De/Vision

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Re: De/Vision

Post 22 mar 2009 00:01

De/vision to po DM mój drugi ulubiony zespół zdecydowanie polecam ,ktoś napisał ze chłopaki kopiują DM ,ale moim zdaniem z tych zespołów grających muzę podobna do DM ,De/Vision gra jak najbardziej po swojemu ,ze swoim niepowtarzalnym ,zajebistym klimatem. Moja ulubiona płyta to Void a piosenki
''foreigner'' strange afection'' i pochodzący z monosex'a zajebisty ''god is blind'' :mrgreen:
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Jari

Post 22 mar 2009 21:22

Na całą dyskografię maja jak dla mnie tylko jeden fajny numer - 'Foreigner' czy jakoś tak...
astiz

Post 23 mar 2009 20:06

W zasadzie mam 4 albumy tego zespołu,więc się w nim nie orientuję,ale wśród tych płyt,co mam najlepsza jest "Subkutan",ale najlepszy utwór wywodzi się z innej: "Two"-"Uncaring Machine",naprawdę niesamowity;równie dobrze mógłby się znajść na którejś płycie Depeche Mode.No i pewnie stałby się hiciorem.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 29 lis 2009 16:35

A wczeńą wiosną 2010 D/V wydaje nową płytę,może w końcu coś fajnego ,po nowych Massive attack i Prodigy byłem niestety zawiedziony.
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 29 lis 2009 22:04

Kiedy ostatnio pisałem ze Steffenem, wspominał, że płyta będzie dość zaskakująca. Mieli teraz najdłuższą perzwę w nagrywaniu i wiele się przez ten czas nazbierało pomysłów. Zmieniło się też trochę spojrzenie na muzykę. No i prawie na bank wracają do grania koncertów w rockowym składzie, co mnie osobiście cieszy (a promotorów już mniej bo to podbija wydatki 3 razy). Trochę mnie już zmęczyły electronic sety. A o płytę jestem spokojny, jeszcze się nie zawiodłem na nich.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 05 gru 2009 12:06

De/Vision i gitary-mniam :D
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!