2009-05-23 Warsaw, Gwardia Stadium, Poland (CANCELLED)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Re: 23 maj 2009 - Warsaw, Gwardia Stadium

Post 15 cze 2009 16:24

ja też sie na bank nie wybieram do Bratysławy ale wku........sie maksymalnie
teraz mam nadzieje ze przyjmą w Empiku zwrot biletu bez paragonu :|
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 15 cze 2009 16:55

W trosce o fanów w polsce mogli zaoferować zamiane biletow z Gwardii na wejściówki na jakiś koncert np. w Brazyli , Chile czy innym zakątku na drugim krańcu świata :evil:

:fuckyou:

Nie chce im sie przyjechać do Polski , ale jeszcze zastanawiają sie jak tu troche kasiury z kieszeni biednych "polaczków" chapnąć .
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 15 cze 2009 17:37

Śmieszne to jest.
Już, lecę i wymieniam. I pruję do Bratysławy.
No,trzeba było jeszcze zaprosić na koncert do Sierra Leone! Też pojedziem za nimi,a jak!
gwiazdy...
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Post 15 cze 2009 17:44

nie, no pomysł nie jest taki głupi. namiot pod pachę, jakieś pole namiotowe na miejscu żeby się kimnąć i jest git. ja sama chętnie bym się wybrała..
22- egzamin ;(
Awatar użytkownika
crxlaguna
Posty: 26
Rejestracja: 08 kwie 2009 10:43
Ulubiony utwór: wiele wiele wiele
Lokalizacja: WROCŁAW

Post 15 cze 2009 19:18

nie chcesz,to nie jedziesz ja nie rozumiem waszych płaczów,ktoś was zmuszał do kupna tych biletów?nie ma koncertu oddaję bilet i mam to w d... i nie wylewam swoich łez na forum by znaleźć zrozumienie że DM zrobiło mnie w ch...,kur... czy ktoś was zmusza by słuchać DM?nie rozumiem o co biega z tym szacunkiem dla fanów,ku...chłop był chory odwołali koncerty jaki macie szacunek dla niego?a wy byście chcieli żeby koniecznie zdechł akurat na tym koncercie na który kupiliście bilecik,wtedy byście się chwalili na cały świat że byliście i widzieliście i odpierd... kolejne szoł na gwardii z okazji ostatniego koncertu DM jaki był,pieprznijcie się w te puste makówki i zastanówcie nad sobą.
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 15 cze 2009 20:01

No,tak. Musimy się nad sobą zastanowić.
Ustawmy się pod ścianą, kolega będzie strzelał.
Najpierw kolejnym tekstem z polotem, potem z pukawki :)
gwiazdy...
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 15 cze 2009 20:10

em.usku jaki Ty masz dzisiaj ostry jęzorek. No no :evil:

crxlaguna, a Tobie nikt zaś nie karze czytać forum dla malkontentów i laików, równie dobrze możesz piać do wschodzącego wola Fleczera. Pisać peany pochwa-lne na cześć misiów pysiów z zespołu. Idź dalej, rozumiem, ze Ty Gahana szanujesz, tak? Zbierzemy się wspólnie i wyślemy mu bootleg z Gwardii, profesjonalnie zmontujemy w niczym innym tylko Audacity i wydamy Devotees Here Now.

Co nie zmienia faktu, że masz prawo do swojego zdania, ale powściągnij wodze swojego fantazyjnego kucyka. Może masz złudzenia, że galopujesz na bojowym Perszeronie, ale to tylko zwykły, mały ponny.
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 15 cze 2009 20:13

Honda CRX i Renault Laguna niezła hybryda :lol:
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 15 cze 2009 20:35

Kogoś pewnie taka alternatywa urządzi, lepsze to niż nic.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
crxlaguna
Posty: 26
Rejestracja: 08 kwie 2009 10:43
Ulubiony utwór: wiele wiele wiele
Lokalizacja: WROCŁAW

Post 15 cze 2009 21:04

jeszcze sobie popłaczcie jaki to zespół zły bo nie przyjechał do biednych Polaczków,ten temat powinien być dawno zakończony a wy dalej swoje,rzygać się chce od tych waszych skomleń.
po drugie gdzie mam napisane w nicku honda i renault?nie wiesz co to znaczy to sie nie wypowiadaj.
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 15 cze 2009 21:07

crxlaguna pisze:wiecie co?jeśli miałbym takich fanów jakimi jesteście wy beksy to też bym na was nasrał.
Pytam się kto płacze, bo wokół mnie nie ma takiego nikogo? Czy nie pomylił waćpan forum? Pytam z grzeczności!
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 15 cze 2009 21:10

No i po co crxlaguna to pisałeś? Raz ,że zero kultury osobistej ale tu często ktoś na kogoś chce srać więc widać to ta sraczka Gahana się udziela.
Teraz wszyscy tu Cię będą przez 2 strony mordować. LOL... warto było?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 15 cze 2009 21:14

Pewnie Cię to czerwone "gówno" nie rusza, więc jak masz zamiar dalej siać na około fekaliami i stroić się w piórka pana "kontra" to, albo uleć stąd jak fetor, znaczy wiatr, albo napisz PW, dostaniesz bananka, no i wszyscy się ucieszą.
Kuniec moi drodzy. Do not feed troll.
Awatar użytkownika
crxlaguna
Posty: 26
Rejestracja: 08 kwie 2009 10:43
Ulubiony utwór: wiele wiele wiele
Lokalizacja: WROCŁAW

Post 15 cze 2009 21:16

kultura? tego przecież w tym temacie nie ma,większośc z tych co tu bzdury wypisują myśli tylko o sobie,to ma być kultura? zresztą nie ty mnie będziesz uczył kultury.
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 15 cze 2009 21:17

crxlaguna pisze:po drugie gdzie mam napisane w nicku honda i renault?nie wiesz co to znaczy to sie nie wypowiadaj.
Ten tekst z laguną jest tyle wart ile pierwszy twój post. Zanim wyślesz pomyśl czy warto jak Hien napisał. Endo oftopa.
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 15 cze 2009 21:19

Wlazłeś między wrony, naprawdę, skoro tak Ci to wszystko nie odpowiada to po co tu siedzisz? Lubujesz się w Sado Maso, czy może preferujesz Germański Gang Bang Nigga? Człowieku, jak mi gdzieś atmosfera nie odpowiada, a nie jestem zmuszony się tam udzielać to zwyczajnie idę sobie.
I zauważ jedno, waćpan "nie będziesz mnie uczył" nikt nikogo wzajemnie nie obrażał miedzy użytkownikami przed Tobą, taka różnica. Więc skończ waści.
Awatar użytkownika
crxlaguna
Posty: 26
Rejestracja: 08 kwie 2009 10:43
Ulubiony utwór: wiele wiele wiele
Lokalizacja: WROCŁAW

Post 15 cze 2009 21:20

prey pisze:
crxlaguna pisze:po drugie gdzie mam napisane w nicku honda i renault?nie wiesz co to znaczy to sie nie wypowiadaj.
Ten tekst z laguną jest tyle wart ile pierwszy twój post. Zanim wyślesz pomyśl czy warto jak Hien napisał. Endo oftopa.
nie rozumiem o co ci biega w tym tekscie,zresztą mam to gdzieś,nie wiem też za co dostałem ostrzeżenie,ale mam to gdzieś jakie forum taka administracja,żałosne.
astiz

Post 15 cze 2009 21:22

Szanowni depeszowcy,może przestaniecie wzajemnego obrzucania błotem? ;)
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 15 cze 2009 21:22

crxlaguna pisze:kultura? tego przecież w tym temacie nie ma,większośc z tych co tu bzdury wypisują myśli tylko o sobie,to ma być kultura? zresztą nie ty mnie będziesz uczył kultury.
Nie mam zamiaru, jak Cie za dziecka nie wychowali to teraz już nikt nie zdoła. Amen.

Rajca pokasuje te wszystkie ostatnie posty plis, szkoda miejsca na forum.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
crxlaguna
Posty: 26
Rejestracja: 08 kwie 2009 10:43
Ulubiony utwór: wiele wiele wiele
Lokalizacja: WROCŁAW

Post 15 cze 2009 21:25

Rajca pisze:Wlazłeś między wrony, naprawdę, skoro tak Ci to wszystko nie odpowiada to po co tu siedzisz? Lubujesz się w Sado Maso, czy może preferujesz Germański Gang Bang Nigga? Człowieku, jak mi gdzieś atmosfera nie odpowiada, a nie jestem zmuszony się tam udzielać to zwyczajnie idę sobie.
I zauważ jedno, waćpan "nie będziesz mnie uczył" nikt nikogo wzajemnie nie obrażał miedzy użytkownikami przed Tobą, taka różnica. Więc skończ waści.
nie chodzi o atmosfere,bo o atmosfere dbam na żywo a nie w necie,ryczycie w niebogłosy że koncertu nie ma że wolą Niemcy,Czechy i inne kraje niż nas tutaj odwiedzać,oddajcie bilety,nie kupujcie płyt i po krzyku,skończcie temat i użalanie się nad sobą jakie to DM zrobiło się straszne i krzywdzi Polaków,że Gahan zachorował bo na myśl o Polsce jego jelita nie wytrzymały,oddajcie te bilety i zastanówcie się trochę nad sobą.
ODPOWIEDZ