DMPL depechemode.pl

Awatar użytkownika
Gargul
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2005 17:09
Kontakt
Strona WWW

DMPL depechemode.pl

Post 28 paź 2005 17:13

Razem z premiera "Playing The Angel" wystarowala nowa wersja strony depechemode.pl. Zapraszam wszystkich do odwiedzin i wyrazenia swoich opinii. Witryna wciaz jest w trakcie uzupelniania tresci, wiec prosimy o wyrozumialosc.
Awatar użytkownika
Biskup
Posty: 46
Rejestracja: 24 kwie 2006 21:56

Post 25 kwie 2006 19:04

DMPL :8 Prosze prosze. Odwiedzam regularnie, toz byla jedna z tych kilku konkurencyjnych stron ladnych kilka lat temu. :8
Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9036
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 08 maja 2009 22:37

Wchodze na Modern Mode i co? Witryna zgłoszona jako dokonująca ataków!

Witryna http://www.depechemode.pl została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

Tego rodzaju witryny mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

Niektóre szkodliwe witryny celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich to witryny, na które nastąpiło włamanie.

:fletch:
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 08 maja 2009 23:28

Mam pytanie,czy odwiedzając owa strone mogłem czyms zarazić mój komputer? tak tylko pytam,z troski o sprzęta
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Jari

Post 11 maja 2009 04:16

Modern Mode to bardzo dobra strona, czytelna i bardzo na czasie z newsami. Szkoda, że ktoś im to niszczy... Moja przeglądarka też zaszalała ostatnio i czekam aż sprawa się naprawi, ale akurat ten serwis odwiedzać będę nadal i każdemu polecam.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 16 maja 2009 13:29

Ludzie z dmpl wrzucili na swoją strone wypowiedz Keslera co do obecnej sytuacji,a do tego dają zdjęcie że warszawa "sold out" ,niech no przystopują bo nikt nie odwołał tego koncertu,a do mnie już któraś z kolei osoba dzwoni że oficjalna polska donosi....tfuuu!!! sory nieoficjalna i ..... lepiej nie kończe :>
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 16 maja 2009 15:46

Każda informacja jest dobra nawet ta zła , ale najwazniejsze by była sprawdzona i 100% 'owa .
Wpisując te info dokladasz sie do rozsiewania plotek ;)
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 17 maja 2009 08:59

Ale jakie info ,jakie plotki przecież sie poprawiłem ze nieoficjal :>
A napisałem ,bo odniosłem wrażenie ze ludzie nie czytaja tego posta,tylko zobacza obrazek i już sobie wyrabiają zdanie.
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Gargul
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2005 17:09
Kontakt
Strona WWW

Post 21 maja 2009 10:35

Moze nie ten watek, bo w innym poruszyliscie tematy, ktore nieco nas jednak dotycza i czuje sie jakby wezwany do tablicy. Jak cos to przeniescie gdzie chcecie...

Zastanawiaja mnie te Wasze ciagla najazdy na wszystko co niezwiazane z okolicami Devotees. I o ile rozumiem niechec do wszelkich myslnikow, to co macie do DMPL? I czemu skoro tak zenujacy poziom (Waszym zdaniem) prezentuje forum z minusem wciaz je sledzicie? Nie mozecie tak jak ja odpuscic sobie wizyt w tamtym miejscu lub ograniczyc je do niezbednego minimum?

Co do DMPL - Slick zawsze bedzie wysmiewal mnie i moja nieznajomosc html, xhtml, php, sql, mp3, ppv, mtv, rts, pzu i paru jeszcze innych skrotow, ale ja nigdy nie upieralem sie ze sie na tym znam. Za to dzieki paru znajomosciom ze starych czasow jakos sie orientuje w tematach zwiazanych z DM i wiem ze jednak paru osobom sie to podoba. Moze potwierdzic to Jari, ktory mimo ze kiedys zyl z nami niespecjalnie (stare czasy Modern Mode), to regularnie podsyla nam wyszperane newsy i czasem sobie mailowo gawedzilismy...

Chcesz zobaczyc nasze statsy? Bo co - kto ma wiecej odwiedzin ten jest lepszy depesz? Tak ten kto ma wiecej postow ten jest hardcorem, a ten co ma mniej jest enjoyem? A wystarczy ze napisze czy mam podac haslo? Jesli styknie to prosze.
Biezacy miesiac:
liczba odwiedzin ogolem: 235651, średnio: 11221 dziennie
liczba unikalnych odwiedzin: 174006, średnio: 8286 dziennie

Podasz swoje statsy?

Teraz wysmiejesz mnie po raz kolejny, ale siegnijmy do rankingu Alexa:
Ranking dla depechemode.pl: 289,349
Ranking dla depechemodeforum.pl: 7,957,064

Ale ja mam to gdzies, ja nie potrzebuje sie sprawdzac, nie mam DMPL w swoim CV bo pracy nie szukam i za stary juz jestem na to by kogokolwiek przekonywac do swojej wartosci. Nie robie DMPL dla kasy, dla prestizu, a dlatego, ze Depeche Mode stanowi kawal mojego zycia i chociaz nie jest to juz taki udzial jak kiedys, to dzieki nim poznalem swoja zone, mam wielu swietnych przyjaciol, a ostatnio na lotnisku w Monachium moglem usiasc w salonie dla klasy biznes, bo laska stojaca na wejsciu zobaczyla moja przywieszke do walizki z logo DM i sobie z nia milo pogadalem oczekujac na samolot :) Mam za to szacunek dla Ciebie za to co robisz, tak jak mam szacunek np. za dmuniverse.pl, dla Szymiego za BlackDay, mialem za strone MyJoy'a (szkoda ze lezy i kwiczy), kiedys Barrela (pozdro Rafale :D - o Tobie pozniej), czy strone Czarka - depeche.mode.pl... Tylko ze Ty masz problem z DMPL i od pewnego czasu dosyc mocno sie z tym obnosisz. I zastanawia mnie wciaz czemu zajebiscie dogaduje sie z webmasterami stron ze Slowacji, Niemiec, Belgii, Francji, czy nawet z Barassim z dot com, ale z rodakami z Polski nie moge, bo zaraz zaczynaja swoje wywody, kto jest jeszcze wiekszy, jeszcze lepszy, itd. Wyjatek stanowi tutaj chyba Mati z Universe, moze jeszcze nie przesiakl tym klimatem. Ale jak nam sie cosik zlego przytrafilo w majowy weekend i wg Googla roznosilismy jakas swinska grype, to koles byl w stanie napisac cos, podeslac screeny jak to wyglada u niego, zaoferowac pomoc. Szacun Mati! Ty Slicku potrafiles tylko skomentowac archaizm naszego kodu, na ktorym przyznaje sie, nie znam sie zupelnie, bo w IT dzialam w zupelnie innej branzy.

Slick wspomina o "najwiekszej polskiej stronie o Depeche Mode" w kontekscie Devotees - mierzymy w kontekscie przetrzeni dyskowej czy jak? :) Bo skoro Ty jedziesz po DMPL to moze ja tez jakies ziarnko dziegciu Ci do beczulki miodu dorzuce.

DMPL:
Newsów 1400
Artykułów 77
Wywiadów 46
Galerii 114
Zdjęć 3464
Fanów 1675

Devotees:
- newsów: 219
- artykułów: 270
- ciekawostek: 48
- stron fanowskich: 23

Przyznaje, ilosc artykulow u Was mnie powalila, mysle sobie skad tyle nabrali, wiec ruszam na poszukiwania. Wybacz - przejrzalem cale menu, ale artykulow to ja tam nie widze :( Sa wywiady i opowiadania, ale tylko 5... Moze jakis modul nie dziala? I maly myk - czy tylko u mnie, czy u innych tez, devotees przez jakis dluzszy czas stalo odlogiem i zadnego newsa przez miesiac czy 2 nie zapodalo? Ja wiem, ze masz studia, ale ja mam prace i patrzac po swoich studiach sprzed lat, mam jeszcze wiecej obowiazkow niz w czasie studenckiej balangi, a jednak na DMPL okresy przestoju to max 1-2 dni. Ale to chyba wlasnie na tym polega, ze jak sie dzieje duzo, to kazdy potrafi newsy plodzic, sztuka jest pisac cos, jak nie dzieje sie nic...

Piszecie o niesprawdzonych informacjach. No to zobaczymy czy dzis czy jutro info o koncercie w Madrycie pojdzie oficjalnie, ale jak ma sie dostep do newsow LiveNation z calego swiata, to o paru rzeczach wie sie wczesniej. Niestety na ich newsletterze oswiadczenie o koncercie w Warszawie pojawilo sie dopiero wczoraj o 14:03 i do tego czasu nie czulem potrzeby informowania o plotkach, choc sam juz doskonale wiedzialem o tym ze koncertu nie bedzie. LiveNation wstrzymywalo sie od oficjalnego komunikatu i zaden z patronow medialnych sie w tym temacie nie wychylal. I nie musisz Slick newsow dodawac z norweskiego IP (na pewno wiesz jak to sie robi przeciez, nie tak jak ja :D), zapewniam ze opieramy sie jednak czesciej na informacjach oficjalnych. A juz na pewno w przypadku tak waznych spraw, jak koncert w naszym kraju. Dodam jeszcze jedno - niestety nie masz kontaktu z LiveNation, niestety nie masz kontaktu z EMI i niestety nie wiesz, ze niektorych rzeczy, o ktorych wiesz, nie mozesz napisac juz, teraz, natychmiast, poki nie ma zgody na publikacje. Dlaczego Wasze oswiadczenie LiveNation o Wawie jest napisane w 3 osobie (organizator informuje, organizator pracuje), a nasze w osobie pierwszej (informujemy, pracujemy)? Bo Wy skopiowaliscie swoje ze strony Eventimu, a my dostalismy nasza wersje prosto z LiveNation z adnotacja "20 maja 2009 - Do natychmiastowej publikacji!". Widzisz juz roznice?

Rafal wspomina cos o starych czasach, jeszcze Modern Mode, jak strona zarzadzal kolega Darryl. Ja tam nie wiem co on z Toba pisal, o co prosil, jednak od czasu przejscia na obecny layout stona zarzadzamy wraz z zona, z ogromna pomoca Ecnelisa i wielu roznych osob, ktore sla newsy i pomagaja na wiele roznych sposobow. A przyznasz sie do swoich wybrykow z czasow listy dyskusyjnej DMPL (swoja droga - ciagle powinna dzialac :D) jak to podszywajac sie pod kogos innego slales obelgi pod adresem Darryla wlasnie? A Twoje wspominki o jakims biciu kogos na zlocie, to juz zupelnie z palca sa wyssane. Zreszta masz sie czym chwalic - na 14-letniego owczas Darryla sie rzuciles? Bo ja nie pamietam, zebys do mnie sie kiedykolwiek zblizyl :) Nie przypominam sobie takze zadnego szeptania czegos na Ciebie i Twoja strone w kontekscie publikacji bootlegow. Masz jakies dowody? Stary juz jestem, pamiec nie ta.

Kolejna sprawa - maile i telefony - maili ze stron (glowna DMPL i strona koncertowa) przyszlo w sprawie odwolania koncertu ponad 300 (przeforwardowac?). Telefon - Ty nie znasz, ale pare osob jednak zna, mam ja paru depeszowskich przyjaciol w naszym kraju. Jak to ma wiaja kibice: Kto ma wiedziec ten wie i pozdrowienia dla kumatych. No ale Ty wiesz lepiej i znow robisz przytyk o konkurencji, infoliniach, itp. sprawach.

Tak pisze to i pisze, juz mi sie nudzi, praca czeka, zycie ucieka, a my zamiast sie lubic, to sobie gwozdzie w plecy wbijamy. No ale koncze juz. Nie musicie lubic mnie, ani DMPL, po prostu jak ktos cos zaczal pisac na nasz temat, to chcialm podjac rekawice i teraz nie jestem z tego zadowolony, ale zal mi tego tekstu, ktory tu mam. Moze nie jest to zbyt spojne, ale nie mam czasu na doglebne analizy. Przemyslcie temat, muzyka niestety zamiast laczyc zaczela dzielic, a chyba nie o to w tym chodzi.
Jari

Post 24 maja 2009 17:50

Cóż, akurat ja mógłbym napisać sporo złego na temat pewnych ruchów z przeszłości i złosliwości prawionych w różne strony włącznie z groźbami pod moim adresem (!) Zgadza się mister Gargul? A mimo to potrafiłem/śmy jakoś złagodzić sprawę, nawet być w kontakcie emailowym, zagraliśmy w Łodzi jako C+ świetny koncert i pogadaliśmy jak ludzie. Okazuje się, że można. Więc niech to może będzie jakiś wzór...

Nadal uważam, że MMode to doskonała strona z najlepszym serwisem newsowym w temacie DM i nie mam zamiaru rezygnować z jej oglądania. I tyle. Udanej dalszej działalności (i czasem odpisujcie na emaile z newsami, które Wam podsyłam! :) ).

ps: jeszcze chwila i dokonam reaktywacji [Shame Site] jak tak dalej pójdzie... :shock: :/ :8 :D
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 01 cze 2009 21:45

Wszystko fajnie p. Gargul strona spoko niby aktualizowana, a brak dziś ważnego newsa mamy godz. 21.45. Wiem, że kij ma dwa końce, ale....
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Jari

Post 15 cze 2009 18:16

Nie czepiać się, na tej zasadzie to admin każdej storny powinien nie spać i siedzieć 24 h na dobę przed kompem. Adminowi oficjalnej płacą za to a i tak daje plamę za plamą to i chłopaki z depechemode.pl mogą czasem coś podać później...
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 15 cze 2009 20:14

Ale ja tylko napisałem, nic nie krzyczałem :evil:
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.