2009-05-06 Rockhal, Esch-sur-Alzette, Luxembourg

ODPOWIEDZ
Jari

2009-05-06 Rockhal, Esch-sur-Alzette, Luxembourg

Post 06 maja 2009 18:06

Setlista na Luxemburg (99%, ten jeden sobie zostawię na wszelki wypadek):

In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
It's No Good
A Question Of Time
Precious
Fly On The Windscreen / Lie To Me
Jezebel
A Question Of Lust
Come Back
Peace
In Your Room
I Feel You
In Sympathy
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again


A tu żydki sobie czekają na shows'a:

http://www.youtube.com/watch?v=wdL0q2mYF8w

Patrząc na te wyciekające setlisty aż mdło się robi, 4 trasa z rzędu z prawie tym samym zestawem utworów: ile można grać w kółko te Question Of Lust i Trust, Personal, I Feel You czy Walking... Nie zdziwie sie jak w Izraelu dorzuca jeszcze 'Hava Nagilah', żeby było cudniej.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 06 maja 2009 18:15

Lipa. Znowu "I Feel You", znowu "A Question Of Lust", znowu "A Question Of Time" i jak z "Ultry" a nie "Home" to musili dowalić "It's No Good".
Lipa lipa lipa. Z ilości kawałków wnioskuje ,że w Tel Avivie dorzucą jeszcze ze 3 cz 4 kawałki i wyjdzie tak jak pisałem, że starocie będa grane wymiennie.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Jari

Post 06 maja 2009 18:21

Właściwie wszystko jest już jasne jeśli ta setlista jest prawdziwa: do zestawu dorzucają Personal Jesus, Master And Servant, People Are People grane wymiennie z Lie To Me i Fly On The Windscrean, The Things You Said i na dokładkę Behind The Wheel albo Policy Of Truth. A czego ty się spodziewałeś?

ps: A w połowie trasy jak się Gorowi znudzi to co dorzuci do swojej setlisty? Sourrender albo Somebody! :/
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 06 maja 2009 18:24

Ja się niczego nie spodziewałem, ja miałem tylko nadzieje, że zagrają chociaż Miles Away. A tak trzeba czekać do grudnia.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 06 maja 2009 18:39

No mnie też średnio setlista się podoba. Znów nie ma Shine, Insight, Sweetest Perfection, The Sun & The Rainfall. A i z SOTU mogło być lepiej. Gdzie jest The Miles Away, Fragile Tension, Corrupt? Olali to co najlepsze. :evil:
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 06 maja 2009 19:19

No tos mi Jari posuł humor :x
po co a question of lust i a question of time i to poj....e In sympathy

Shodan ja sobie to samo pytanie zadaje gdzie :?:
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 06 maja 2009 19:27

A ja nie narzekam, tylko biore co mi daja, bo mogli by nie dac nic. Ogolnie wymienilbym 2 kawalki: Come Back i A Question Of Lust, a w to miejsce Miles Away i Blue Dress, to tak dla zachowania komsensusu. Na marginesie mowiac to moja lista zyczen jest tak dluga ze hohoho :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 06 maja 2009 19:27

Koszulki w sklepiku przed koncertem w luxemburgu 30 euro. ile :o
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
astiz

Post 06 maja 2009 19:38

Ja się tam cieszę,że będzie A Question Of Lust,a martwi mnie brak Corrupt,Miles Away...,Higher Love... :/
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Post 06 maja 2009 19:53

Walking In My Shoes- lubię.. mimo iż dość wolna- ma power
It's No Good- uwielbiam!
A Question Of Time- power.. ogień.. musi być!
Precious- mam sentyment ostatnio..
Fly On The Windscreen / Lie To Me- uwielbiam i jedną i drugą..
In Your Room- numer jeden w całej setliście..

jak dla mnie wszystko gra i brzęczy..
każdy ma swoje achy i ochy, każdy ma swoją własną listę utworów, które chciałby usłyszeć..
szkoda, że nie każdemu powyższa lista dogodzi tak jak mnie osobiście.. :evil:
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 06 maja 2009 20:10

Jari, to na 99% fake, nie ma Personal Jesus, a tego kawałka sobie nie odpuszczą...


Scena Tour Of The Universe - nieoświetlona

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 06 maja 2009 20:28

Skończył się występ supportu - zespołu MOTOR. Jeszcze jakieś pół godziny i na scenie będzie Depeche Mode. :)
Jari

Post 06 maja 2009 20:32

Zobaczymy... :8
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 06 maja 2009 20:55

BRAT z oficjalnej strony Depeche Mode zapowiedział, że bisy wstrząsną wszystkimi (zapewne będą to M&S, Strangelove i te pozostałe stare kawałki), a Daniel Barassi z managementu zespołu powiedział, że zespół zagra pełnej długości koncert, z dwoma bisami. :) Oficjalnie już wiadomo, że będzie Master And Servant, i że Bogu dzięki NIE BĘDZIE Just Can't Get Enough. ;)

(Także setlista podana przez Jariego to na 100% wymyślony przez kogoś z nudów falsyfikat)

Ostatnie minuty... Za chwilę zaczynają. :)
Jari

Post 06 maja 2009 21:00

Czemu piszesz to co jest na żywo na Modern Mode?
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 06 maja 2009 21:03

Nie każdy czyta MM, więc jakąś istotną informację warto jest napisać na forum. No przecież nie będę przepisywał na bieżąco wszystkich wieści z HOME i MM, to by było bez sensu. :D
Jari

Post 06 maja 2009 21:07

A tam też jadą na ekranowym live?
No dobra 'In Chains' wytypowane prawidłowo... Zobaczymy co się sprawdziło z przecieków a co nie.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 06 maja 2009 21:15

Jari pisze:Setlista na Luxemburg (99%, ten jeden sobie zostawię na wszelki wypadek):

In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
It's No Good
A Question Of Time
Precious
Fly On The Windscreen / Lie To Me
Jezebel
A Question Of Lust
Come Back
Peace
In Your Room
I Feel You
In Sympathy
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again


Patrząc na te wyciekające setlisty aż mdło się robi, 4 trasa z rzędu z prawie tym samym zestawem utworów: ile można grać w kółko te Question Of Lust i Trust, Personal, I Feel You czy Walking... Nie zdziwie sie jak w Izraelu dorzuca jeszcze 'Hava Nagilah', żeby było cudniej.
Hmmm... Dziwna ta setlista jak dla mnie, nie rozumiem dlaczego wybrali tyle utworów z SOFAD - w moim odczuciu nie pasują one do tej trasy, It's No Good też lipa z deka, A Question of Lust pomyłka jakaś totalna dla mnie, tylko jeden utwor z PTA - też kiepsko moim zdaniem, nie ma Martyra na razie też strange, na A Question of Time bym nie narzekał bo to koncertowa perła dla mnie bedzie zawsze. Zapewne dorzucą Personalnego jeszcze, Policy albo World in My Eyes też, Behind the Wheel być może (powinno być Strangelove chyba że to ściema była), Fly on the Windscreen i Lie To Me widzę jako najjaśniejszy punkt koncertu na razie. Czekam na wersję kompletną na Tel Aviv. I na jakie filmiki z Luxemburga (In Chains lub Hole to Feed ciekawe jak na zywo brzmią).
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
astiz

Post 06 maja 2009 21:20

Przecież ta setlista to fake,jeśli się nie mylę.
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 06 maja 2009 21:20

Stripped, dzisiejszy koncert w Luksemburgu to będzie pełny koncert, z dwoma bisami - dokładnie taki sam jak następne. Tym razem nie jest tak jak w przypadku Bowery Ballroom, że koncert rozgrzewkowy był skrócony. Także dziś wszystkiego się dowiemy.

Zagrali już In Chains, Wrong, Hole To Feed - na razie się zgadza z wyciekiem. :D Może jest częściowo prawdziwy. W każdym razie M&S ma być na 100%, więc na pewno nie do końca.

http://img8.imageshack.us/img8/8329/img0902b.jpg - In Chains :)
ODPOWIEDZ