2009-05-23 Warsaw, Gwardia Stadium, Poland (CANCELLED)

Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Re: 23 maj 2009 - Warsaw, Gwardia Stadium

Post 16 cze 2009 00:42

To w zasadzie pierdółka ale ja juz taki jestem ;)
Dzieki za to info, widać coś kombinują żeby nie wyszła chała.
Pewnie objadą wszystko jak planowane a potem wystapią u nas.
Może późna wiosna/wakacje 2010? Mi pasi.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 16 cze 2009 00:46

Ja mimo wszystko podziekuje za piekne, aczkolwiek bardzo zakrawajace na wodolejstwo slowka, moga sobie je wsadzic w swoje obwisle juz pewnie lekko 12 liter ;)
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 16 cze 2009 08:33

Bardzo miło z ich strony, ale z drugiej strony taki tekst to tak naprawdę ich obowiązek wobec fanów, z tego żyją.

Jednakże szacuneczek dla nich za to. W końcu pokazali że nie są posągami. I jak widać nie chcą palić mostów.
Awatar użytkownika
rafal_74
Posty: 461
Rejestracja: 24 lis 2005 14:25
Ulubiony utwór: Behind The Wheel
Lokalizacja: wroclaw

Post 16 cze 2009 10:58

nieco sztuczne te przeprosiny i wyjasnienie ale lepszy rydz niz nic ;) ktos wyksrobal, zredagowal , ulozyl skladnie a typki sie podpisaly jedynie, ot co. chcial nie chcial bilet wczoraj oddany ;(
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 16 cze 2009 13:03

crxlaguna pisze:nadal chcielibyście oglądać koncert DM na pastwisku? nie ma gdzie w Polsce koncertować dlatego zapraszają gdzie indziej a wy nadal mówicie że was nie szanują
Kiepskiej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza, niech tacy wrażliwi nagle nie będą ;) mimo wszystko chyba dla niektórych to lepiej żeby zespół przyjechał do nich a nie żeby musieli po Europie za nimi się uganiać.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Jari

Post 16 cze 2009 13:21

Ponieważ lubię wiedzieć co sie do mnie mówi to poczytałem sobie tekst od 'panów Bogóf' i skonfrontowałem to z summer schedule tej trasy i co mi wyszło:

13.06 Monachium (Niemcy)

Tu można było wsadzić Wawę 14tego albo 15tego - samolotem z Monachium do Wawy nie leci się długo, połączenia z Rzymem też mamy.

16.06 Rzym (Włochy)
18.06 Mediolan (Włochy)

Tu można było wsadzić Wawę - festiwalowa scena nie wymaga rozstawienia własnej sceny DM

20.06 Werchter (Belgia)
22.06 Bratysława (Słowacja)
23.06 Budapeszt (Węgry)

21ty albo 24ty - Wawka jak najbardziej - dalej jesteśmy w komunistycznym trójkącie: Czechy, Wegry Polska. Malev też do nas lata.

25.06 Praga (Czechy)

26-ty można było zagrać!

27.06 Paryż
28.06 Nancy
30.06 Kopenhaga
01.07 Hamburg
02.07 Bergen
03.07 Arvika

Ze Szwecji potrzeba aż 3 dni aby dotrzeć do Francji? Oj chyba ktoś jedzie po bandzie.? Można wstawić nawet dwa koncerty bo scena Arvika to scena festiwalowa więc graty zostają na kontynecie za zachodnią granica Polski.

06.07 Carcassonne
08.07 Valladoid
09.07 Bilbao
11.07 Porto
12.07 Sewilla

I 2 tygodnie przerwy - da się wcisnąc jeszcze dwa koncerty...

Tak więc to całe oświadczenie moga sobie wsadzić w tzw. cztery litery co to się pochorowały w Izraelu.
Awatar użytkownika
Nati
Posty: 810
Rejestracja: 21 cze 2006 21:32
Ulubiony utwór: Stripped

Post 16 cze 2009 13:27

Odnośnie oświadczenie DM - proszę mi wybaczyć: PIER*DOL*ENIE. Skończeni idioci. Nie ma się czym podniecać to tylko czysta formalnośc z ich strony. Jak by dobrze zakombinowali to Wawkę z palcem w dupie by zagrali. Fajansiarze!
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 16 cze 2009 13:31

stripped pisze:... mimo wszystko chyba dla niektórych to lepiej żeby zespół przyjechał do nich a nie żeby musieli po Europie za nimi się uganiać.
w sumie ich jest mniej. łatwiej im jechac do Polski niz tysiącom z Polski. Po drugie to oni na tym zarabiają więc... widać na tym zarobku im nie zależało. 8 odwołanych, 20 dodanych koncertów tak czy owak i tak wyjdą na swoje.

Chyba że na trasie znów coś rypnie. Ale to juz inna bajka.
Jari

Post 16 cze 2009 13:33

stripped pisze:
crxlaguna pisze:nadal chcielibyście oglądać koncert DM na pastwisku? nie ma gdzie w Polsce koncertować dlatego zapraszają gdzie indziej a wy nadal mówicie że was nie szanują
Kiepskiej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza, niech tacy wrażliwi nagle nie będą ;) mimo wszystko chyba dla niektórych to lepiej żeby zespół przyjechał do nich a nie żeby musieli po Europie za nimi się uganiać.
Na większych pastwiskach będą grać w tym roku i jakoś im to nie przeszkadza... Najpierw zobacz wszystkie obiekty a potem pisz (to nie zawsze jest Olimpiastadion....).
Awatar użytkownika
crxlaguna
Posty: 26
Rejestracja: 08 kwie 2009 10:43
Ulubiony utwór: wiele wiele wiele
Lokalizacja: WROCŁAW

Post 16 cze 2009 14:34

to może dla ułatwienia pokaż mi gorszy obiekt,jakikolwiek,na tej trasie niż wsiowa Gwardia we wsiowej warszafce,nie wiem czyj to pomysł ale naprawdę lepiej by było aby ta osoba nigdy się za organizację koncertów nie zabierała,co do rozpiski jaką zrobiłeś to chyba jesteś jakiś nie za dobrze rozgarnięty,jasne że można wcisnąć termin koncertu gdziekolwiek aby odwalić i mieć święty spokój,może by się udało i to zrobić i zagrać w jakimś wiejskim parku,chyba nie wiesz ile trzeba zrobić w Polsce by zorganizować imprezę masową,nie da się na szybkiego tego zrobić,idź popytaj w urzędzie miasta,powiedz że chcesz zorganizować koncert dla 10000 ludzi,już ci się odechce organizacji,a ty byś chciał w kilka dni załatwić koncert DM,powiedz jeszcze gdzie byś chciał to zrobić?
Awatar użytkownika
Nati
Posty: 810
Rejestracja: 21 cze 2006 21:32
Ulubiony utwór: Stripped

Post 16 cze 2009 15:35

Oj joj joj! Narazie 28 postów i już 1 ostrzeżenie :8
Jari

Post 16 cze 2009 15:41

Człowieku za długo siedzę w tym wszystkim żeby widzieć gdzie jest ściema i kit a gdzie logika i prawdziwa chęć grania i tworzenia. Szczają ci po oczach i mówisz że deszcz pada - twoja wola ale o robieniu tras koncertowych i ich logistyce wiesz niewiele. W samej Warszawie jest przynajmniej kilka miejsc gdzie można zrobic koncert o dowlolnej porze dnia i nocy: Służewiec, Bemowo, Gwardia, Stadion Polonii Warszawa. Koncerty open można grać w naszej strefie klimatycznej do końca września a firmy organizujące koncerty mają na wiele tematów ryczałty i ułatwione procedury rozpatrywania wniosków w zamian za koncerty robione dla miasta. I proponuję trszokę bardziej skupić się na geografii - zapoznaj się z odległościami, położeniem niektórych więszych miast, zobacz rozkłady lotów. Wszystko było do zrobienia, zrobiono nic. I dalej nie chce mi się z Tobą dyskutować boś dyskusji nie godzien przemiły aczkolwiek powstały chyba w wyniku błedu statystycznego człeku. :8

ps: Złagodziłem swoją wypowiedź coby nie było żem mściwy.
Awatar użytkownika
Nati
Posty: 810
Rejestracja: 21 cze 2006 21:32
Ulubiony utwór: Stripped

Post 16 cze 2009 15:42

Bedzie buba???? :shock:
Awatar użytkownika
rafal_74
Posty: 461
Rejestracja: 24 lis 2005 14:25
Ulubiony utwór: Behind The Wheel
Lokalizacja: wroclaw

Post 16 cze 2009 15:43

beda sie lac :bouncy: :dance: :tak: :grins:
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 16 cze 2009 15:47

Jari, ale tak dalece idące wycieczki personalne to jednak gwoli sprawiedliwości można by sobie odpuścić, nie uważasz?
Laguna, dostałeś osta, ale nie pohamowałeś również...

Pociagnijcie to dalej, a wszystkie posty polecą moi drodzy.
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 16 cze 2009 16:08

No to nie pozostaje nam nic innego jak otworzyć agencję artystyczną devotees. I wykorzystać doświadczenie Jariego. Nikt nie będzie nam już marudził. Sami zorganizujemy sobie koncerty. Rajcarzu kasuj posty od tego pierwszego, nie porządanego.
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Post 16 cze 2009 16:35

crxlaguna pisze:pokaż mi gorszy obiekt,jakikolwiek,na tej trasie niż wsiowa Gwardia we wsiowej warszafce
a może macie tam we Wrocku lepsze obiekty, co? Może tam pomieścimy większą publikę? :lol: i nie wsiowej warszafce bo ma o 1077619 mieszkańców więcej niż MIASTO Wrocław :lol:
crxlaguna pisze: może by się udało i to zrobić i zagrać w jakimś wiejskim parku
a może we Wrocku? :lol:
crxlaguna pisze: powiedz jeszcze gdzie byś chciał to zrobić?
ja proponuję Wrocław.. ;((((((((
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 16 cze 2009 16:47

Nati pisze:Oj joj joj! Narazie 28 postów i już 1 ostrzeżenie :8
Nie przebiera w słowach, ale uczciwie trza stwierdzić, że jego przeciwnik też nie pozostaje dłużny. ;)
W ogóle temat zamienia się powoli w bluzgator. ;(
Jari

Post 16 cze 2009 16:47

Złagodziłem swoją wypowiedź coby nie było żem mściwy. Ale nie kasujcie wypowiedzi.

Co do organizacji - Jari nie jest agencją koncertową, Jari też jest skazany na działalność agencji koncertowych zarówno jak chce iść na koncert jak i zagrać koncert także cierpię podówjnie co ni eprzeszkadza mi ich bronić jesli jest taka potrzeba. To wszystko było do zorganizowania gdyby ćwokom z DM chciało się ruszych ich chorowite dupska.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 16 cze 2009 18:17

crxlaguna pisze:wsiowej warszafce
Wsiowi to sa co najwyzej warszawiacy (co zreszta w tym temacie juz udowodnili) jak juz takie glupoty pieprzysz. Od samego miasta to wara bo to ma swoj klimat. Skoro jest wsiowa to widocznie w zle miejsca zagladales.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen: