2009-05-23 Warsaw, Gwardia Stadium, Poland (CANCELLED)

Jari

Re: 23 maj 2009 - Warsaw, Gwardia Stadium

Post 16 cze 2009 18:50

Ludzie też nie są wsiowi czego dowodem jest moja małżonka :o A wsiowy co najwyżej jest koleżka od 28 postów i jednego ostrzeżenia. A jakby co to zapraszam: weź lagie i chodź na Pragie...

O cholera jakiś Master mi wleciał w profilu to chyba jednak zapodam avatar na tę okoliczność...
Awatar użytkownika
Nati
Posty: 810
Rejestracja: 21 cze 2006 21:32
Ulubiony utwór: Stripped

Post 16 cze 2009 19:00

Ja jestem z warszawskiej Pragi - wychowałam się Stalowa później Szmulki. Nadal "Ktoś"*coś ma do ludzi ze stolicy :twisted:

*crxlaguna
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 16 cze 2009 19:15

Co do tego oświadczenia lepiej późno niż wcale. A co do koncertu ,może przyjadą na wiosne.
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Jari

Post 16 cze 2009 19:25

Dla mnie to się mogą wcale nie pojawiać - przeżyję...
Awatar użytkownika
rafal_74
Posty: 461
Rejestracja: 24 lis 2005 14:25
Ulubiony utwór: Behind The Wheel
Lokalizacja: wroclaw

Post 16 cze 2009 19:26

a propos wsi:
wezcie i zorganizujcie ustawke :twisted: niech sie wsiury ze wszystkich wsiurskich wsiurstw wywsiurstwuja i bedzie wsiowo jak cholera, skoro np takie NY w stanach to wies to co my tu wsiurskie polaczki mozemy se powsioczyc :?:
sam zaloze jeskies wsiurskie lacie do kopania wsiurkowych zadkow ;(
nie ma to jak wsiur wsiurowi przygaduje :lol:
koniec o wsiurach wszak to kazdy z nas :lol:
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 16 cze 2009 20:10

prey pisze:No to nie pozostaje nam nic innego jak otworzyć agencję artystyczną devotees. I wykorzystać doświadczenie Jariego. Nikt nie będzie nam już marudził. Sami zorganizujemy sobie koncerty. Rajcarzu kasuj posty od tego pierwszego, nie porządanego.

ooo super! zwerbuje Wam jako pierwsze gwiazdy kilka cygańskich dzieciaków z wrocławskich tramwajów które wkurzają pasażerów brzękoleniem na harmonii, albo tą grupe starszych z gitarami z wrocławskiego rynku co łaża od lokalu z parasolami do lokalu i trują dupę.

@ The Darkest Star - również obstaję za Wrocławiem. Przynajmniej czas i koszty na dojazd odpadną, no i my tutaj cchemy być pępkiem wszechświata ;) pasuje to z pompatycznym tytułem albumu i trasy naszego Dipesz Mołd.

@ all - tak zmieniacie avatory że cieżko się połapać na 1 rzut oka kto tu jest kim :-DDD

@ rafal_74 - chętnie wybiorę się z Toba na żniwa. Jak wieśniok z wieśniokiem ;) hehehehehe. Po skrzynce piwa na łepka, kosy w dłoń i powstanie kościuszkowskie nam się równać nie może :-DDD

Mnie oświadczenie Depeche Mode zadowala. Ale pod tym względem iż uznaję w tym dostrzeżenie i pokłon w kierunku fanów, co nie wiążę się z efektami rzecz jasna (mam na myśli koncert) ale zarazem oznacza, że (aczkolwiek to powierzchowne ale jednak jest!) biorą te kraje ( m.in. nas) pod uwagę, nie chcą palić za sobą mostów i jest duże pradopodobieństwo o ile da radę się w tych krajach na tej trasie pojawić.

Cóż jeśli patrzeć na to na zasadach dumy to każda ze stron (dM vs polscy fani) jedni na drugich mogą się wypiać, lub jedni za drugimi podążyć. Ale to już kwestia upodobań (czyt. kompromisów).

p.s. staram się być w tym wszystkim rozsądny. Komentuje jak myślę i staram się bezemocjonalnie na spokojnie wyciągać przyczyny, przebieg i skutki oraz zachować cierpliwość. A sądzę ze jak widać nie w 2009 a zapewne w 2010 odwiedzą PL.
Awatar użytkownika
rafal_74
Posty: 461
Rejestracja: 24 lis 2005 14:25
Ulubiony utwór: Behind The Wheel
Lokalizacja: wroclaw

Post 16 cze 2009 20:56

@barrel :beer: i jeszcze odwiedzimy rynkowego mc'a i po wiesmacu w lapke :8
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 16 cze 2009 21:01

bARREL pisze:
prey pisze:No to nie pozostaje nam nic innego jak otworzyć agencję artystyczną devotees. I wykorzystać doświadczenie Jariego. Nikt nie będzie nam już marudził. Sami zorganizujemy sobie koncerty. Rajcarzu kasuj posty od tego pierwszego, nie porządanego.

ooo super! zwerbuje Wam jako pierwsze gwiazdy kilka cygańskich dzieciaków z wrocławskich tramwajów które wkurzają pasażerów brzękoleniem na harmonii, albo tą grupe starszych z gitarami z wrocławskiego rynku co łaża od lokalu z parasolami do lokalu i trują dupę.
Wiesz te rodziny "cygańskie" umownie cygańskie robią sobie tour po polskich miastach. W żadnym wypadku nie wrzucaj groszaków do plastykowych kubeczków. Byłem świadkiem w Szczecinie jak następowała zmiana na obchodzie. A takowa familia przyjechała nowiuśkim vanem Renault Espace :!:

Co do Wawki - Wawka jest szczecińska - odbudowana na cegłach przywiezionych ze Szczecina :(
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
rafal_74
Posty: 461
Rejestracja: 24 lis 2005 14:25
Ulubiony utwór: Behind The Wheel
Lokalizacja: wroclaw

Post 16 cze 2009 21:10

@prey-u i z wroclawskich tez, pol wrocka rozebrali zeby wawke postawic :x
wystawka jest na rynku http://cojestgrane.pl/slideshow/17947/slide/2/
Jari

Post 16 cze 2009 21:40

Z tego wszystkiego umknęła nam bardzo ważna rzecz:

Depeche Mode vs Bodek - 4:0
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 16 cze 2009 21:41

:lol: :lol: :lol: :lol:
w końcu 30 lat na scene robi swoje
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 16 cze 2009 22:16

Ciekawe czy będą próbować po raz piąty. :lol:
Jari

Post 16 cze 2009 22:21

Wtedy to i ja spróbuje już z czystej przekory.... :8
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 16 cze 2009 22:33

I Ci się uda ;(
Mnie się kiedyś śniło, że DM supportowało ... New Order! Tyle że Sumner grał na basie, a Hook śpiewał i brzmiało to wyjątkowo z dupy ;( Nie obrażając głosu Hooka - vide Monaco - ale jak próbował wyciągac te słodziaśne dźwięki na Bizarre Love Triangle to widownia umarła ;(
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 16 cze 2009 22:52

@dev... czyli bylo The Dead Of Night... and zombie live? ;)))
za duzo horrorow z lat '80 sie naogladales ;))
Jari

Post 17 cze 2009 10:21

devotional pisze:I Ci się uda ;(
No wszystko rozumiem, ale dlaczego te łzy? :/ :shock: :/ , Przecież w Łodzi ci się podobało...
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 17 cze 2009 10:48

to łzy szczęścia na bank :)
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 17 cze 2009 23:39

Jari pisze:
devotional pisze:I Ci się uda ;(
No wszystko rozumiem, ale dlaczego te łzy? :/ :shock: :/ , Przecież w Łodzi ci się podobało...
Oj no, przekomarzam się właśnie, bo słynnej już na cały świat Agressivie się NIE UDAJE raz kolejny ;p
Czy jak łzy to musi byc od razu "do dupy"? ;) A skąd! Z wieeelką chęcią zobaczyłbym Was jako support DM.
Łzy - postawa śmieszności wobec "nieugiętych". Nie brac do siebie!
Ej, bo się zmartwiłem .. :(
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
astiz

Post 17 cze 2009 23:45

devotional pisze:
Oj no, przekomarzam się właśnie, bo słynnej już na cały świat Agressivie się NIE UDAJE raz kolejny ;p
A znasz powiedzenie "zesraj się ,a nie daj się"? :?:
Jari

Post 18 cze 2009 00:00

No to w takim razie podejmuję wyzwanie - jak ogłoszą, że graja w PRLu składam wniosek o support! :8