Lady Gaga

Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lady Gaga

Post 01 maja 2011 12:05

FREE STATE pisze:http://www.youtube.com/watch?v=eQzXo18X5Bg - za przeproszeniem, pan Gahan mający katar śpiewa o niebo lepiej... :)
Wiesz co ja nie odczuwam do niej sympati, ale wrzucasz czyjś zlew i jeszcze oceniasz na podstawie tego zdolności wokalne.

http://www.youtube.com/watch?v=_7HvURBhMGE

Można jej nie lubić, nie słuchać, ale trzeba być głuchym :grins: , żeby stwierdzić że nie potrafi śpiewać.
Here's where the fun begins.
FREE STATE

Post 01 maja 2011 12:09

Potrafi, ale średnio. :)
Ale oprócz śpiewania, trzeba mieć charakter. A ona ma tenże charakter zj/Cenzura/ny. Lansuje się na nie wiadomo co i myśli, że jest fajna, a nie jest.

Mam wymieniać dalej? Jak ktoś chce, to chętnie to zrobię.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 01 maja 2011 12:11

http://www.youtube.com/watch?v=ogdCvvqsyDE

potrafi bardzo dobrze śpiewać i co najważniejsze, grać na instrumencie, a to odróżnia ja od większość gwiazd, do których się ją porównuje. Laska ma dużo do zaoferowania, tylko w stylu jaki ona preferuje.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 01 maja 2011 12:12

Średnio to śpiewa Madonna albo Kylie Minogue (których czasem fajnie się słucha), a nie Gaga.
Nic nie poradzę, że masz kłopoty ze słuchem :grins:
Współczuję ;)
Here's where the fun begins.
FREE STATE

Post 01 maja 2011 12:32

A ja Tobie... u mnie wszystko dobrze. :)
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 01 maja 2011 12:47

Mi to możesz co najwyżej zazdrościć rewelacyjnego słuchu i gustu :grins:
Ale lepiej nie zazdrość, bo to negatywna emocja.
Here's where the fun begins.
FREE STATE

Post 01 maja 2011 12:48

Dzięki za radę. :)
Też Cię lubię...
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 01 maja 2011 12:52

A ja nie :grins: bo Cię nie znam :P

Tak na serio to nie bierz sobie niczego do serca przy czym stoi :grins: ;) :P
Here's where the fun begins.
FREE STATE

Post 01 maja 2011 12:53

Przecież wiem. Lubię po prostu podyskutować... :) :)
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2823
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 01 maja 2011 12:57

Co kto lubi. Gaga potrafi śpiewać całkiem dobrze ale mnie to nie łapie za serce, nie kręci, ja tego nie kupuje. Lubie jej czasem posłuchać. Jednak wśród współczesnych wokalistek ocenianych pod względem możliwości wokalnych najwyżej cenię sobie Christinę Aguilerę.
FREE STATE

Post 01 maja 2011 12:58

Czy ja wiem? Aguilerę to ja cenię za coś innego, ale to nie temat na tego typu wyrażanie zdania, tu się gada o zGadze... :)
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 01 maja 2011 13:00

dejmien pisze:Co kto lubi. Gaga potrafi śpiewać całkiem dobrze ale mnie to nie łapie za serce, nie kręci, ja tego nie kupuje. Lubie jej czasem posłuchać. Jednak wśród współczesnych wokalistek ocenianych pod względem możliwości wokalnych najwyżej cenię sobie Christinę Aguilerę.
Właśnie o to chodzi. Nie chwyta Cię za serce, ale obiektywnie stwierdzasz, że potrafi śpiewać.
Here's where the fun begins.
FREE STATE

Post 01 maja 2011 13:04

Ja tez powiedziałem, ze potrafi. Tylko średnio... :) Peace.
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 01 maja 2011 17:18

Well, pół roku temu bym powiedziała, że jej nie trawię, ale trochę mi się odmieniło po tej piosence "Born This Way", poniekąd z tego powodu, że ja takie protest-songi popieram i dużo zyskała w moich oczach. Oczywiście dalej pozostanie tą samą Gagą, która na jakimś tam Super Hiper Awards miała na głowie kotleta, ale przynajmniej ma u mnie plusa, że nie nienawidzi nikogo i próbuje dać niektórym ludziom nadzieję na to, że kiedyś wyjdą z domu i nikt nie będzie ich wyszydzał. A co do śpiewu - zaznaczając to, że nie mam słuchu muzycznego, to nawet dobrze. Nagrania z żywca nigdy nie słyszałam, ale w zwykłych piosenkach nawet mi się podoba, o stokroć bardziej niż ta cała Ke$ha, która śpiewa jakby cały czas była nawalona i nagrywali ją w przerwie między obejmowaniem sedesu na imprezie.
FREE STATE

Post 02 maja 2011 19:01

Ke$ha jest jeszcze gorsza od Gagi. Ta druga to jednak prezentuje jakiś poziom (względnie wysoki, zależy od oceny i opinii), ale ta pierwsza - dramat. Produkt marketingu i niczego więcej. Coś jak Rebecca B.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 02 maja 2011 19:15

Sluchacze Gagi to raczej niewybredny narod, wiec nie trzeba cudu zeby ich zauroczyc.
Enjoy The Silence
FREE STATE

Post 02 maja 2011 19:18

Dlatego ja do tych słuchaczy nie należę i się z tego powodu cieszę. :D
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 18 sie 2011 21:53

http://www.youtube.com/user/LadyGagaVEV ... 9YMU0WeBwU

Co jeden klip, to dziwniejszy, ale o dziwo mi się podoba. Piosenkę ocenię jutro, bo teraz nie bardzo mogę głośniej słuchać. Wrażenia wizualne jednak jak najbardziej pozytywne.
Jari

Post 19 sie 2011 00:02

Lady Gaga skończyła się na Kill'em All :8
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 19 sie 2011 00:22

Klip porabany jak stado jeżozwierzy na drzewie, sama piosenka nie wyróżnia się z tłumu, gdyby nie ten teledysk to pewnie bym o niej zapomniał zaraz po obejrzeniu.
Nawet to osławione solo May'a nie wywarło na mnie większego wrazenia, owszem, słychać charakterystyczny styl jego gry, ale miał on WIEEEELE ciekawszych solówek na koncie.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA