Sting

Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 18 sie 2005 22:43

ja też nie jestem jego fanem w żadnym razie :)

Co do don't stand so close to me musze sprostować - uwielbiam TYLKO wersję z 1986 roku... od 2 minuty i 22 sekundy... pływająca muzyka.. to lubię :) wersji starej wręcz nie cierpię.
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 22 sie 2005 21:04

A z solówek Stinga to chyba najmilsza dla moich uszu jest płytka Brand New Day... to była chyba jego pierwsza płytka z jakimiś nowymi dźwiękami :) Tajemniczy taki nastrój ma, w sam raz do zatopienia się we wlasncyh myślach... i ten głos Stinga przy tym taki szepczący...:)
Dydeo

Post 24 sie 2005 13:15

Sting ma rózne pisenki, nie znam tytułów, ale kilka mi sie podoba.
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 30 sie 2005 09:46

"Zycie Warszaway" informuje,ze we wrzesniu na lotnisku Bemowo wystapi Sting.Dziennik dowiedzial sie nieoficjalnie,ze piosenkarz zaspiewa najprawdopodobniej 24 wrzesnia,a na jego koncert bedzie mozna wejsc za darmo.
Gazeta pisze,ze brytyjska gwiazda wystapi na specjalnym koncercie,organizowanym na zlecenie France Telekom-glownego udzialowca sieci telefonii komorkowej Idea.Jest to czesc kampani marketingowej Idei,ktora we wrzesniu zmienia swoj wizerunek i nazwe.

"Zycie Warszawy" nie wyklucza,ze byc moze Sting zaspiewa tylko dla abonentow Idei.Rzecznik sieci na razie nie komentuje zdarzenia. :o
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 30 sie 2005 13:36

Na koncercie pana Stinga już byłam, ale dlatego, że jechałam obejrzeć jego support - Roberta Planta, bo nie mogłam jechać na koncert w Spodku :8 Zresztą po jego koncercie dużo ludzi zaczęło wychodzić :o

Nie jestem jakąs fanatyczką Stinga, ale mogę posłuchać parę jego kawałków, The Police równiez lubię. Pamiętam na studiach wykładowca fonologii suprasegmentalnej i fonetyki miał bzika na punkcie Stinga i jedno z kolokwiów polegało na tym, aby zapisać fonetycznie piosenkę "English Man In New York" :lol:
kawoszka pisze:"Zycie Warszawy" nie wyklucza,ze byc moze Sting zaspiewa tylko dla abonentow Idei
:lol: :lol: :lol: Ale sie uśmiałam...Koncert dla wybrańców ;(
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 30 sie 2005 13:44

Moze pozwola kazdemu abonentowi zabrac po jednej osobie towarzyszacej? :D

Jak tak to sie pisze na ten bajer ;)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 30 sie 2005 14:06

Ja Cie wezme, mam tel w IDEI ;) :lol:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 02 wrz 2005 18:23

Na koncert Stinga za SMS-a!

Światowej sławy muzyk, Sting, zagra w Warszawie 24 września - poinformował Jacek Kalinowski, rzecznik prasowy sieci komórkowej Idea, organizatora imprezy. Angielski piosenkarz, kompozytor i gitarzysta wystąpi na torze wyścigów konnych na Służewcu. Organizatorzy spodziewają się obecności 150 tysięcy fanów.

Dotąd angielski muzyk koncertował w Polsce trzy razy, ostatnio cztery lata temu.

"Bardzo się cieszę, mogąc być znowu w Polsce. Ostatni raz byłem w Warszawie w 2001 roku podczas trasy koncertowej albumu 'Brand New Day' i nie mogę się już doczekać zagrania jeszcze raz dla tak entuzjastycznej publiczności w kulturalnej stolicy kraju" - napisał Sting w oświadczeniu.

Przed Anglikiem na Służewcu wystąpią polscy wykonawcy - Kayah i Tomek Makowiecki.

Idea przygotowała 75 tys. podwójnych zaproszeń na koncert, które będzie można otrzymać po wysłaniu na specjalny numer sms-a o treści "Sting" z telefonu komórkowego należącego do tej sieci. Potwierdzeniem otrzymania zaproszenia będzie zwrotny sms, upoważniający do odbioru biletów w dniach 9-24 września w dowolnym z 16 specjalnych punktów w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie. W dniu koncertu odbiór biletów będzie możliwy tylko w stolicy.

Wrześniowy koncert Stinga będzie można zobaczyć także na żywo w Programie 2 Telewizji Polskiej oraz na telebimach w Krakowie (okolice Rynku Głównego), Gdańsku (Targ Węglowy), Poznaniu (Stary Browar) i Wrocławiu (Plac Wolności).

W stolicy zostaną przygotowane także specjalne linie autobusowe, łączące centrum miasta ze Służewcem.

to kto zaszczyci swoja obecnoscia stolice? :o
Awatar użytkownika
Masta
Posty: 32
Rejestracja: 19 lip 2005 01:18
Lokalizacja: Polska

Post 02 wrz 2005 19:54

Jak podaje strona IDEI, koncert odbedzie sie tylko dla klientow Idei oraz dla jednej osoby towarzyszacej :(
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 22 wrz 2005 18:33

Mam wlasnie przed soba bilety na Stinga a nie mam z kims isc :(
Ktos by chcial mi towarzyszyc? :) Czekam na odp.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 22 wrz 2005 19:16

Ja chce :) :) :)
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 23 wrz 2005 10:16

O rany....jakbym miała kasę, to już bym w stolnicy siedziała :D A tak to kicha, moge pomarzyć i słuchać w domku...:(
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 23 wrz 2005 10:38

A mnie ten Sting jakoś w ogóle nie kręci :D Dlatego ani troche nie jest mi przykro. oczywiscie mam jego mptrójki, ale są sobie na dysku i tyle
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 23 wrz 2005 10:44

@Iwonko, to jest piractwo :D:D:D
A chciałam w ogóle zauważyć, że przy Stingu genialnie wali się w bilard, i wygrywa się oczywiście... :lol:
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 23 wrz 2005 10:50

Bilard bilardem ale jak w pilkarzyki sie wtedy cudnie gra,uhuhuhuuuuu.... :) ;)
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 19 cze 2009 14:31

Bardzo lubię Stinga. Mało kto potrafi stworzyć swoją muzyką tak piękny nastrój.
I jest to gwiazda przez duże G, której w dodatku nigdy palma nie odbiła.
Ulubione płyty to The Summoner's Tales i The Soul Cages.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 19 cze 2009 15:46

Ja uwazam, że odbiła. Uwielbiam wczesne płyty Stinga a to co on teraz nagrywa to gówno przez duże G. Brak pomysłu, brak polotu, brak wszystkiego tego co sprawiało, że płyty Stinga sprzed paru dekad są wyjątkowe.
Widziałem koncert Stinga w Spodku w 1998, wtedy jeszcze jakoś to zabrzmiało. Teraz bym nawet za darmo nie poszedł, niestety. Wielka szkoda zacnego artysty.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 19 cze 2009 16:15

Zauważ Hien, że wśród ulubionych płyt wymieniłem właśnie raczej te nieco starsze.
A palma nie odbiła pod tym względem, że nie słyszałem raczej o jakichś skandalach czy aferach z udziałem Stinga. Natomiast spadek formy muzycznej to już zupełnie inna sprawa.
Dla mnie to jednak jest gwiazda - choćby ze względu na dawniejsze czasy.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 19 cze 2009 16:26

W sumie co do gwiazdy to masz rację, nadal jest wielką jednak jako artysta ma już niewiele do powiedzenia. Bardzo lubie jego głos ale co się spsuło to się nie odpsuje (a przynajmniej rzadko się to zdarza), zawsze pozostają stare płyty.
A skandale tam jakieś były ale nie zwracam na to zbyt dużej uwagi.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
astiz

Post 19 cze 2009 23:16

Uwielbiam utwór Shape.
Chciałem kiedyś sobie kupić jego płytę z 2003 roku;była W Koronie za 10 zł.,ale ktoś mnie ubiegł :8 A do dziś ta płytka jest wszędzie za 60 zł!-przegięcie.
Ogólnie w Stingu za bardzo mnie drażnią murzyńskie klimaty,których jest tam za dużo.