Metallica

Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Metallica

Post 05 paź 2011 13:03

Tak, nudzi mi się. ;(
Kolejny temat o zespole który chyba każdy zna, a jak nie zna, to grzyb i warchlak. Jestem ciekaw waszych opinii? Wyrywacie gimnazjalistki na "Nothing Else Matters" czy może uznajecie tylko 4 pierwsze albumy? A może wolicie erę Loadów i Garaży? Albo 2 ostatnie płyty? Ja jestem pod tym względem mainstreamowo-alternatywny, ponieważ i lubię tą sławną czwórkę (no, możę poza Kill'em All... Choć nie, dobrze grało się przy tym w Quake'a. ;(), ale i erą Loadów nie gardzę.
No i czekam na nową płytę z Lou Reedem (premiera pod koniec października), zapowiada się ciekawie, choćby dlatego, bo Metallica i Lou Reed mają ze sobą tyle wspólnego co Depeche Mode i Porcupine Tree. :grins:
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2823
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 05 paź 2011 13:13

Moja mama jest wielką fanką metallici. Jeździ na każdy ich koncert w Pl. Ja osobiście za nimi nie przepadam. A co do najnowszej płyty to moja mama jest zdania, że metallica się zeszmaciła nagrywając płyte z Lou Reedem.
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 05 paź 2011 13:19

Nie lubię Metaliki. Tyle.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 05 paź 2011 13:46

Ja raczej uważam, że to Lou się szmaci nagrywając z Metallicą, ale trudno. Na szczęście widziałem jego solowy koncert na trasie "Berlin" i tego nikt mi nie zabierze.
A co do samej Metalliki to w sumie zaczynają mi zwisać. Lubię niektóre ich kawałki, zwłaszcza te trashowe i podchodzące pod speed metal (bo wiadomo, że takiej muzyki słucha się bardziej dla kunsztu i technicznej wirtuozerii niż dla wrażeń artystycznych).
W zasadzei zawsze w ten sposób podchodziłem do ich muzyki, to takie granie, które robi niezłe wrażenie chociaż nie potrafi się potem zanucić ani jednej melodii z tych kawałków (zdaje sobie sprawę, że i takie utwory maja, ale raczej takie sobie).
Ostatnia płyta wyjątkowo udana, zwłaszcza kawałek "All Nightmare Long". "St. Anger" też nie bł zły, ale takie granie wchodzi od święta. Chciałbym raz w życiu pojechać na koncert Metaliki i usłyszeć na własne uszy jak ponad 30000 osób śpiewa razem z zespołem.
Koniec końców, nie jestem fanem ani nie jestem hejterem Metalliki, niech sobie będą. To samo mam w przypadku AC/DC czy Guns&Roses przy czym w wypadku tych grup jestem bardziej na nie niż na tak.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 12 lis 2011 22:45

tknąłem to "cudo" z Reedem...
szyt, maj ajs aj kent si ;(
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 12 lis 2011 22:50

No, teraz to przynajmniej nikt im nie będzie wypominać komercji. ;(
Ale mym skromnym zdaniem płyta calkiem okej, pierwsze dwa kawałki i Junior Dad są naprawde fajne, ale może dlatego, że mam słabosc do takich dziwactw.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 12 lis 2011 22:54

może jeszcze strawne nawet xD

jak napisał redaktor o nazwisku którego już nie pamiętam, w pisemku dla nastolatek Polityka, ta płyta to "gwóźdź do metalowej trumny"...
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl