2009-05-23 Warsaw, Gwardia Stadium, Poland (CANCELLED)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23 maj 2009 - Warsaw, Gwardia Stadium

Post 12 cze 2009 17:01

ale miałem nosa :) bo rano pojechaly poleconym priorytetem do Eventim.

Zrobią problem ze zwrotem to podam ich do odpowiedniego organu odnośnie praw konsumenta i niech spadaja.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 12 cze 2009 17:03

http://www.ticketpro.pl/jnp/wszystko/16 ... peche.html
Jeśli zakupiliście Państwo bilety na ten koncert, prosimy o ich zwrot tylko i wyłącznie w punkcie zakupu. Jeśli zostały zakupione w punkcie sprzedaży (np. Empik, Media Markt itd.), prosimy o zwrócenie biletów dokładnie w tym samym punkcie, by otrzymać zwrot pieniędzy.
Ha! To ja wcale nie musze nic wysylac. Na legalu w poniedzialek po pracy pojde do wroclawskiego Empiku na Rynek, gdzie w grudniu zakupilem bilety i zrobie wymianke. Na szczescie mam paragon zszyty zszywaczem do biletu.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Jari

Post 12 cze 2009 17:04

Nie sądzę abym przekroczył granice dobrego smaku - niektórzy tu chcieli rzygi zachowywać na pamiątke więc i kupa na oczętach nie powinna być gorsząca - ale jak mówie to była przenośnia. Krew mnie zalewa jak słysze czy czytam takie bzdety, oni sa fajni bo odwołali 8 koncertów a nie 1.
Szkoda, że w Niemczech nie odwołali 8 koncertów tylko dupy spinali aby zagrać dla Mareczka bo tam brzęczy kasiorka, szkoda, że w Hiszpanii nie odwołali bo tam promotor by ich za jaja powiesił, Francja tez nie tknięta bo tam promotor by im wydłubał te chore pęchęrze moczowe przez odbyty. A Polska o kretyński kraj, który sobie zrobi koncert sam, na Gwardii stanie paru pacanów i będzie śpiewać dwie piosenki przez godzinę... Żenada! Ja jak ja - wisi mi to i powiewa i bardziej take care about my 350 pln, ale Nati jest rozżalona, i setki czy tysiące osób też.

A to, że ci kolesie nie mają klasy i z angielskich gentelmanów stali sie już dawno amerykańskim mc donaldem to udowdnili już dawno dawno temu.
Awatar użytkownika
Nati
Posty: 810
Rejestracja: 21 cze 2006 21:32
Ulubiony utwór: Stripped

Post 12 cze 2009 17:07

Zapraszam do bluzgatora...tak jak zapowiadałam :twisted:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21588
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 12 cze 2009 17:11

Tysiące ludzi mnie nie obchodzą, nie jestem Matka Teresa Aus Kalkuta żeby się jeszcze przejmować biletami innych, kazdy ma swój problem na głowie.
A Polacy tak działają jak i są traktowani. Nic się nie dzieje bez przyczyny.
A btw biletów to mówiłem, oddawać bilety, potem tez będzie można kupić to nie.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 12 cze 2009 17:14

Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Nati
Posty: 810
Rejestracja: 21 cze 2006 21:32
Ulubiony utwór: Stripped

Post 12 cze 2009 17:15

A właściwie czego jęczycie :?: Przecież odbył się koncert w planowanym termienie. :/
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 12 cze 2009 17:22

Swoją drogą, co to jest IBAN IBC i skąd ja mam znać ID zamówienia, to na bilecie jest? Pytam bo bilet w domu...
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16605
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 12 cze 2009 17:24

Jari pisze:Krew mnie zalewa jak słysze czy czytam takie bzdety, oni sa fajni bo odwołali 8 koncertów a nie 1.
Czy ja mówię, że są fajni? Stwierdziłem tylko, że nikogo nie faworyzowali i odwołali wszystkie osiem koncertów, a nie tylko u nas - biednych uciśnionych polaczków. A że wrócili z trasą na Niemcy? Pewnie czysty przypadek - terminów choroby się nie wybiera. Więc przestań Jari tworzyć teorie spiskowe i nie emocjonuj się jak pięciolatek.
Zresztą masz Jari chyba tu jakieś fory, bo kto inny już dawno wylądowałby z takimi wypowiedziami w Koszu albo dostał ostrzeżenie.
Jari

Post 12 cze 2009 17:39

Więc sam sobie daje ostrzeżenie: 'Ostrzegam Cie Jari'. 'Ojej, litości, już bedę grzeczny'.
A powrót na trasę nie jest przypadkowy. Tu masz odpowiedź dlaczego akurat ten termin: http://www.mlk.com/
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 12 cze 2009 17:40

Rajca pisze:Swoją drogą, co to jest IBAN IBC i skąd ja mam znać ID zamówienia, to na bilecie jest? Pytam bo bilet w domu...
IBAN i IBC sa Ci zbedne skoro masz konto w Polsce od polskiego dystrubytora a nie przelewy miedzynarodowe.
Takie informacje sa na stronie banku... w ktorym masz konto.

ID zamowienia hmm... chyba chodzi im o to co pise na zalaczonym rachunku ktory Ci przyslali z biletem. nie wiem jak to ma sie wobec tego z Emikami i Media M. (pod wzgledem numeru).

Zwrot biletów przesuneli z 23 czerwca do 15 sierpnia.
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 12 cze 2009 17:45

Wiem, sprawdziłem. Tak troszku na rushu napisałem o co kaman itd itd. No, teraz do domu, wydrukować i jehanee. Dobrze, że dali ludziom troszkę czasu więcej.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 12 cze 2009 17:50

Rajca pisze:Dobrze, że dali ludziom troszkę czasu więcej.
Laski nie robia.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 12 cze 2009 17:51

Oczywiście, że laski nie robią, chociaż jakby jakieś miłe pracownice...

Dobrze mimo wszystko, łaska czy nie, ważny jest fakt.
Awatar użytkownika
burzliwy
Posty: 86
Rejestracja: 31 lip 2006 12:26

Post 12 cze 2009 19:36

shodan pisze:
Jari pisze:Krew mnie zalewa jak słysze czy czytam takie bzdety, oni sa fajni bo odwołali 8 koncertów a nie 1.
Czy ja mówię, że są fajni? Stwierdziłem tylko, że nikogo nie faworyzowali i odwołali wszystkie osiem koncertów, a nie tylko u nas - biednych uciśnionych polaczków. A że wrócili z trasą na Niemcy? Pewnie czysty przypadek - terminów choroby się nie wybiera. Więc przestań Jari tworzyć teorie spiskowe i nie emocjonuj się jak pięciolatek.
Zresztą masz Jari chyba tu jakieś fory, bo kto inny już dawno wylądowałby z takimi wypowiedziami w Koszu albo dostał ostrzeżenie.
Tak ale z tego co widzę to jeszcze Zagrzeb, Londyn i Duseldorf pozostają w grze. Jednym zdaniem nie jestem do końca przekonany czy aby tak rzeczywiście fair się zachowali w stosunku choćby do fanów z Grecji, Bułgarii czy nas. Poprostu wychodzi że nie jesteśmy im tak potrzebni na trasie jak zachodniej Europie. Swoja drogą zobaczymy co wyjdzie z tym Zagrzebiem.
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 13 cze 2009 13:52

a ciul już z tym koncertem. jest ze 100 kolejnych przed Depeche Mode.
Swoją droga nie nadążam za nimi tak to puchnie, zmienia się, dodają tego masę i to cichaczem, a aż tak czasu nie mam by to analizować kto kiedy i gdzie ostatecznie.
Jak się nam coś skapnie to pod koniec trasy może nas odwiedzą-nawiedzą, a jak nie to Ci co chca naprawde w tym brać udział mają miejsc i dat multum.
Ale cholerne parcie na kase ze strony dM jest na maxa widoczne, tak wiec kto wie... trasa może się jeszcze przeciągnąć o ile zdrówko im pozwoli. A nie ma co sie łudzić, to może być ostatnia taka trasa choćby ze względu na wiek.
Sam Dave jak skończy sie Tour 2010 to będzie miał 48 lat. później miną ze 3-4 lata zanim coś tam nowego wydadzą (o ile) w miedzyczasie częstując nas kolejnymi gadżetami w stylu reedecje, remasteringu, coś na 100% z tej trasy, jakieś boxy z demami i diabli wiedzą co jeszcze.
Powracając do tematu następnej trasy to... powiedzmy wydadza album i zaczną koncertować to ile można w wieku około 52 lat? I jaka to by była trasa? Mega odgrzewane kotlety w wersji mega slowly?

Także jeśli się chce to trzeba na coś się załapać póki się da, a później to olać, bo okazji może już nie być, a nawet jeśli to kto wie co to bedzie i w jakiej kondycji muzyczno-fizycznej.

Bo co by nie było, po 2 miesiącach aczkolwiek na początku na siłe (mega siłę) to SOTU coś tam zajarzyło, ale jak zajarzyło to z miejsca sie znudziło.

Swoją drogą zwrot za Wawke 350 zł jakoś mnie nie smuci :twisted: ostatnio żal mi wydawać kasę na Depeche Mode.
W kilkanaście lat dużo się już na nich nawydawałem.

Teraz sie delektuję nowym M.Mansonem a SOTU/TOTU/SROTU strasznie mi sie "zakurzyło". I szybko, za szybko jak na Depeche Mode.
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 13 cze 2009 14:55

bARREL pisze: Zwrot biletów przesuneli z 23 czerwca do 15 sierpnia.
mozna wiedziec skąd to info?
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 13 cze 2009 15:01

info od Evetim.

Sami wczoraj zarąbali mi skrzynke z 3 mailami ze skrzynki: [email protected]

wczesniej jak pisałęm po 20 maja odpisali na drugi dzień że do 23 czerwca, teraz data sie zmieniła.
Sprawdzając ich regulamin jednak byłbym ostrożny bo tam pisze iż zwroty przyjmują 2 miesiące od daty koncertu, czyli... 23 lipca.

Po cholere to trzymac w domu. lepiej słać i czekać na przelew.
Ale miałem nosa :) rano odesłałem, a kilka godzin później podali info o odwołaniu :)
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 15 cze 2009 15:05

fu..'em and their law
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 15 cze 2009 16:13

no wymyślili, dlatego ich pierniczę. :papa: jak przyjadą w zimie to pójdę. a jak nie to nie, obejdę się smakiem. :)
ODPOWIEDZ