Różne ciekawostki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Re: Różne ciekawostki

Post 29 kwie 2009 14:55

dowaliłaś teraz. ;( ;(
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 29 kwie 2009 15:04

Postaralam sie ;( ;( ;(
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
puma
Posty: 2935
Rejestracja: 29 lip 2006 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Post 29 kwie 2009 19:53

Jeszcze takie istnieją ;( ;( ;(
Ale nie mogę do teraz ze śmiechu.
Dowaliłaś olz dowaliłaś ;(
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 29 kwie 2009 22:08

Dża piełdoli ... mocne. Ręce opadają. I nie tylko ręce.
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 29 kwie 2009 22:21

Jari pisze:Sceny, które nie weszły do teledysku Enjoy The Silence... Takie making of....

http://www.youtube.com/watch?v=TvMuPl6YL-w
Uwielbiam takie niespodziewajki.
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 29 kwie 2009 23:31

puma pisze:Jeszcze takie istnieją ;( ;( ;(
Ale nie mogę do teraz ze śmiechu.
Dowaliłaś olz dowaliłaś ;(


Jak uslyszalam, ze Tila Tequila zrobila ekhm cover Depeche Mode, od razu wiedzialam, ze musze to znalezc i sie z wami podzielic ;(
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 30 kwie 2009 23:06

Boże, Tila Tequila, kto to w ogóle jest??
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 30 kwie 2009 23:20

Kolega MTV PL nie ogląda ;( to taka biseksualna piękność, pewnie niedługo podbije listy przebojów :grins:
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
soultaker
Posty: 255
Rejestracja: 04 wrz 2005 11:52
Ulubiony utwór: In Your Memory
Lokalizacja: Kassel
Kontakt
Strona WWW

Post 01 sie 2009 19:55

W listopadzie ukarze sie gra pt. "Left 4 Dead 2" w ktorej bedzie mozna uslyszec znane nam utwory. Depeche Mode nie tylko zagraja w tym Ego-Shoote'rze podkad muzyczny, ale takze bedzie mozna zobaczyc ich jako logo na koszulkach bohaterow gry.

http://www.l4d.com/

http://maniac.de/sites/default/files/50 ... epeche.jpg

"We are the dead of night
We're in the zombie room
We're twilight's parasites
With self-inflicted wounds"

:evil:
Spreading the news around the world...
Jari

Post 02 sie 2009 10:36

Żenuła.pl ? :/ :8

Czekam na podpaski z wizerunkiem, i zestawy do czyszczenia protez z logo zespołu.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 02 sie 2009 11:01

W czym problem?

Ja lubie takie inicjatywy, gierka zapowiada się świetnie (moje klimaty) a odpowiednio zaserwowane motywy DM mogą się okazać strzałem w dziesiątkę. Już tego typu gier (z udziałem zespołów) było pełno i to były zawsze świetne produkcje. Absolutnie nie rozumiem czego tu się wstydzić.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 02 sie 2009 19:22

Ja też nie. Ale Jari nie byłby sobą gdyby nie wyśmiał. ;)
Jari

Post 06 sie 2009 09:19

E... chłopaki to zostańcie fanami Britney albo innej Beyonce... Pewne rzeczy zespołowi niby alternatywnemu nie przystoją. Dla mnie to jest zrobienie z siebie szmaty i tyle. Depeche Mode w TV, necie, radio, na koszulkach, na spodenkach, na stringach, na podpaskach, na opakowaniu kondomów, na papierze toaletowym i biegniemy do lodówki... a tam? No jasne - depesz mołt. Tak wiem, czepiam się... :/
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 06 sie 2009 11:24

Już nie bądź taki alternatywny. Dla mnie ta cała "alternatywa" dawno przestała być tym czym była, jest przekłamana, nadęta i połowa zespołów z tego "nurtu" to gówno. Słowo alternatywa nie kojaży mi się już z niczym dobrym.
Ja nie wiem co jest szmaciarskiego w udostepnianiu uworów w grze wideo. Wytłumacz mi to. Ale nie tak, że komuś tam coś nie przystoi i terefere bo to nie jest argument. Z resztą od zarania mnie dziwiło czemu Ciebie takie rzeczy tak męczą, jaki to ma znaczenie? Liczy się muzyka bo to zespół muzyczny, reszta nie jest istotna :8
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Jari

Post 06 sie 2009 12:30

To słuchaj Boysów, Shazy, Feel'a i Budki Suflera, a potem włącz sobie Radiohead, Massive Attack - szybko odkryjesz tę subtelną różnicę.

A nawiasem mówiąc popatrz, że twój ukochany S. Wilson nie widnieje na opakowaniach wielu produktów a mimo to ma słuchaczy, ma szacunek fanów, udziela się muzycznie i nie przeszkadza mu to w robie tzw. kariery. A że zapełnia kluby a nie stadiony? Też mi frajda - stadion piknikowej publiczności. Nadal nie dostrzegasz tej malutkiej różnicy? :shock:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 06 sie 2009 14:55

Jest płaszczyzna, na której wszyscy są równi w ocenie i liczy się tylko muzyka a nie to co ktoś z nią robi, otoczka, reklama, promocja i inny szajs, który prostytutka nie ma nic wspólnego z muzyka :/
Mnie te rzeczy nie interesują. Jak Boysi (hipotetycznie) nagrają lepszą płytą od Radiohead to Twój świat się zawali, mój nie bo cieszę sie dobra muzyką a nie tym czy jakiemuś zespołowi z tego i tego kręgu wolno to i wypada to a innemu nie i co z tego wynika. Nic z tego nie wynika. Muzyka przede wszystkim, reszta nie jest istotna.

Ale powiedzmy sobie szczerze, nie zrozumiemy się na tym polu, szkoda klawiatury ;( :lol:
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 06 sie 2009 15:24

Dlaczego ja tego wcześniej nie widziałem :haha:
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Jari

Post 06 sie 2009 15:28

A dla mnie niestety istotne jest to co sobą reprezentuje sam twórca, bo jeśli jego postawa życiowa czy głoszone ideały jest identyczna jak przekaz, który serwuje w postaci muzyki i słów to ja to kupuję i ja w to wierzę i to wzbudza u mnie szacunek, nie zawsze podziw ale na pewno szacunek. Jeżeli zaś tzw tfórca pieprzy jakieś dyrdymały o alternatywności i trzymaniu sie na uboczu biznesu a potem serwuje jakąś komercyjna papke ubraną w to wszystko co naprzykład robi DM teraz to ja przepraszam ale wychodze z kina... Uwierz mi, że 100 razy lepiej odbierałoby mi się DM AD 2009 gdyby gahan czy inny Fletcher powiedział: tak nagrywamy dla kasy, żeby wycyckać ile się da bo chcemy się pławić w luksusach i moczyć jajka w czekoladzie.... To byłoby coś, szczerość poparta działaniami marketingowo-artystycznymi.... A jakk ja słyszę jak to Martin odkrywa analogi na nowo, Fletcher włąsnie nagrał album życia a Gahan odrodził się jako kompozytor, czytam, że twórczość została popchnięta na wyższe tory, rynek brytyjski jest nadal przeciwny a sytuacja niepewna i potem dostaje rózne LH'nowy, gry z udziałem..., kubeczki, torebeczki, smycze, condomy, stringi, the best offy woluve 3568329261251 i ch**j wie co jeszcze to dla mnie to jest skur******two w pełnym wydaniu, to alfons i dzi*ka w jednym - ona mu daje i jest szcześliwa, że ktoś taki jest - a on... Udaje, że ją kocha i wali po kasie.
Awatar użytkownika
soultaker
Posty: 255
Rejestracja: 04 wrz 2005 11:52
Ulubiony utwór: In Your Memory
Lokalizacja: Kassel
Kontakt
Strona WWW

Post 06 sie 2009 18:56

Jari. Musze powiedziec ze marny jest z Ciebie buisnessmann. Pewnie ze na tym zarobia, ale w ten sposob DM zainteresuje moze wiele mlodych ludzi swoja muzyka ktora (jak chyba przyznasz) jest lepsza od tej serwowanej papki na MTV & Co. No i owszem zarobia wtedy jeszcze wiecej ! I co z tego? To ich praca, a nie jakies postawy zycia, gloszenie idealow i sranie w banie. Romantyzm przeszlych lat juz dawno sie skonczyl, tylko nikt o tym glosno nie mowi. Ludzie niechetnie rozstaja sie z dobrze zapamietana przeszloscia... Podejzewam ze kazda oferte ktora uwazalbys za malo "alternatywna" (lub cos w tym stylu) pewnie bys odrzucil, i nie gadam tu o jakis zasranych wykalaczkach lub podpaskach... Swiat idzie do przodu i nie wystarczy juz granie w jakims ciemnych syfiacych i zadymionych klubach, zeby tylko nikt nie pomyslal ze jest za malo orginalne. Taki jest dzisiejszy marketing. A kto przechodzi obok niego z obojetnoscia i odraza wiele traci... Alez wiem Jari, Twoja duma nie pozwolilaby na takie jak to nazywsz skur******two. I jest OK, to Twoja sprawa. :|
Spreading the news around the world...
Jari

Post 06 sie 2009 19:26

Masz rację, odrzuciłbym wiele propozycji z tych, które oni przyjęli. I miałbym z tego, o zgrozo, satysfakcję, bo nadal byłbym sobą a nie ku**ą na sprzedaż. Kto ma mnie słuchać, przekona się muzyką, próbkami, które są w necie. Nie trzeba być obecnym wszędzie bo jak coś jest dla każdego to tak naprawdę jest dla nikogo. Szkoda, że zapomnieli o tym. Niech sobie dalej grają w grach komputerowych, pozytywkach dla dzieci, reklamie pasty do zębów i środka do kibla, niech drą ich nazwę napeleni sapiący kolesie rozdzierający paczki kondomów - jak im z tym dobrze to dobrze....
ODPOWIEDZ