Muzyka innych artystów kojarząca Wam się z Depeche Mode

Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8020
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 09 lut 2020 15:39

Spektakl można robić na podstawie wszystkiego, kwestia tego co ekipa zabierająca się za niego chce z tego wyciągnąć.

Powyciągali charakterystyczne motywy i postacie z przełomu lat 80/90 i wsadzili w obecną rzeczywistość, wyciągnęli z tej książki raczej samą myśl przewodnią, czyli takie rozliczenie z sentymentem do tego okresu. No i nie zabrakło beki z pewnego telewizyjnego tasiemca. ;)

Cynkowi Chłopcy to już bardziej oczywisty materiał, no bo łatwiej historie stricte wojenne oddać na scenie.
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6410
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 09 lut 2020 17:49

Dragon pisze:
09 lut 2020 15:39
Spektakl można robić na podstawie wszystkiego, kwestia tego co ekipa zabierająca się za niego chce z tego wyciągnąć.

Powyciągali charakterystyczne motywy i postacie z przełomu lat 80/90 i wsadzili w obecną rzeczywistość, wyciągnęli z tej książki raczej samą myśl przewodnią, czyli takie rozliczenie z sentymentem do tego okresu. No i nie zabrakło beki z pewnego telewizyjnego tasiemca. ;)

Cynkowi Chłopcy to już bardziej oczywisty materiał, no bo łatwiej historie stricte wojenne oddać na scenie.
Nadal, jakoś tego nie kupiłem. Choć książka zajebista <3
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8020
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 09 lut 2020 18:00

No to ja dokładnie odwrotnie, w książkę tylko zajrzałem, a na przedstawieniu byłem z 3-4 razy. Dość typowy dla wałbrzyskiego teatru lekko podszyty humorkiem dramat, albo bardzo wymowny i z dobrą muzyką.

Na pewno sam spektakl lepszy niż właśnie teatralna Duchologia, którą od premiery półtora roku temu grali może z dwa razy... a do Sosnowca nie chce mi się specjalnie jechać zobaczyć :lol: