Spirit

Dyskusje na temat wydawnictw Depeche Mode
Odpowiedz

"Spirit"

Going Backwards
3
23%
Where's The Revolution
0
Brak głosów
The Worst Crime
2
15%
Scum
1
8%
You Move
0
Brak głosów
Cover Me
3
23%
Eternal
0
Brak głosów
Poison Heart
1
8%
So Much Love
1
8%
Poorman
0
Brak głosów
No More (This Is the Last Time)
1
8%
Fail
1
8%

Liczba głosów 13
Awatar użytkownika
Hien

Re: Spirit

Post 14 mar 2018 10:12

Słucham Spirit pierwszy raz od naprawdę dawna w całości (jeśli wierzyć lastowi, to Where's The Revolution słuchałem ostatnio 25 marca 2017 roku xD), fajna płyta. Może faktycznie powinni rozwiązać zespół po tym albumie, lepszego zakończenia kariery by nie mogli mieć.

ps. <hipsta opinia> Eternal to jeden z najlepszych utworów śpiewanych przez Marcina.
Awatar użytkownika
shodan
Ulubiony utwór: Halo

Post 14 mar 2018 13:08

Ano minął rok od premiery, a Spirit w przeciwieństwie do SOTU i Delty nic u mnie nie stracił. Niektóre utwory wręcz zyskały (WITR).
W ogóle aż do Eternal jest po prostu perfekcyjnie.
Awatar użytkownika
Dragon
Ulubiony utwór: Kaczuchy

Post 15 mar 2018 01:22

A ja powiedziałbym inaczej - u mnie właściwie taka idealna seria zaczyna się gdzieś w okolicy Poison Heart. Przedtem mamy taki słabszy moment w postaci You Move, ale poza tym i tak poziom jest wysoki. Specjalnie często w ostatnich miesiącach całości nie słuchałem, ale zdania specjalnie nie zmieniłem i raczej się nie zmieni.
Awatar użytkownika
stripped
Ulubiony utwór: Stripped

Post 15 mar 2018 21:51

Eternal jest spoko, płyta dobra, naprawdę dobre single, klipy mogłyby być lepsze w dwóch ostatnich a zwłaszcza brakuje mi klipu do studyjnej wersji Going Backwards, tamta wersja z sessions to lipa bez jaj. Odrobinę żal że jednak nie stać ich było na ciut odwagi by promować jakkolwiek Scum czy Fail które na wyróżnienie zasłużyły moim zdaniem. Album dobry na zakończenie kariery, popieram opinię ale chętnie posłucham jeszcze kilku płyt jeśli tylko potencjał dopisze :) ta płyta to największa zaskoczka od Excitera i nadzieja że mogą nagrywać przyzwoite płyty które są o czymś istotnym, brakowało mi tego w ich tekstach ostatnio.
Awatar użytkownika
Malkolit
Ulubiony utwór: When The Body Speaks
Kontakt
Strona WWW

Post 07 wrz 2018 18:11

Hien pisze: ps. <hipsta opinia> Eternal to jeden z najlepszych utworów śpiewanych przez Marcina.
Zgadzam się w całej rozciągłości. Niewiele jest utworów śpiewanych przez Gore'a, które tak ujmują nastrojem. Piękna piosenka.
Awatar użytkownika
stripped

Post 15 sty 2019 07:52

Rany, dopiero niecałe 2 lata od premiery Spirit a mi się już dłuży, tą płytą naprawdę rozbudzili mój apetyt na więcej :) ogólnie ciężko mi sobie wyobrazić że kiedyś mogą zakończyć karierę :/ najgorsze że tak naprawdę wydają te płyty by ruszyć w trasę a jak dla mnie to wystarczyłoby żeby na starość chociaż płyty wydawali :P
Awatar użytkownika
shodan
Ulubiony utwór: Halo

Post 15 sty 2019 08:24

Myślę, że dopóki Gorowi będzie się chciało pisać piosenki i dopóki będzie miał pomysły, to będą nagrywać. Bo jeżeli lubią to robić, to czemu mieli by przestać.
Oby tylko zdrowie dopisywało.
Dziwi mnie za to bardzo czemu Wilder od dawna tak zamilkł. :/
Awatar użytkownika
stripped

Post 15 sty 2019 12:47

Najciekawsze jest to że w wynikach naszej ankiety są 4 utwory na które nikt nie oddał głosu jako dla najlepszego na płycie - You Move, Eternal, Poorman i... Where's The Revolution - tym ostatnim jestem zaskoczony.
Awatar użytkownika
Czez
Ulubiony utwór: Cala masa

Post 17 sty 2019 17:42

Moj glos poszedl na Going Backwards
Enjoy The Silence
Odpowiedz