[tour] 23 maj 2009 - Warsaw, Gwardia Stadium

Dział dotyczący wszystkich tras koncertowych Depeche Mode jak również pojedynczych koncertów
Odpowiedz
Awatar użytkownika
Rajca
Kontakt
Strona WWW

Re: 23 maj 2009 - Warsaw, Gwardia Stadium

Post 15 cze 2009 19:10

em.usku jaki Ty masz dzisiaj ostry jęzorek. No no :evil:

crxlaguna, a Tobie nikt zaś nie karze czytać forum dla malkontentów i laików, równie dobrze możesz piać do wschodzącego wola Fleczera. Pisać peany pochwa-lne na cześć misiów pysiów z zespołu. Idź dalej, rozumiem, ze Ty Gahana szanujesz, tak? Zbierzemy się wspólnie i wyślemy mu bootleg z Gwardii, profesjonalnie zmontujemy w niczym innym tylko Audacity i wydamy Devotees Here Now.

Co nie zmienia faktu, że masz prawo do swojego zdania, ale powściągnij wodze swojego fantazyjnego kucyka. Może masz złudzenia, że galopujesz na bojowym Perszeronie, ale to tylko zwykły, mały ponny.
Awatar użytkownika
prey

Post 15 cze 2009 19:13

Honda CRX i Renault Laguna niezła hybryda :lol:
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
Hien

Post 15 cze 2009 19:35

Kogoś pewnie taka alternatywa urządzi, lepsze to niż nic.
Awatar użytkownika
crxlaguna
Ulubiony utwór: wiele wiele wiele

Post 15 cze 2009 20:04

jeszcze sobie popłaczcie jaki to zespół zły bo nie przyjechał do biednych Polaczków,ten temat powinien być dawno zakończony a wy dalej swoje,rzygać się chce od tych waszych skomleń.
po drugie gdzie mam napisane w nicku honda i renault?nie wiesz co to znaczy to sie nie wypowiadaj.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2009 20:09 przez crxlaguna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
prey

Post 15 cze 2009 20:07

crxlaguna pisze:wiecie co?jeśli miałbym takich fanów jakimi jesteście wy beksy to też bym na was nasrał.
Pytam się kto płacze, bo wokół mnie nie ma takiego nikogo? Czy nie pomylił waćpan forum? Pytam z grzeczności!
Awatar użytkownika
Hien

Post 15 cze 2009 20:10

No i po co crxlaguna to pisałeś? Raz ,że zero kultury osobistej ale tu często ktoś na kogoś chce srać więc widać to ta sraczka Gahana się udziela.
Teraz wszyscy tu Cię będą przez 2 strony mordować. LOL... warto było?
Awatar użytkownika
Rajca
Kontakt
Strona WWW

Post 15 cze 2009 20:14

Pewnie Cię to czerwone "gówno" nie rusza, więc jak masz zamiar dalej siać na około fekaliami i stroić się w piórka pana "kontra" to, albo uleć stąd jak fetor, znaczy wiatr, albo napisz PW, dostaniesz bananka, no i wszyscy się ucieszą.
Kuniec moi drodzy. Do not feed troll.
Awatar użytkownika
crxlaguna

Post 15 cze 2009 20:16

kultura? tego przecież w tym temacie nie ma,większośc z tych co tu bzdury wypisują myśli tylko o sobie,to ma być kultura? zresztą nie ty mnie będziesz uczył kultury.
Awatar użytkownika
prey

Post 15 cze 2009 20:17

crxlaguna pisze:po drugie gdzie mam napisane w nicku honda i renault?nie wiesz co to znaczy to sie nie wypowiadaj.
Ten tekst z laguną jest tyle wart ile pierwszy twój post. Zanim wyślesz pomyśl czy warto jak Hien napisał. Endo oftopa.
Awatar użytkownika
Rajca
Kontakt
Strona WWW

Post 15 cze 2009 20:19

Wlazłeś między wrony, naprawdę, skoro tak Ci to wszystko nie odpowiada to po co tu siedzisz? Lubujesz się w Sado Maso, czy może preferujesz Germański Gang Bang Nigga? Człowieku, jak mi gdzieś atmosfera nie odpowiada, a nie jestem zmuszony się tam udzielać to zwyczajnie idę sobie.
I zauważ jedno, waćpan "nie będziesz mnie uczył" nikt nikogo wzajemnie nie obrażał miedzy użytkownikami przed Tobą, taka różnica. Więc skończ waści.
Awatar użytkownika
crxlaguna

Post 15 cze 2009 20:20

prey pisze:
crxlaguna pisze:po drugie gdzie mam napisane w nicku honda i renault?nie wiesz co to znaczy to sie nie wypowiadaj.
Ten tekst z laguną jest tyle wart ile pierwszy twój post. Zanim wyślesz pomyśl czy warto jak Hien napisał. Endo oftopa.
nie rozumiem o co ci biega w tym tekscie,zresztą mam to gdzieś,nie wiem też za co dostałem ostrzeżenie,ale mam to gdzieś jakie forum taka administracja,żałosne.
astiz

Post 15 cze 2009 20:22

Szanowni depeszowcy,może przestaniecie wzajemnego obrzucania błotem? ;)
Awatar użytkownika
Hien

Post 15 cze 2009 20:22

crxlaguna pisze:kultura? tego przecież w tym temacie nie ma,większośc z tych co tu bzdury wypisują myśli tylko o sobie,to ma być kultura? zresztą nie ty mnie będziesz uczył kultury.
Nie mam zamiaru, jak Cie za dziecka nie wychowali to teraz już nikt nie zdoła. Amen.

Rajca pokasuje te wszystkie ostatnie posty plis, szkoda miejsca na forum.
Awatar użytkownika
crxlaguna

Post 15 cze 2009 20:25

Rajca pisze:Wlazłeś między wrony, naprawdę, skoro tak Ci to wszystko nie odpowiada to po co tu siedzisz? Lubujesz się w Sado Maso, czy może preferujesz Germański Gang Bang Nigga? Człowieku, jak mi gdzieś atmosfera nie odpowiada, a nie jestem zmuszony się tam udzielać to zwyczajnie idę sobie.
I zauważ jedno, waćpan "nie będziesz mnie uczył" nikt nikogo wzajemnie nie obrażał miedzy użytkownikami przed Tobą, taka różnica. Więc skończ waści.
nie chodzi o atmosfere,bo o atmosfere dbam na żywo a nie w necie,ryczycie w niebogłosy że koncertu nie ma że wolą Niemcy,Czechy i inne kraje niż nas tutaj odwiedzać,oddajcie bilety,nie kupujcie płyt i po krzyku,skończcie temat i użalanie się nad sobą jakie to DM zrobiło się straszne i krzywdzi Polaków,że Gahan zachorował bo na myśl o Polsce jego jelita nie wytrzymały,oddajcie te bilety i zastanówcie się trochę nad sobą.
Awatar użytkownika
Rajca
Kontakt
Strona WWW

Post 15 cze 2009 20:30

Ale chodzi o to z jakiej rury potem wyjechałeś użytkownikom. Tak długo jak skrytykujesz nikt Cię nie odpierdzieli tylko za to, że masz inne zdanie. Ale jak Ty od popieprzonych rzucasz już na wstępie, to wybacz, tak się bawić nie będziemy. No widocznie takie mamy kółko wzajemnej adoracji i chlipiemy sobie o tym.
Fakt, faktem, że jakoś specjalnie nie popieram gorzkich żali, ale mi ro rybka, puszczam te posty mimo oczu.
Hien pisze:Rajca pokasuje te wszystkie ostatnie posty plis, szkoda miejsca na forum.
Jeszcze tak tragicznie nie jest, poczekajmy. Bo jak potem ktoś nawiąże do dyskusji, a posty sie usunie to będzie klika.

Tym niemniej to jest ostatni apel, koniec z tym jak to newdress ujął, obrzucaniem się błotem(chociaż on tylko o depeszowcach pisał :8 )
Awatar użytkownika
crxlaguna

Post 15 cze 2009 20:50

pojechałem równo i się z tym zgodzę ale taki już jestem i nie potrafie siedzieć cicho gdy ktoś obraża coś co kocham,widocznie wy macie inne przeżycia niż ja w stosunku do DM,co do szacunku dla fanów,jedno jest najważniejsze,trzeba mieć szacunek dla siebie i w pewnym sensie chyba DM szanują swoich fanów a na pewno siebie i to bardzo,powiedzcie mi gdzie lepiej jest dać koncert? tu?
http://tinyurl.com/mphzhf
czy tu?
http://nirvana.sk/storm/kultura/2008-08 ... den/02.jpg
gdzie jest wg was szacunek dla osoby która kupiła bilet?
nadal chcielibyście oglądać koncert DM na pastwisku? nie ma gdzie w Polsce koncertować dlatego zapraszają gdzie indziej a wy nadal mówicie że was nie szanują.

R - Zmieniłem pierwszego linka, bo te googlowe odsyłacze stwarzają problemy, zdjęcie to samo.
Awatar użytkownika
wojtek_krakow
Ulubiony utwór: Rush

Post 15 cze 2009 20:56

crxlaguna pisze:nadal chcielibyście oglądać koncert DM na pastwisku? nie ma gdzie w Polsce koncertować dlatego zapraszają gdzie indziej a wy nadal mówicie że was nie szanują.[/color]
Tak swoją drogą, to np Metallica jakoś daje rade w naszym biednym kraju i nie tylko oni, więc jest gdzie.
tylko przed siebie
Awatar użytkownika
DT

Post 15 cze 2009 20:58

mnie np. było po prostu szkoda ze koncertu nie bedzie a nie ze nas olali czy cos i to ze nie zobacze w tym roku koncertu DM mnie wkur.......a nie powody przez ktore koncert nie dojdzie do skutku bo przeciez do konca ich nie znam
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
prey

Post 15 cze 2009 21:04

Pod linkiem jest relacja z selectora wraz z fotą. Jakoś nikomu nie przeszkadzała miejscówka, więc można organizować eventy mimo braku miejsc.

http://80bpm.net/articles.php?id=1043
Awatar użytkownika
crxlaguna

Post 15 cze 2009 21:06

wojtek_krakow pisze:
crxlaguna pisze:nadal chcielibyście oglądać koncert DM na pastwisku? nie ma gdzie w Polsce koncertować dlatego zapraszają gdzie indziej a wy nadal mówicie że was nie szanują.[/color]
Tak swoją drogą, to np Metallica jakoś daje rade w naszym biednym kraju i nie tylko oni, więc jest gdzie.
dla niektórych Chorzów nie jest w Polsce,ale się zgodzę że jest to jedyne w kraju miejsce na otwartym powietrzu gdzie można zagrać koncert,miejsce jest i co z tego jak zaplecza nie ma,smród brud i ubóstwo i to pierwsze słowo najbardziej opisuje atmosferę panującą na śląskim stadionie,byłem nie raz i wiem co piszę,dlatego powtarzam,po za śląskim nie ma na tą chwilę obiektu w Polsce gdzie można koncertować i nie chodzi o to że olali Polaków jak co nie którzy piszą,ale porównajmy stadion śląski czy narodowy do zagranicznych obiektów tego typu to też będzie to pastwisko i to śmierdzące pastwisko.
Odpowiedz