Polskie Forum Depeche Mode

Awatar użytkownika
slick
Ulubiony utwór: Everything Counts
Kontakt
Strona WWW Twitter

Post 15 maja 2021 21:10

Pamiętam, ale One nic wspólnego chyba z kreską nie miały… :o
Awatar użytkownika
Malkolit
Ulubiony utwór: Halo
Kontakt
Strona WWW

Post 15 maja 2021 23:33

Hien pisze:
15 maja 2021 19:54
Najfajniejsze momenty na tym forum przeżyłem będąc w wieku Dragona (no ok, odrobinę starszy).
Dragon pisze:
15 maja 2021 17:02
Niestety nie wpadłem na wielkie czasy bekogenne tutaj, z jednej strony szkoda, bo pewnie po czasie wspominałbym to równie dobrze, a z drugiej... byłem jeszcze za małym dzieciaczkiem, żeby próbować poważnie dyskutować.

Bekogenne czasy, to akurat najmniej wiązały się z poważną dyskusją xD
Ale jeśli miałeś wtedy 9 lat to faktycznie może lepiej. To forum bywało dosyć okrutne. Nie wiem czy obecnie bym tak Freesia gnoił. Nie, że Was obu porównuję, ale dziecko to dziecko ;)
Też pamiętam, jak byłem młody i głupi i było tu znacznie ostrzej, dobrze, Dragon, że nie wchodziłeś wtedy w te klimaty. ;)
Teraz w ogóle, jak działam aktywnie w społeczności szachowej, mamy tam całe mnóstwo użytkowników, którzy są niepełnoletni, w stosunku do nich trzeba jednak mocno poluzować (co nie znaczy, że pozwalamy na przeginanie, ludzi typu Freeś trafia nam się pełno, ale my też staramy się zachować umiar; czasem się oczywiście nie da), żeby społeczność rosła w siłę. Ale to jest coś, co się widzi dopiero z perspektywy czasu, gdzie można sobie pozwolić na luźną gadkę, a gdzie trzeba cały czas przypominać, kto pilnuje interesu.
Awatar użytkownika
Dragon
Ulubiony utwór: Islands

Post 15 maja 2021 23:56

W ramach jakiejś społeczności, gdzie ten wiek jest rzeczywiście wyraźniej widoczny, to wiadomo jak się zachować. Ale w formule anonimowego do pewnego stopnia forum... nie do końca wiadomo, czy taka gwałtowność i porywczość to zawsze cecha młodszego wieku. Nawiązując do bohatera tematu - w pewnych miejscach i znacznie starsi dziecinnieją. ;)