Kto supportem przed koncertem Depeche Mode?

ODPOWIEDZ
Jari

Re: Jaki support dla Depeche Mode?

Post 23 lut 2009 10:40

Wrong!.... Support wsadzany jest głównie aby grać for promotion bo wybór supportu to nie widzimisię gwiazdy (nieliczne przypadki) tylko managemantów, managerów, agencji kreacji wizerunku, PR, labeli i sponsorów...

Ciekawostka na temat supportów: Gdy załatwialismy koncert przed Alphaville to kolejność była taka, że najpierw zgodę na naszą obecność musiał wydać management Alphaville (a nie był organizatorem! imprezy), potem organizator imprezy (mając zgodę managementu) a na końcu sam zespół ostatecznie wydawał pozwolenie kierując się już czysto względami artystycznymi (i tu zaskoczenie - bo Marian Gold z Alphy dał nam od siebie dodatkowo 15 minut więcej czasu na scenie i pełne nagośnienie - nie półgwizdkowe - nagłaśniani byliśmy nadal przez konsoletę organizatora ale dźwięk szeł jeszcze dodatkowo do miksera Alphaville i tam miksowany). Tak to mniej więcej wygląda/ło od strony technicznej... Więc sprawa supportów jest bardziej skomplikowana niż się wydaje (choćby przykład Patrycji Markowskiej przed Gahanem, Agressivy 69 przed DM na Służewcu itp itd).
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 23 lut 2009 10:43

Ja sobie zdaję z tego sprawę, ale wydaje mi się że zazwyczaj zamierzenie mija się z efektem.
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 28 lut 2009 22:29

DJ Hirek Wrona ;)
astiz

Post 01 mar 2009 19:39

Może jednak Kraftwerk? Przeczytałem właśnie na DMPL, że jest taka możliwość.
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 02 mar 2009 09:09

Jeśli nie beda rapowac jak to już mialo w historii miejsce może byc cokolwiek, akurat w tym przypadku ide na koncert DM nie na festiwal, może rowniez nie byc nikogo jak również może byc jakis młody zespół np; Cabaret ktory wiekszość z nas zna, a niektórzy cenią (i tu bez sarkazmu z mojej strony, życze wam tego z serca czy to przed DM czy innym zespolem, duże PROMO).
Jari

Post 02 mar 2009 13:22

Może kogoś zaskoczę ale... odmówiłbym... Znam swoje miejsce w szeregu a licencji kamikadze jeszcze mi nie dali... Grać przed DM to nie nobilitacja, to czyste samobójstwo. Ja tam osobiście lubię jak coś pipka przed głównym koncertem ale w tym wypadku chyba lepiej będzie puścić coś z taśmy i niech leci.

ps: Ale już na przykład taki Pezda pewnie zaciera rączki... :8 A nóż tym razem siem uda...?
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 02 mar 2009 15:02

Jari pisze:lepiej będzie puścić coś z taśmy i niech leci.
To chyba było by to najlepsze rozwiązanie :tak:
Jari

Post 02 mar 2009 16:05

Nie wiem czy zauważyłeś, ale coś za często się zgadzamy... Zaczyna mnie to martwić... :shock: :D :D
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 02 mar 2009 18:39

Też mnie to zastanowiło, ale się przed tym nie wzbraniam ;( :8
Awatar użytkownika
rooms
Posty: 59
Rejestracja: 01 sie 2005 21:22
Ulubiony utwór: surrender
Lokalizacja: grzęda

Post 02 mar 2009 22:38

devotional pisze:@Erw - Simple Minds NIGDY nie byli w Polsce, zresztą to że się nie wybierają oświadczyli temu mistrzowi z Myslovitz (grali razem na zachodzie parę lat temu...) a fani Simpli są, znam paru :)
Co za wierutna bzdura! :rotfl: Simple Minds BYŁO w Warszawie w 2006 (chyba, że Warszawa to nie Polska ;) ) - zagrali REWELACYJNY koncert w Stodole dla 1500 osób. Fanem nie jestem, ale powalili mnie profesjonalizmem i zapałem. I szczerze mówiąc, gdyby mieli być supportem dla dM to byłaby to porażka, z uwagi choćby na to, że w porównaniu z Kerrem taki Gahan cieniutko popiskuje:)
Ale już taki Covenant to by mnie ucieszył. Rozgrzać by się można było... :)
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 02 mar 2009 23:23

To był post z 2005 roku... :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 02 mar 2009 23:33

rooms pisze:
devotional pisze:@Erw - Simple Minds NIGDY nie byli w Polsce, zresztą to że się nie wybierają oświadczyli temu mistrzowi z Myslovitz (grali razem na zachodzie parę lat temu...) a fani Simpli są, znam paru :)
Co za wierutna bzdura! :rotfl: Simple Minds BYŁO w Warszawie w 2006 (chyba, że Warszawa to nie Polska ;) ) - zagrali REWELACYJNY koncert w Stodole dla 1500 osób. Fanem nie jestem, ale powalili mnie profesjonalizmem i zapałem. I szczerze mówiąc, gdyby mieli być supportem dla dM to byłaby to porażka, z uwagi choćby na to, że w porównaniu z Kerrem taki Gahan cieniutko popiskuje:)
Ale już taki Covenant to by mnie ucieszył. Rozgrzać by się można było... :)
NO CO TY CZŁOWIEKU, BYŁEM NA TYM KONCERCIE xD skakałem jak szalony, Kerr mimo 50 paru lat daje czadu, i naprawdę dużo dużo bardziej niż Gahan ;p . Wspominam ten koncert zresztą genialnie, najlepiej wykonali chyba New Gold Dream - zawsze chciałem usłyszec ten utwór na żywo ... poza tym w kwietniu premiera ich nowego krążka o tytule Graffiti Soul, na który czekam duuużo bardziej niż na SOTU -.- . I koncert pewnie też będzie ;p . Tamten post napisałem ... 4 lata temu xD
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 03 mar 2009 00:31

Osobiście nie pogniewałbym się gdyby leciało tylko coś z taśmy (ostatni DJ set Martina (Motor - Yak) to była świetna rozgrzewka przed koncertem). :twisted: Gdybym jednak mial kogoś wybrać to na chwilę obecną chciałbym Nitzer Ebb albo dziewuchy z Client, czyli coś na poziomie i coś w podobnym klimacie. Eksperyment z tymi żółtodziobami z The Bravery na ostatniej trasie, wg. mnie nietrafiony.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
astiz

Post 03 mar 2009 00:41

No tak Nitzer EBB chętnie bym zobaczył,to byłby niezły bonus.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 03 mar 2009 09:57

Jaro Jaro Jaro i Jazda :fletch:
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 03 mar 2009 15:23

Jeśli również miałby to być wykonawca z szeroko pojętego kręgu electro, to byłym bardzo zadowolony z Ladytron ;) muzycznie dają rady, a i jest na kim oko zawiesić ;)
astiz

Post 03 mar 2009 19:26

To jeżeli tak sprawę stawiasz,to ja polecam polskie Mass-kotki ;)
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 03 mar 2009 20:11

Dick4Dick :o
z dwojga złego wybrałbym Agressivę69 ;)
Awatar użytkownika
Choin
Posty: 2277
Rejestracja: 21 sie 2005 20:00
Ulubiony utwór: Living On Video
Lokalizacja: WZY
Kontakt
Strona WWW

Post 03 mar 2009 20:16

Jakby graly panie z Mass Kotek oraz D4D to z checia bym pojechal ;(
Jadwiga, Jadwiga, dotknij mego dźwiga ;( / http://www.lastfm.pl/user/choin
Awatar użytkownika
rooms
Posty: 59
Rejestracja: 01 sie 2005 21:22
Ulubiony utwór: surrender
Lokalizacja: grzęda

Post 03 mar 2009 20:24

devotional pisze: NO CO TY CZŁOWIEKU, BYŁEM NA TYM KONCERCIE xD skakałem jak szalony, Kerr mimo 50 paru lat daje czadu, i naprawdę dużo dużo bardziej niż Gahan ;p . Wspominam ten koncert zresztą genialnie, najlepiej wykonali chyba New Gold Dream - zawsze chciałem usłyszec ten utwór na żywo ... poza tym w kwietniu premiera ich nowego krążka o tytule Graffiti Soul, na który czekam duuużo bardziej niż na SOTU -.- . I koncert pewnie też będzie ;p . Tamten post napisałem ... 4 lata temu xD
Hahaha :rotfl: no niezły popis!... Sorry... :wstyd: Przyznam, że data postu mi umknęła. BTW z radością dam się zaciągnąć na kolejny koncert Simple Minds, bo to klasa sama w sobie. Gdyby tylko na płytach tak grali jak na koncertach...
ODPOWIEDZ