Parov Stelar

Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Parov Stelar

Post 30 sie 2011 17:46

wikipedia pisze:Parov Stelar, właściwie Marcus Füreder (27 listopada 1974, Linz) – austriacki DJ, producent muzyki nu-jazz, downtempo, electronic, lounge, posiadający swój zespół (Parov Stelar & Band). Muzyka, którą tworzy to powrót do lat 20. i 30. XX wieku. Opiera się o jazz, electro i breakbeat. Zadebiutował na rynku komercyjnym solowym albumem długogrającym w 2005 r. – Rough Cuts. Koncertował w Polsce w maju 2007 r. (w warszawskim klubie Melodia) , w październiku 2009 r. (Wrocław, klub Bezsenność oraz Warszawa, Fabryka Trzciny) oraz na warszawskich Ursynaliach (Maj 2010). 17 maja 2011 wystąpił również na Juwenaliach UEK w Krakowie.
Parov Stelar to new jazz - bardzo przyjemne brzmienia. Tutaj jeden z bardziej charakterystycznych utworow: Chambermaid Swing. Ktos slucha? :> :>
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 03 wrz 2011 22:16

JA! JA! xD
Chambermaid Swing, Matilda, Faith, Kisskiss, Shine, kapitalne nutki.
moja ulubiona płyta ostatnio - Coco. 2-płytowe ^^

polecam, daje czadu ;P a Chambermaid Swing po raz pierwszy usłyszałem w tokfm xD
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl