Czego teraz słuchasz?

Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Re: Czego teraz słuchasz? cz. 2

Post 27 lut 2008 17:03

Pet Shop Boys - Actually
Obrazek

Ależ to po dłuższej przerwie smakuje!!!
Awatar użytkownika
Vermidu
Posty: 96
Rejestracja: 17 gru 2007 16:55
Ulubiony utwór: WIMS
Lokalizacja: Wrocław

Post 28 lut 2008 19:54

Z ów płyty:
Obrazek
"Take This Life".
'Take this life, I'm right here
Stay awhile and breathe me in'
Awatar użytkownika
Pędzel
Posty: 1492
Rejestracja: 20 sty 2006 19:08

Post 28 lut 2008 20:06

Pono & Sokół - W aucie

Obrazek


Będę brał cię (gdzie?) w aucie
(Mnie?) cię (ee) ehe
Będę brał cię (gdzie?) w aucie
(Mnie?) cię (w aucie?) ehe


:grins:
Awatar użytkownika
depmodew
Posty: 449
Rejestracja: 15 lis 2005 20:03
Lokalizacja: stąd

Post 28 lut 2008 21:49

rozbił mnie na kawałki ten album :bouncy:

Obrazek
Awatar użytkownika
Choin
Posty: 2277
Rejestracja: 21 sie 2005 20:00
Ulubiony utwór: Living On Video
Lokalizacja: WZY
Kontakt
Strona WWW

Post 28 lut 2008 22:05

Zapowiada sie dobrze, zaraz odsluchamy, ocenimy :) Poki co leci Radioman :)
Jadwiga, Jadwiga, dotknij mego dźwiga ;( / http://www.lastfm.pl/user/choin
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 29 lut 2008 00:00

Wokal znośny (strasznie nienaturalny) , ale to na jakim sprzęcie ta muza była nagrywana :o , a jeśli na dobrym to czemu bez głowy , śmierdzi tandetą . Nienawidze takich kapel które na siłe starają sie czemuś (komuś) dorównać . ZERO WLASNEGO (CHOĆBY) MINI STYLU .
Awatar użytkownika
depmodew
Posty: 449
Rejestracja: 15 lis 2005 20:03
Lokalizacja: stąd

Post 29 lut 2008 00:31

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pare literek by bylo
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 29 lut 2008 01:08

Zdecydowanie nic tej płyty nie może przebić

Obrazek

Jesli o poprzednich płytach odosiłem sie w samych superlatywach to tu brak mi słów . :shock:
Awatar użytkownika
depmodew
Posty: 449
Rejestracja: 15 lis 2005 20:03
Lokalizacja: stąd

Post 29 lut 2008 18:32

_precious_ pisze:Wokal znośny (strasznie nienaturalny) , ale to na jakim sprzęcie ta muza była nagrywana :o , a jeśli na dobrym to czemu bez głowy , śmierdzi tandetą . Nienawidze takich kapel które na siłe starają sie czemuś (komuś) dorównać . ZERO WLASNEGO (CHOĆBY) MINI STYLU .
info o albumie ze strony ELECTR-ON, jak bardzo różni się od twojej wypowiedzi _precious_

Już 10 marca nakładem Vision Music pojawi się polska edycja najnowszej płyty STATE OF THE UNION.
„Evol Love Industry” - płyta amerykańskiego duetu State Of The Union utrzymana jest w nowofalowych klimatach dźwięków z początku lat 80, opartych na podkładach rodem z progresywnego trance’u. Całość jest jednak zaaranżowana w duchu nowoczesnych technologii. Efekt jest zaskakujący – muzyka State of The Union jest stworzona dla wielu pokoleń – zarówno dla tych, wychowanych w klimatach lat 80, jak i dla każdego ceniącego nowoczesne brzmienia. Poniżej pierwsze wrażenia pod przesłuchaniu płyty:
„Miło usłyszeć, że nie tylko Europejczycy zapatrzeni są w muzykę zza oceanu, ale czasami i Amerykanie potrafią inspirować się tym, co dał Stary Kontynent. Tak jest w przypadku State Of The Union. Bo nie byłoby ich muzyki, gdyby nie dobrodziejstwa, jakie pozostawili nam nowi romantycy…” - Michał Kirmuć, Teraz Rock
„State Of The Union to nowa jakość, perfekcyjne beaty wsparte klimatem kompozycji, klawiszowym uduchowionym brzmieniem lat osiemdziesiątych oraz przejmującym nowofalowym wokalem. Johann Sebastian i Jimmy Nimra obudzili zew prawdziwego rave i trance zestawiając wspomniane style z electro-popem a gdzieś po drodze „przetrawili” cały nurt new romantic.” - Adam Dobrzyński, Gazeta Prawna
„…na ‘Evol Love Industry’ awangarda współczesnej muzyki elektronicznej podaje rękę melodyjnym klimatom new romantic. State Of The Union nagrali album, który może połączyć pokolenia miłośników syntetycznego grania.” - Tomasz Tropiłło, nuta.pl
Awatar użytkownika
Vermidu
Posty: 96
Rejestracja: 17 gru 2007 16:55
Ulubiony utwór: WIMS
Lokalizacja: Wrocław

Post 29 lut 2008 19:15

Z :arrow: Obrazek
"This Could Be Anywhere in the World"
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 29 lut 2008 23:18

depmodew pisze:
_precious_ pisze:Wokal znośny (strasznie nienaturalny) , ale to na jakim sprzęcie ta muza była nagrywana :o , a jeśli na dobrym to czemu bez głowy , śmierdzi tandetą . Nienawidze takich kapel które na siłe starają sie czemuś (komuś) dorównać . ZERO WLASNEGO (CHOĆBY) MINI STYLU .
info o albumie ze strony ELECTR-ON, jak bardzo różni się od twojej wypowiedzi _precious_

Już 10 marca nakładem Vision Music pojawi się polska edycja najnowszej płyty STATE OF THE UNION.
„Evol Love Industry” - płyta amerykańskiego duetu State Of The Union utrzymana jest w nowofalowych klimatach dźwięków z początku lat 80, opartych na podkładach rodem z progresywnego trance’u. Całość jest jednak zaaranżowana w duchu nowoczesnych technologii. Efekt jest zaskakujący – muzyka State of The Union jest stworzona dla wielu pokoleń – zarówno dla tych, wychowanych w klimatach lat 80, jak i dla każdego ceniącego nowoczesne brzmienia. Poniżej pierwsze wrażenia pod przesłuchaniu płyty:
„Miło usłyszeć, że nie tylko Europejczycy zapatrzeni są w muzykę zza oceanu, ale czasami i Amerykanie potrafią inspirować się tym, co dał Stary Kontynent. Tak jest w przypadku State Of The Union. Bo nie byłoby ich muzyki, gdyby nie dobrodziejstwa, jakie pozostawili nam nowi romantycy…” - Michał Kirmuć, Teraz Rock
„State Of The Union to nowa jakość, perfekcyjne beaty wsparte klimatem kompozycji, klawiszowym uduchowionym brzmieniem lat osiemdziesiątych oraz przejmującym nowofalowym wokalem. Johann Sebastian i Jimmy Nimra obudzili zew prawdziwego rave i trance zestawiając wspomniane style z electro-popem a gdzieś po drodze „przetrawili” cały nurt new romantic.” - Adam Dobrzyński, Gazeta Prawna
„…na ‘Evol Love Industry’ awangarda współczesnej muzyki elektronicznej podaje rękę melodyjnym klimatom new romantic. State Of The Union nagrali album, który może połączyć pokolenia miłośników syntetycznego grania.” - Tomasz Tropiłło, nuta.pl
I co ja biedny w takiej sytuacji mam począć ... posypać glowe popiłem - NIE ... czytałem tą recenzje wcześniej i wydaje mi sie , że autor słuchał innej płyty ( to żart ) . Każdy lubi to co lubi i ma inne spojżenie , ja wyraziłem tylko swoją opinie ktorej zresztą nie zmieniam .
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 01 mar 2008 12:47

Obrazek

Znakomity podwujny album , ale co ja tu bede opowiadał , poprostu kto chce niech TU KLIKA i zasysa .
Jak zykle haslo do pliku mp3db
Awatar użytkownika
Choin
Posty: 2277
Rejestracja: 21 sie 2005 20:00
Ulubiony utwór: Living On Video
Lokalizacja: WZY
Kontakt
Strona WWW

Post 07 mar 2008 15:54

Dorwalem sie do Illusion Of Light - 3NDLO2

Obrazek

A w szczegolnosci do kawalka "Demands" - cudo :))))
Jadwiga, Jadwiga, dotknij mego dźwiga ;( / http://www.lastfm.pl/user/choin
Awatar użytkownika
depmodew
Posty: 449
Rejestracja: 15 lis 2005 20:03
Lokalizacja: stąd

Post 08 mar 2008 01:08

dobre dobre macieju

aktualnie kręcę się w tych klimatach dzięki twoim adidaskom
Obrazek
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 12 mar 2008 09:56

Moje odkrycie dzisiejszego poranka , płyta z ubieglego roku , ale dopiero dzis wpadla w moje ręce . Choć jestem po "nocce" odechciało mi sie spać , totalny electro - pop'owy odjazd .

Obrazek

Kawałek "Your favorite place" perfekcyjny pod każdym względem ACH!! ECH!! OCH!!

...aaaa i jeszcze "Dear Body" CUUUUDO !!!!!!
Awatar użytkownika
Choin
Posty: 2277
Rejestracja: 21 sie 2005 20:00
Ulubiony utwór: Living On Video
Lokalizacja: WZY
Kontakt
Strona WWW

Post 12 mar 2008 14:28

Na pelnej glosnosci leci aktualnie

Obrazek

A zwlasza: Outside :D mniam
Jadwiga, Jadwiga, dotknij mego dźwiga ;( / http://www.lastfm.pl/user/choin
Awatar użytkownika
Lost Paradise
Posty: 197
Rejestracja: 04 lip 2005 15:02
Lokalizacja: Samoobrona

Post 18 mar 2008 15:06

Pogodno - Spierdalacz

Obrazek

Young man and young woman,
Wszyscy ci co słuchają Marylina Mansona,
Which way which go which hole,
Everyone must spierdalać stąd,
I ten chłopak młody i ta młoda dziewczyna
Co tam nago sobie leżą w trzcinach,
Spierdalać, spierdalać
All the (other) people you know..
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 19 mar 2008 10:37

Obrazek

Sara Noxx - XX-Ray (3CD Best Of) (2008)

Od rana racze się tym wydawnictwem , obecnie rozbrzmiewa "Stupid (Mechanical Moth)" "jedwabisty" remix
Awatar użytkownika
Choin
Posty: 2277
Rejestracja: 21 sie 2005 20:00
Ulubiony utwór: Living On Video
Lokalizacja: WZY
Kontakt
Strona WWW

Post 19 mar 2008 15:53

Obrazek

California ;( (Piosenka ukazujaca pelnie walorow muzycznych kolezanki EveS) ;(
Jadwiga, Jadwiga, dotknij mego dźwiga ;( / http://www.lastfm.pl/user/choin
Awatar użytkownika
Lost Paradise
Posty: 197
Rejestracja: 04 lip 2005 15:02
Lokalizacja: Samoobrona

Post 25 mar 2008 00:44

Happy End: jak widzę okładkę, to nawet dla zbity bym tego nie przesłuchał :/

The Verve - This Is Music

Obrazek

To jest muzyka.