2009-05-23 Warsaw, Gwardia Stadium, Poland (CANCELLED)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Re: 23 maj 2009 - Warsaw, Gwardia Stadium

Post 15 cze 2009 21:30

Ale chodzi o to z jakiej rury potem wyjechałeś użytkownikom. Tak długo jak skrytykujesz nikt Cię nie odpierdzieli tylko za to, że masz inne zdanie. Ale jak Ty od popieprzonych rzucasz już na wstępie, to wybacz, tak się bawić nie będziemy. No widocznie takie mamy kółko wzajemnej adoracji i chlipiemy sobie o tym.
Fakt, faktem, że jakoś specjalnie nie popieram gorzkich żali, ale mi ro rybka, puszczam te posty mimo oczu.
Hien pisze:Rajca pokasuje te wszystkie ostatnie posty plis, szkoda miejsca na forum.
Jeszcze tak tragicznie nie jest, poczekajmy. Bo jak potem ktoś nawiąże do dyskusji, a posty sie usunie to będzie klika.

Tym niemniej to jest ostatni apel, koniec z tym jak to newdress ujął, obrzucaniem się błotem(chociaż on tylko o depeszowcach pisał :8 )
Awatar użytkownika
crxlaguna
Posty: 26
Rejestracja: 08 kwie 2009 10:43
Ulubiony utwór: wiele wiele wiele
Lokalizacja: WROCŁAW

Post 15 cze 2009 21:50

pojechałem równo i się z tym zgodzę ale taki już jestem i nie potrafie siedzieć cicho gdy ktoś obraża coś co kocham,widocznie wy macie inne przeżycia niż ja w stosunku do DM,co do szacunku dla fanów,jedno jest najważniejsze,trzeba mieć szacunek dla siebie i w pewnym sensie chyba DM szanują swoich fanów a na pewno siebie i to bardzo,powiedzcie mi gdzie lepiej jest dać koncert? tu?
http://tinyurl.com/mphzhf
czy tu?
http://nirvana.sk/storm/kultura/2008-08 ... den/02.jpg
gdzie jest wg was szacunek dla osoby która kupiła bilet?
nadal chcielibyście oglądać koncert DM na pastwisku? nie ma gdzie w Polsce koncertować dlatego zapraszają gdzie indziej a wy nadal mówicie że was nie szanują.

R - Zmieniłem pierwszego linka, bo te googlowe odsyłacze stwarzają problemy, zdjęcie to samo.
Awatar użytkownika
wojtek_krakow
Posty: 474
Rejestracja: 19 kwie 2009 21:22
Ulubiony utwór: Rush
Lokalizacja: Kraków/Bielsko

Post 15 cze 2009 21:56

crxlaguna pisze:nadal chcielibyście oglądać koncert DM na pastwisku? nie ma gdzie w Polsce koncertować dlatego zapraszają gdzie indziej a wy nadal mówicie że was nie szanują.[/color]
Tak swoją drogą, to np Metallica jakoś daje rade w naszym biednym kraju i nie tylko oni, więc jest gdzie.
tylko przed siebie
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 15 cze 2009 21:58

mnie np. było po prostu szkoda ze koncertu nie bedzie a nie ze nas olali czy cos i to ze nie zobacze w tym roku koncertu DM mnie wkur.......a nie powody przez ktore koncert nie dojdzie do skutku bo przeciez do konca ich nie znam
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 15 cze 2009 22:04

Pod linkiem jest relacja z selectora wraz z fotą. Jakoś nikomu nie przeszkadzała miejscówka, więc można organizować eventy mimo braku miejsc.

http://80bpm.net/articles.php?id=1043
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
crxlaguna
Posty: 26
Rejestracja: 08 kwie 2009 10:43
Ulubiony utwór: wiele wiele wiele
Lokalizacja: WROCŁAW

Post 15 cze 2009 22:06

wojtek_krakow pisze:
crxlaguna pisze:nadal chcielibyście oglądać koncert DM na pastwisku? nie ma gdzie w Polsce koncertować dlatego zapraszają gdzie indziej a wy nadal mówicie że was nie szanują.[/color]
Tak swoją drogą, to np Metallica jakoś daje rade w naszym biednym kraju i nie tylko oni, więc jest gdzie.
dla niektórych Chorzów nie jest w Polsce,ale się zgodzę że jest to jedyne w kraju miejsce na otwartym powietrzu gdzie można zagrać koncert,miejsce jest i co z tego jak zaplecza nie ma,smród brud i ubóstwo i to pierwsze słowo najbardziej opisuje atmosferę panującą na śląskim stadionie,byłem nie raz i wiem co piszę,dlatego powtarzam,po za śląskim nie ma na tą chwilę obiektu w Polsce gdzie można koncertować i nie chodzi o to że olali Polaków jak co nie którzy piszą,ale porównajmy stadion śląski czy narodowy do zagranicznych obiektów tego typu to też będzie to pastwisko i to śmierdzące pastwisko.
Awatar użytkownika
wojtek_krakow
Posty: 474
Rejestracja: 19 kwie 2009 21:22
Ulubiony utwór: Rush
Lokalizacja: Kraków/Bielsko

Post 15 cze 2009 22:07

Oo , krakowskie błonie :) , teren zapewniam, zmieścił by kilka koncertów DM razem, no przesadzam, ale jest wielki i śmierdzącym pastwiskiem błoni krakowskich też bym nie nazwał, nie takie gwiazdy tu witały.
tylko przed siebie
Awatar użytkownika
crxlaguna
Posty: 26
Rejestracja: 08 kwie 2009 10:43
Ulubiony utwór: wiele wiele wiele
Lokalizacja: WROCŁAW

Post 15 cze 2009 22:10

a wyobraź sobie te błonie po 2-3 godzinach deszczu i zaraz po nim koncert :lol: po kolana w błocie,sorry stary ale ja płacąc za bilet chciałbym oglądnąć przedstawienie w normalnych warunkach,już nie te lata ;)
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 15 cze 2009 22:14

Za 3 lata Wawa, Poznań, Wrocek, Gdańsk będą miały miejscówki i będzie bez problemu.
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
astiz

Post 15 cze 2009 22:20

Rajca pisze:
Tym niemniej to jest ostatni apel, koniec z tym jak to newdress ujął, obrzucaniem się błotem(chociaż on tylko o depeszowcach pisał :8 )
Przecież tu są sami depeszowcy,chociaż chyba niektórzy nieświadomi tego, iż są depeszowcami :8
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 15 cze 2009 22:38

Rajca pisze:Zbierzemy się wspólnie i wyślemy mu bootleg z Gwardii
Rajca pisze:Devotees Here Now
Ja sobie wypraszam, mnie tam nie było ;( a procentowo to nie wiem ilu Devotees było na tym koncercie :roll:
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 15 cze 2009 22:40

We sensie, że my producenty, mamy wybitnych znawców tematu. Pierdykniemy taki mastering i miks, ze Ewrybady łooo będzie kończyło wszystkie koncerty na dalszej części trasy.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 15 cze 2009 22:46

zmieńmy tytuł tego wydawnictwa, plis ;( bo to mało było chyba "devotees there then", brzmi jakby nasze forum się gromadnie tam zebrało :D
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 15 cze 2009 22:49

No niby tak, na szybcika pisałem. Devotees Laughed At Them ?
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 15 cze 2009 22:52

o LOL :D ehh ta Gwardia to już historyczna z wielu względów się zrobiła kurczę, ciekawe czy będzie też ostatnim polskim miejscem jakie DM planowało odwiedzić w karierze w celach koncertowych
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Nati
Posty: 810
Rejestracja: 21 cze 2006 21:32
Ulubiony utwór: Stripped

Post 15 cze 2009 23:07

A srać na to całe DM...(czytać: nadal jestem rozżalona ;( )
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 16 cze 2009 00:23

crxlaguna pisze:ryczycie w niebogłosy że koncertu nie ma że wolą Niemcy,Czechy i inne kraje niż nas tutaj odwiedzać
Bo to zwykli fanatycy są. ;)
Dawno mówiłem, że nie ma co przesadnie przeżywać kwestii odwołanego koncertu. Nie ma to nie ma. I nie ma co snuć teorii spiskowych. Bo nikt nie zna dokładnie powodów odwołania.
A że w Chorwacji zagrają? Widocznie Chorwat potrafi.
A Polak to zawsze lubi czuć się pokrzywdzony. Tylko nie zauważa, że świat dawno nam uciekł w każdej dziedzinie życia. Nie tylko organizacji imprez.
A bo to np. mało nam zapobiegliwi Niemcy podprowadzili polskich piłkarzy tylko dlatego, że nam na ich grze w naszej reprezentacji niezbyt zależało? A teraz się gnoi takiego Podolskiego, że się sprzedał Niemcom.
Awatar użytkownika
esque
Posty: 84
Rejestracja: 29 kwie 2009 17:42
Ulubiony utwór: dream on

Post 16 cze 2009 00:24

Na dot com jest nowe, fajne info.
06.15.2009

To all our fans who held tickets to the recently cancelled shows,

We want to express our deep and heartfelt apology for having to cancel these shows and want to also provide a bit of explanation for why we are not able to replay these dates. We do not take cancelling shows lightly and understand your disappointment and frustration with the cancellations - we are disappointed as well.

After our successful Eastern and Southern European shows in 2006, we were excited to return to some of our favorite cities and to meet our devoted fans in new cities where we had never played. Once we realized we would not be able play the dates as originally scheduled, we started looking at all possible rescheduling options with our manager and booking agent. The delays in getting information to all of you during this period were due to our strong desire to fully explore all options, and the logistical difficulties of rescheduling shows on a tour of this size. All of this was made more difficult by the fact that the majority of the shows we were unable to play were stadiums, which meant that we could only replay the dates during the summer. As many of you are aware, we had already scheduled dates in North and South America following our current European tour, so our summer schedule is completely full. Unfortunately, in the end, we were only able to reschedule our missed shows that were to be played in indoor venues, as we could postpone these until our winter European tour leg. Although we were unable to reschedule the shows in Athens, Istanbul, Bucharest, Sofia, Belgrade, Warsaw, Riga and Vilnius, we will make it our priority to come back to these cities in the near future.

Again, we want to say thank you for you patience, understanding and support during this period. We apologize sincerely for not being able to perform for you as originally planned.

-Martin, Andy and Dave
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 16 cze 2009 00:37

jako żem świnia to się czepnę, między dot a com nie wstawiamy "." ;)
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
esque
Posty: 84
Rejestracja: 29 kwie 2009 17:42
Ulubiony utwór: dream on

Post 16 cze 2009 00:39

No fakt, dot i "." wybitnie się gryzą. Ale to z wrażenia ;)
ODPOWIEDZ