Koncertowe fakty, wydarzenia, wpadki i wypadki…

Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Koncertowe fakty, wydarzenia, wpadki i wypadki…

Post 05 lip 2009 14:01

Mamy topik o wpadkach, ale nie mamy o szczególnych wydarzeniach, które miały miejsce podczas koncertow / utworow na zywo. Nie chodzi mi o kwestie techniczne tym razem bo o tym piszemy tutaj. Skupmy sie na jakichs "niecodziennych" okolicznosciach, wypowiedziach czlonkow zespolu itp...

Do zalozenia tematu zainspirowalo mnie LHN z Izraela a mianowicie pierwsze 10 sekund Master & Servant. Co Gahan mowi? "Ohhh My God". :mrgreen: :mrgreen: To samo pada w srodku utworu. Moze to nic ale czy to nie jest przypadek, ze akurat uslyszec to mozna na izraelskim koncercie a nie innym? ;)

Pogdybajmy sobie a moze rozwiejemy tajemnice pewnej obstrukcji i jej "religijnej przyczyny"... :twisted: ;) :P

Oczywiscie w temacie mile widziane Wasze spostrzerzenia odnosnie innych koncertow. Zapraszam do tematu.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 05 lip 2009 18:07

Pierwsze co mi przyszlo na mysl to scena ze 101 jak Dave w czasie JCGE biegal przez chwile po scenie z kamerzysta.
A czyz nie wiekopomne jest ''Good evening Pasadena'' ?
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 05 lip 2009 22:54

Czez pisze:A czyz nie wiekopomne jest ''Good evening Pasadena'' ?
No nie. :roll: Jednak o takie cos mi nie chodzilo. Good evening 'nazwa miasta' padalo zawsze i wszedzie wiec tutaj nic odkrywczego nie ma.

Chodzi mi bardziej o cos niepowtarzalnego.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 05 lip 2009 23:12

"We've got a full moon, especially for tonight..." :)
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 06 lip 2009 00:15

no zaiste szczególnym faktem było jak pewnego razu Dave opluł fanów podczas Devotional/Exotic Tour, dokładnie nie wiem którego, lub jak zespół został raz obrzucony luminescencyjnymi patyczkami na TTA (o tu tu - http://www.youtube.com/watch?v=yrG7SosClhQ i radze ogladać bez głosu bo okropny dźwięk)
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 06 lip 2009 00:42

To było w Mannheinm, 11.03.2006
http://forums.depechemode.com/forum/sho ... hp?t=20277 - tutaj jest cały wątek o tym.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 06 lip 2009 16:20

OK, ale slick, nie mow ze Pasadena ze 101 to to samo co wszedzie indziej.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 06 lip 2009 19:04

No bez przesady. Gdyby Gahan wtedy krzyknal: "Good evening, I'm a gay" to owszem - bylby to zloty kruk wsrod koncertow. Ale tak, to "Good evening Pasadena" nie rozni sie dla mnie niczym od "Good evening Glucholazy", "Good evening Kacza Wolka" czy "Good evening San Francisco".
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 07 lip 2009 20:48

Jak wolisz, masz prawo tak myslec :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
soultaker
Posty: 255
Rejestracja: 04 wrz 2005 11:52
Ulubiony utwór: In Your Memory
Lokalizacja: Kassel
Kontakt
Strona WWW

Post 08 lip 2009 19:38

Some Great Reward Tour
11.12.1984 Sporthalle w Böblingen - (Niemcy).

Jakis debil odpalil wtedy granat gazowy :/ Wybuchla panika, koncert zostal przerwany, cala hala musiala byc ewakuowana ! Pare osob sie potrulo. Delikwent zostal ujety przez policje.
Po tym zajsciu zespol podjol decyzje o dokladniejszej kontroli ludzi przychodzacych na koncert.
Spreading the news around the world...
Jari

Post 28 lip 2009 01:39

01. Koncert przed warszawskim Służewcem - panowie... się pobili... no prawie, ale Gahan wyjechał ze statywu Fletcherowi przy kołowrotku a ten się nieco zbulwersował i zadziałał w afekcie...

02. Ostatni koncert na trasie Exciter Tour - obsługa trasy wniosła chyba przy Personal Jesus ogromny balon-słuchawkę telefoniczną co by nawiązać do piosenki.
FREE STATE

Post 05 mar 2011 16:19

1. Poszukajcie na YT filmiku z bodajże trzeciego koncertu Depeche podczas TTA... wykonanie Everything Counts... że tak powiem, Dave z Martem nie zgrali się... :)

2. Podczas jednego z koncertów łódzkich jedna z fanek bawiących się przy scenie zemdlała. Niby nic, ale sam Gahan przejął się tym i przez chwilę przestał śpiewać i obserwował, jak służby ratunkowe jej pomagają (ludzki odruch - szacunek!). Gdy było po wszystkim, kontynuował show...