Tour Of The Universe

ODPOWIEDZ
Jari

Re: Tour Of The Universe

Post 08 gru 2009 16:18

01. Gdzie i kiedy mam zluzować pozwól, że pozostawię dla siebie. Pouczasz mnie o szacunku do wypowiedzi sam deklarując, ze to czy tamto (co jest np może istotne dla mnie) masz w d*pie. Jakaś niekonsekwencja się wkradła.

02. Słucham tylko takiej muzyki jaką rozumiem zarówno w warstwie muzycznej jak i słownej więc argument z francuskim zaśpiewem jest lichy.

03. Podoba ci się Condemnation, ale nie interesuję Cię co tam śpiewają? Sorry ale to zalatuje ignorancją i dyletanctwem. Nie widzisz różnicy w wykrzyczanym bólu, cierpieniu i orgazmicznych zachwytach? Nie ma dla Ciebie różnicy między czarnym a białym? Naprawde uważasz, że Condemnation zaśpiewane o kotku na płocie byłoby tym samym utworem? No to faktycznie czegoś nie rozumiem.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 08 gru 2009 16:27

Ano nie rozumiesz i nie zrozumiesz, zyjemy w dwóch róznych światach. Dyskusja zatem nie ma sensu.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 08 gru 2009 19:59

Panowie...Hien & Jari... umówcie sie na pojedynek :-DDD

Będę sekundantem :-DDD
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 08 gru 2009 20:29

Jari pisze:Podoba ci się Condemnation, ale nie interesuję Cię co tam śpiewają? Sorry ale to zalatuje ignorancją i dyletanctwem.
Mnie nie interesuje i naprawdę nie wiem, o czym jest Condemnation. Jestem ignorantem.
Jari pisze:Naprawde uważasz, że Condemnation zaśpiewane o kotku na płocie byłoby tym samym utworem?
Tak właśnie uważam. I wcale nie żartuję.
Z drugiej strony nie przesadzaj Jari i nie dawaj bezsensownych przykładów czegoś, co nie ma prawa się wydarzyć.
Jari

Post 09 gru 2009 00:16

bARREL pisze:Panowie...Hien & Jari... umówcie sie na pojedynek :-DDD
Będę sekundantem :-DDD
Po co mamy się pojedynkować? Mamy rózne punkty widzenia na to samo zagadnienie i tyle...
stripped pisze:Jari dajesz dajesz, czekamy :8
No mam chwilkę to napiszę... Facet, który u mnie przebywał przyjechał na jeden dzień do Warsaw DC i ucieliśmy sobie miłą pogawędkę... (ba, nawet obiecał mi dwie wejściówki AAA Backstage ale raczej chyba nie dotrzyma słowa i więcej w tym było spontanicznej kurtuazji. Nawiasem mówiąc fajne te passy na tej trasie są - ładna smycz i laminat). Generalnie facet zjechał z nimi cały tour i kilka wniosków i faktów mi zapodał. Nie są to rzeczy, które fanatole chcieliby słyszeć ale trudno (aha koleżka oprócz tego, że z nimi robi jest też fanatolem :8 )

- Nieprawdą jest, że koncerty sprzedawały się świetnie a obiekty był full. Na wielu z nich były puste miejsca a dużo wejściówek szło za free na zasadzie konkursów w radio, tv, gazetach lokalnych w ostatniej chwili dla ratowania tematu. Stąd niektóre koncerty w małych obiektach. Inaczej mówiąc zainteresowanie trasą nie było takie jakiego spodziewał się management.

- Prawdą jest, że ćwiczono i zaprogramowano więcej piosenek niż do tej pory usłyszeliście/śmy. Są nadal na HDD piosenki jeszcze nie grane, ale czy zespół zdecyduje się je zagrać tego już nie wiadomo. Są wśród nich rzeczy już znane live: Everything Counts, Photographic, Dream On, Just Can't Get Enough i są te nie grane dawno albo wcale: Stories Of Old, Lie To Me. Gore ćwiczył też akustycznie więcej niż do tej pory zaśpiewał ale bez rewelacji: Sourrender itp.

- Strangelove wyleciało bo wyleciec miało i to z dwóch powodów: cenzura video (inna piosenka nie pasowałaby do projekcji) i dwa taki był plan - po stadionach i USA do LA - Strangelove won... To samo Master And Servant. Poza tym trzeba było w ramach trwania trasy przebudować set aby Gahan odpoczywał z głosem na zasadzie im dalej w las tym ciemniej. Zawsze to jednak piosenka Gahan mniej, więcej Gore'a.

- Największe zmiany (o ile takie ewentualnie będą) dotyczyć mogą najbliższych londyńskich koncertów i ostatnich koncertów w Niemczech.

- Sporo mówi się za kulisami, że to ostatnia trasa DM a na pewno ostatnia tak długa. Zdrowie Gahana jest cały czas kluczowym zagadnieniem, regularnie ma chłop badania, diety i inne tego typu pierdoły.

- Sporo fanów narzeka na setlisty podczas rozmów z technikami, i co ciekawe zespół o tym wie. Ale, że nie brakuje tych którzy są wniebowzięci, jak cokolwiek zagrają więc ten głos krytyczny jakby ginie... Niby coś tam drgnęło z tego powodu w akustykach ale to wsio...

- Fletcher gra! Ale mało, i mało istotne rzeczy. Sporo rzeczy leci z Abletona i z patternów w syntezatorach. Takie czasy. Sam gram patternami więc się nie odzywam.

- koncerty w Łodzi nie były nigdy planowane do rejestracji DVD co nie zmienia faktu, że wszystkie są nagrywane (!) zarówno audio jak i video niezależnie od LHN.

To tak w telegraficznym skrócie... całkiem miły gość z tego typa, może spotkamy się ponownie 11tego to coś węcej powie.
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 09 gru 2009 00:31

Hmm no cóż... Pozostaje nam czekać do Londynu, może jeszcze nas czymś zaskoczą... Nie sądzę, żeby byli aż tak skrajnie leniwi żeby nie wprowadzić nic nowego aż do końca trasy, choćby jednego akustyka...
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 09 gru 2009 00:36

Słyszałeś Sinner, że ponieważ większości pasuje co zagrają, to nie widzą sensu, żeby się wysilać.
Sami jesteśmy sobie winni.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 11 gru 2009 21:39

Co tu tak cicho i grzecznie. :mrgreen: Znudzil sie pojazd po zespole? :P
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Jari

Post 11 gru 2009 23:41

To zapodaj coś pikantnego... Wszyscy by chcieli na krzywy ruj się łapać na pyskówki a samemu to nic...
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 12 gru 2009 06:47

Ale z gowna bata nie ukrece jak setlista ciagle taka sama. Naprawde nie ma co komentowac.

Moze przeniesmy sie do topiku o Lodzi i podyskutujmy czy wogole dociagna do tego czasu i Nas odwiedza, tak zeby na tej trasie nie trzeba bylo po raz drugi sluchac Black Celebration? :idea: :8
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 12 gru 2009 14:23

http://www.youtube.com/watch?v=KhV-rSSpoyk - ten fragment na początku zagrany przez Petera nie przypomina wam czegoś? :o Dave powiedział na to "Ten kawałek dostaniecie później..." (http://www.depeche-mode.com/forum/index ... #msg497568). Czyżby zapowiedź wielkiej niespodzianki na Londyn?
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 12 gru 2009 15:51

Only when I Lose Myself :fletch: niech to zagrają, chętnie obejrzę nawet na YT :D
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 12 gru 2009 22:13

Utwór zacny, więc też jestem za.
Jari

Post 12 gru 2009 23:20

Chyba Was rozczaruję... To nie jest żadne Only When... To NLMDA zagrane barwami nie tymi co potrzeba, a tymi z poprzedniego utworu... Także sorry, ale to nie to... :8
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 13 gru 2009 02:11

Też mnie się tak wydawało,poza tym OWILM koncertowo miało inne wejście.Mam pytanie rozpisują sie na innych forach,nie pytajcie - jakich,choć nie tylko tam :8 że w obozie DM a szczególnie na lini Dave i reszta się źle dzieje,o co biega,czy znowu niektórych po...erdol...ło. :?:
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 13 gru 2009 11:23

@ Jari, możliwe, ja po prostu miałem tak słabego neta wczoraj że nawet nie dosłuchałem do miejsca jak sie NLMDA zaczyna by skumać ocb :P
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 14 gru 2009 23:20

Tak się naiwnie zastanawiam,czy cosik się zmieni w trakcie przerwy świątecznej. :?: :)
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 14 gru 2009 23:32

Gore zmieni podkoszulek. :P
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 14 gru 2009 23:57

Marcin pisze:Tak się naiwnie zastanawiam,czy cosik się zmieni w trakcie przerwy świątecznej. :?: :)
Taaa, w Lodzi drugiego dnia zagraja Stories Of Old, Shouldn't Have Done That oraz If You Want. :roll:

Gowno sie zmieni! :(
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 15 gru 2009 08:04

a trzeciego dnia zagrają Black Celebration, Photographic i No Disco :-]
ODPOWIEDZ