Od kiedy NIE SŁUCHASZ Depeche Mode?

Od kiedy NIE SŁUCHASZ Depeche Mode?

Nie przestałem ich słuchać.
34
87%
Nie słucham mniej niż rok.
3
8%
Nie słucham od 1-2 lat.
0
Brak głosów
Nie słucham od 2-5 lat.
2
5%
Nie słucham od 5-10 lat.
0
Brak głosów
Nie słucham ich więcej niż 10 lat.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów 39
Jari

Od kiedy NIE SŁUCHASZ Depeche Mode?

Post 13 lis 2009 12:15

A jest temat od kiedy nie słuchasz? :D
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 13 lis 2009 12:58

LOL :haha: sorry za OT, w sumie to nadal słucham więc się nie udzielę w ankiecie ale gratuluję pomysłu :D
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 13 lis 2009 13:09

Ciężko będzie na tym forum znaleść osobę, którą W OGÓLE nie słucha już DM (nawet raz na rok) ale na pewno są tu odmieńcy.
Ja na pewno pozostałem sympatykiem (w sumie mozna powiedzieć - fanem, chociaż to głupie słowo) ale pałam szczerym obrzydzeniem do "depeszowania", noszenia kretyńskich białych spodni, idiotycznych kwadratowych fryzur i wszystkiego co jest z tym związane. Do tego pokazuje środkowego palca wszystkim fanatykom (prawdziwym fanatykom, niech się tu nikt nie czuje obrazony na tym forum), możecie ssać tłustą pałe...
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Jari

Post 13 lis 2009 13:23

Rozumiem, że ankieta zawiera opcję określającą fanowanie bądź nie, nie słucham - czyli nie jestem fanatykiem ale czasem posłucham... Inaczej byłaby zbyt radykalna, wiadomo, że nawet ja od czasu do czasu załączę CD w player...
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 13 lis 2009 13:26

Ciekawe, do kogo należy drugi głos w ankiecie? :/
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 13 lis 2009 13:44

ja nie głosowałem bo to bez sensu
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Jari

Post 13 lis 2009 14:52

A co ma sens? :8
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 13 lis 2009 17:20

Hien pisze:ja nie głosowałem bo to bez sensu
No i gitara, bo na co Hien miałbyś niby głosować, skoro nadal słuchasz DM?
Z tego samego powodu ta ankieta jest również nie dla mnie.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 13 lis 2009 21:11

Głos na "nie przestałem słuchać", generalnie uważam że ankieta i temat mają zły wydźwięk, chyba lepiej byłoby "kiedy z fana/fanki stałeś się słuchaczem/słuchaczką?" ;)
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Jari

Post 13 lis 2009 21:22

Co Wy się tak boicie tego 'nie słucham'... To jakaś zbrodnia przestać słuchać jednego zespołu na rzecz wielu innych? :/ :o
Choć faktycznie sam temat brzmi dość głupio, ja właściwie dla śmiechu rzuciłem to zdanie o braku ankiety, a ktoś energiczny ją założył...
Awatar użytkownika
pafko
Posty: 176
Rejestracja: 20 sie 2006 20:57
Lokalizacja: skadinad

Post 13 lis 2009 23:15

nie no ankietka spoko to tak jakby zrobic taka w PiS i zapytac od kiedy nie lubimy jarosława k
:D ;( :D
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 14 lis 2009 00:04

po prostu chodzi mniej więcej o to, kiedy dm przestało zajmować ok. 80% słuchanego czasu, ta ? ;)

od kiedy wyszedł ten gniotek sotu to jakoś tak mi przeszło to całe depeszowe halo. nawet to że nie mam biletu na koncert jakoś specjalnie mnie nie martwi jak patrzę na koncerty z tej trasy. kiedyś, jeszcze kiedy wychodził pta-k byłam w stanie napisać sobie na czole 'depeche mode', w ubiorze musiałbyć choćby mały akcent. a teraz jakoś tak.. no są dla mnie i będą zespołem no.1 ale bez tej całej fanatycznej otoczki. najdzie mnie ochota tudzież jakiś sentyment to coś załączę, dalej będę kupować płyty/single etc. dalej raz w miesiącu wpadam na dm party [chociaż i tu cały ten dawny urok gdzieś uleciał, znajomych coraz mniej przy stole..] a tak to słucham totalnie innych rzeczy. tak samo z ubieraniem się. ubieram to na co mam ochotę, koszulki dm leżą gdzieś odłogiem, wręcz czuję się w nich mało estetycznie.. więc zaznaczę opcję mniej niż rok.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 14 lis 2009 00:06

A to ja myślałem że to Ty Jari z ta ankieta też wyskoczyłeś jako że temat jak mniemam założyłeś, chyba ze ten post przeniesiono po prostu z innego tematu i utworzono nowy topic. Twórco ankiety zgłoś się :P
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 14 lis 2009 00:20

Słaby temat. :nie: Słucham i będe słuchać. A niby czemu miałbym przestać, bo płyta słaba, :wstyd: zawsze można posłuchać czegoś innego, bycie na tym forum nie oznacza przymusu słuchania tej muzy. Moja żona i moi synowie już nie raz wkurzali mnie bardziej niż DM. Myślę, że tak jak napisał stripped stałem się z fana słuchaczem, ale jak popatrze na swoje stare zdjęcia, zloty, ubiór, zachowanie, dzieki Bogu zmądrzałem. Ale napewno nie doprowadziło do tego to co dzieje się z zespołem, o przepraszam, to co my piszemy co się z nim dzieje to taki fanatyzm ukryty, bez twarzy, na forum. :8
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Jari

Post 14 lis 2009 10:16

01. Ja nie założyłem tematu - jakiś nadgorliwy moderator wydzielił mój post i zrobił ankietę więc nie do mnie wycieczki o ankietę i temat :/ :lol:

02. Marcin, niby inteligent ze mnie ale nie kumam kompletnie twojego postu o ukrytych twarzach fanatyzmu na forum itp. Możesz z polskiego na nasz...? :lol:
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 14 lis 2009 11:11

Łatwo się krytykuje, kogoś lub coś nie będąc z kimś twarzą w twarz, nie bierz tego do siebie Jari, pisałem to ogólnikowo, nakręcony trochę tym drugim forum bo mie tam chcieli zeżreć ostatnio :)

Myślałem że to ty jesteś sprawcą tego tematu, hmmm... coś mi świta, ale zostawię to dla siebie. :8
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Jari

Post 14 lis 2009 11:17

01. A dajcie mi ich to im wyłożę swoją krytykę twarzą w twarz - swego czasu napisałem nawet posty na forum dot.com ale Brat je usunał bo si chyba speniał reakcji szefostwa... (to bylo w okolicach afery z video)

02. Akurat zjedzenie Cie na tamtym forum nie jest niczym nowym - nie pekaj, pisz co ci lezy na sercu a najwyzej misio pysio cie zblokuje i wali z forum - nic strasznego, sam to przezylem. Gorzej ze obrobi ci jeszcze dupe piszac PM do moderatorow ale na to juz nie poradzisz nic - taka jego mendowata natura...

03. Na forum kazdy pisze przynajmniej pod nickiem - to juz nie jest anonimowe... Ja tam sie nie kryje ze swoimi opiniami bo i nie widze powodu. Zawsze musi byc jakas rownowaga w przyrodzie bo inaczej wszyscy by sie pozlepiali od cukru i wazeliny...
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 14 lis 2009 17:46

@Jari - sorry, omylnie pomyślałem że sam stworzyłeś ten prowokujący temat :P widocznie ktoś na forum Cię wrabia :>

//nikt nikogo nie wrabia, temat warty dyskusji
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 14 lis 2009 22:48

Ja też Cię Jari posądzałem o tę ankietę, no bo ... kto takie rzeczy jak nie Ty? :D
Daria, niech Cię nie zniechęca SOTU i TOTU do słuchania DM. Przecież niemożliwe, żeby jedna średnio udana płyta rzutowała na pozostałe płyty, które zawsze lubiłaś. :)
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 15 lis 2009 01:07

Jeżeli podejść do tematu w stylu od kiedy nie jestem fanem to powiedziałbym że od ostatniej płyty a nawet wcześniej, albo od Wrong albo gdzieś już z rok temu może, przyznam że oczekiwania miałem spore względem SOTU (liczyłem że Dave po Hourglass może jakoś wpłynie pozytywnie na zespół a najwyraźniej w związku Gahan-Gore to Dave jest tym pasywnym :/ ) i z pewnością tych oczekiwań nie spełniono.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup