Muzyczna twórczość własna.

Awatar użytkownika
ExciterELB
Posty: 34
Rejestracja: 28 lut 2006 16:03
Lokalizacja: Elblag

Post 08 mar 2006 07:49

DMartyna pisze:ehh chyba nikt nie ma ochoty słuchać mojego wytworu!!! ;(
no wez mnie nie nerwuj.... tylko to co mi sie dzieje po kliknieciu w tego linka doprowadza mnie do spazmow.... milion okienek a i tak nie dostalem lizaczka :(

pusc mnie to na maila dobra kobieto....

[email protected]

ołkej ?
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 08 mar 2006 13:13

Z yousendit mimo tych cholernych pop-upów (które doprowadziły do tego, że wszystko już załączam na Rapidshare) i tak nie dałoby się ściągnąć, bo plik jest przechowywany na serwerze tylko przez tydzień. A post DMartyny jest z sierpnia. :)
Bez urazy, ale jak na mój gust powinniście znaleźć kogoś kto choć raz wczesniej GRAŁ na perkusji :lol: a nie nawalał nierytmicznie w hit hat :lol:
Awatar użytkownika
ExciterELB
Posty: 34
Rejestracja: 28 lut 2006 16:03
Lokalizacja: Elblag

Post 08 mar 2006 13:42

EveS pisze: A post DMartyny jest z sierpnia. :)

byc moze.... nie przygladalem sie :D

generalnie to lubie spiewac .. wiec nagralem do Judas w wersji Piano by Raph swoj wokal.... no nie wiem czy to sie nadaje do publicznego odtwarzania aczolwiek znalazla sie jedna (dla ktorej zostalo to nagrane) ktora jak tego slucha to podobno az placze ze zwruszenia....

jak bede pijany to moze zbiore sie na odwage i wrzuce :D


a co do tej perkusji to ja chetnie bym pogral... podobno mi wychodzi :D ... marzeniem jest miec wlasna ale nie mam gdzie jej wstawic :(
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 08 mar 2006 13:47

EveS pisze:Bez urazy, ale jak na mój gust powinniście znaleźć kogoś kto choć raz wczesniej GRAŁ na perkusji :lol: a nie nawalał nierytmicznie w hit hat :lol:
No Siwy moze nie ma zadnego doswiadczenia, ale nikogo innego nie było, a teraz nie bede go wyrzucal z powodu ze nie umie grac, bo ja nie potrafie spiewac i tez jest dobrze
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 08 mar 2006 13:48

Też chciałam grać na perkusji, ale wywalili mnie ze szkoły muzycznej za totalny brak umiejętności wokalnych zanim zdążyłam wybrać sobie drugi instrument :( :lol: