informacji:

http://www.black-angels.wroclaw.pl/
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 06 maja 2011 11:01

Mogę już uchylić rąbka tajemnicy w związku z planowanymi atrakcjami podczas imprezy... Będą na Was czekać następujące konkursy o następujących roboczych nazwach:

1) "Szybka moda" - proponujemy Wam zabranie ze sobą elementów garderoby (może nawet całych strojów), nawiązujących do klipów zespołu Depeche Mode. Najlepiej ubraną fankę/fana nagrodzimy po burzliwych naradach bezstronnego jury drobnym upominkiem ;)

2) "Tajemnicza depesza" - konkurs wiedzy o zespole Depeche Mode z ukrytym hasłem, które ujawni się po odpowiedzi na kolejne pytania. Szczegóły poznacie już na imprezie.

3) "Lots of surprises in store" - nagrody niespodzianki otrzymają osoby wylosowane w loterii biletowej

Poza konkursami - imprezę rozpocznie projekcja ciekawego materiału koncertowego związanego z Depeche Mode.

Tradycyjnie na tydzień przed imprezą na naszej stronie www (Black Angels Wrocław) pojawi się konkurs na dwie podwójne wejściówki na imprezę. Konkurs niezmienny w formie - ci, którzy najszybciej odpowiedzą na podchwytliwe pytanie związane z Depeche Mode będą mogli wejść z osobami towarzyszącymi na imprezę za darmo :)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 07 maja 2011 17:52

Kusi mnie aby przyjechac na FF za 3 tygodnie... :roll:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
puma
Posty: 2935
Rejestracja: 29 lip 2006 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Post 09 maja 2011 12:11

Slickowaty to niech Cie kusi jak coś nocleg masz u mnie zapewniony z prowiantem! ;D :)
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 09 maja 2011 19:02

Oho akurat jestem na miejscu, tylko nie ma kogo namówić na DM a już FF :P
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 10 maja 2011 00:44

i tu się mylisz,bardzo chętnie przywlokę dupsko na FF,ale na jesieni jakoś...teraz finansowo nie podołam ;)
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 12 maja 2011 20:44

Zapraszam gorąco :) Nie wiem, czy na jesieni będzie druga w tym roku edycja...dlatego na tę obecną chyba warto się ruszyć - to w końcu jubileusz. Tylko raz w historii nasza impreza będzie miała 10 lat :D
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 12 maja 2011 21:34

No to moze na 20 lecie? :grins: Nie planujesz byc tak dlugo wodzirejem jak dziadek Angelo? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :>
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 12 maja 2011 22:35

Fanta pisze:i tu się mylisz,bardzo chętnie przywlokę dupsko na FF,ale na jesieni jakoś...teraz finansowo nie podołam ;)
:)
Chodziło mi bardziej o moich realnych znajomych. Sama iść to ja na koncert mogę, a nie na imprezę ;)
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 14 maja 2011 09:28

@slick - Roberta chyba nikt nie przebije w stażu za konsoletą ;) Mam jednak poczucie, że nawet nie sięgając tak daleko w przyszłość, to chyba i tak dla wielu obecnie przychodzących do klubu jestem depeszowym "dziadkiem" :lol: A pomysleć, że niektórzy moi znajomi słuchają DM od czasów, gdy ja chodziłem do podstawówki :P

+++++++

Uchylamy kolejny rąbek tajemnicy... W programie imprezy przewidujemy również set muzyczny dla fanów Recoil. Zestaw o tyle interesujący, że będzie składał się z przekroju ciekawych remiksów utworów solowego projektu Alana Wildera.
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 23 maja 2011 13:38

UWAGA!

Na stronie Black Angels (z mały poślizgiem) ogłaszamy konkurs na wejściówki na imprezę. Pytanie jak zwykle jest podchwytliwe i wymagać będzie odrobiny szperania po sieci, lub w źródłach pisanych ;)

Na odpowiedzi czekamy do czwartku (o ile będzie taka potrzeba). Liczą się najszybsi :)
Powodzenia!
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 23 maja 2011 21:07

Konkurs, konkurs i po konkursie :) Wejściówki zostały wygrane w niespełna 30 minut. Na [ff] pójdą Kaja i Adrian wraz z osobami towarzyszącymi (o ile będą mieli ochotę kogoś zaprosić rzecz jasna).

Gratuluję serdecznie błyskawicznej reakcji i w efekcie wygranej! :)

++++++++++++++++++++

Przypominam wszystkim chętnym do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o zespole: należy zabrać ze sobą długopis. Przyda się w trakcie rozszyfrowywania "Tajemniczej depeszy" :)
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 29 maja 2011 13:53

Jubileusz, jubileusz i po nim... 10 lat naszej imprezy minęło przy dźwiękach tradycyjnego północnego "Pimpf"... :) Chciałbym ogromnie podziękować za te lata i Waszą niemalejącą chęć do wspólnej zabawy przy nieco zakręconych wersjach utworów DM, których i tym razem nie zabrakło ;)

Bardzo się cieszę, że udało się zgrać ze sobą wszystkie elementy: projekcje video, koncert na telebimie i zawartość muzyczną, a i konkursy z nagrodami przyniosły Wam sporo radości! Mam nadzieję, że nawet tym nieprzekonanym do remiksowo-bootlegowo-coverowej formuły [ff] impreza się podobała i odwiedzicie nas ponownie! A może namówicie swoich znajomych :)?

Zanim dojdzie do edycji #31 postaram się uzupełnić nasze archiwum imprezowe na stronie Black Angels. I tu ogromna prośba do Was - ponieważ nie mieliśmy specjalnie okazji rejestrować imprezy na zdjęciach - podeślijcie mi swoje fotki, czy filmiki, o ile mieliście chwilę, by coś tam pstryknąć ;)

W tym miejscu chciałbym podziękować Kasi i Tomkowi, którzy dzielnie współtworzyli [ff] wczorajszego wieczoru. Bez ich zaangażowania i pracy impreza nie toczyła by się tak gładko... Wspaniale mieć wsparcie w takiej ekipie!

A Wam dziękuję za przybycie i zapraszam ponownie!