Tour Of The Universe

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Re: Tour Of The Universe

Post 14 sty 2010 18:56

Ja zawsze byłem przeciwny jakimkolwiek wizualizacjom na koncertach.
Po siusiak to komu? Idziemy oglądać występ czy wizualizacje?
Niestety jak już są to tylko przeszkadzają a te na obecnej trasie DM... no cóż... te ryje na In Chains to jakiś żart.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Jari

Post 14 sty 2010 20:20

E... sam chwaliłeś nasze wizualizacje po koncercie z Alphaville więc chyba zwracasz uwagę... Chyba, że była to czysta kurtuazja...
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 14 sty 2010 20:29

Ja rzadko mówię coś kurtuazyjnie więc jesli mi się podobało to podobało. Tyle, że to był specyficzny rodzaj wizualizacji. Popatrzyłem przez chwilę podczas danego kawałka a potem mogłem skoncentrować się na Was.
Co innego kiedy dostaje się wizualizację typu "It's No Good" na Exciter Tour. Klip świetny ale na koncercie to była miazga bo nie wiadomo na co patrzeć.
Ja miałem ułatwione zadanie bo z miejsca, w którym stałem, nie było widać ekranu ;)
BTW właśnie, co innego kiedy te wizualizacje są puszczane na jakimś skromniejszym erkanie. W przypadku DM to jeden, wielki, wyrąbany w kosmos ekran. Przytłaczająca sprawa.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 16 sty 2010 16:02

To po koncercie powiesz jak Ci sie widziala wizualizacja do ING na TOTU :D
Enjoy The Silence
Jari

Post 18 sty 2010 02:02

Tak sobie myślę, że setlista Paryża będzie setlistą Łodzi. Dlatego jak ktoś znać nie chce to niech nie zagląda w stosowne wątki aż do koncertu. To moja odpowiedź na wiele prywatnych zapytań o Łódź. :8
Awatar użytkownika
Martini
Posty: 56
Rejestracja: 18 sie 2008 08:52
Lokalizacja: MODEontheROAD
Kontakt
Strona WWW Facebook Twitter YouTube

Post 18 sty 2010 10:54

Jedyna sensowna wizualizacja na tej trasie, to ta do PJ (bo nawiązuje do wizualek IFY93 i PJ90) i Strangelove, wszystkie inne, to po prostu zbiór efektów jakie posiada soft jakim podpierają się miszcz konsolety pracujący dla dM. Wszystko co dzieje się na tej trasie, to wynik podstawowego wykorzystania możliwości technicznych kamer, ekranu led i softu i patentów pana od miksowania.

Tu akurat większe pretensje mam do Corby niż do dM, bo ten człowiek ma również zastój myślowy, gdzieś tam tez można by przywołać stwierdzenie, ze Antek się skończył. Oczywiście za to dM tez powinni dostać zjebkę, bo w końcu to oni mają ostatnie zdanie w temacie.

Na poprzedniej trasie wszystko miało jakis sens, do czegoś nawiązywało, nawet wisiorki na kamery i inne filtry, tu nawet nie ma jak dojść sensu tego, po co się robi takie, a nie inne rzeczy wizualizacyjne.

Ekrany LED są już relatywnie tanie, bo szał na nie był m/w 2004-2005, a szał był, bo to była wtedy nowość i hajend w tematach koncertowych, po poprzedniej trasie U2, teraz mają więcej z nieświeżej wędliny.
MODEontheROAD: WWW / FB / G+ / YT / SC / Twitter
MODE2Joy: WWW
Jari

Post 18 sty 2010 11:17

A nawet jakby sami wyszli zrobieni z żarówek, grali na laserowych charfach, na ekranach puszczali filmy w 7D i zamiast bąków puszczali sztuczne ognie to i tak nic nie uratuje już tej trasy. Z d*py wyciągnięty wykon, nudny i przewidywalny do bólu okraszony wpier*alaniem na scenie chipsów, bananów i marchewek (z tym ostatnim to już Fletcher przesadził)...
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 19 sty 2010 22:33

Najlepsze sa te laserowe harfy :D
Enjoy The Silence
Jari

Post 20 sty 2010 03:49

http://www.andzia.com/akcja

Cepelii ciąg dalszy... ;( :o :/

W podziękowaniu za przyjazd??? A co to za łaska, zarabiać tu przyjechali...
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 20 sty 2010 19:15

Jari objasnij, bo link nie dziala :(
Enjoy The Silence
Jari

Post 20 sty 2010 20:58

Tam byl jakiś opis akcji, śpiewani ena Home i Stripped, jakieś świecące pierdoły... No głupoty straszne, cepelia się kroi....
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 20 sty 2010 22:18

Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 21 lut 2010 23:29

Na ostatnim koncercie w Londynie Gahan oglosil urodziny Gordeano. Ludzie spiewali Happy Birthday. Do tego stopnia spiew nie wypalil, ze az Dave to skomentowal :D
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 21 lut 2010 23:40

Czez pisze:Na ostatnim koncercie w Londynie Gahan oglosil urodziny Gordeano. Ludzie spiewali Happy Birthday. Do tego stopnia spiew nie wypalil, ze az Dave to skomentowal :D
Angole mają właśnie taki spontan, że :haha:
Here's where the fun begins.
Jari

Post 25 lut 2010 09:58

Lepiej... Gordeno sam sobie zagrał Happy Birthday... Bo przecież Andrew nie umie wystukać tych kilku nutek jednym paluszkiem... Nie wiem, ale świat muzyczny chyba nie zna większego posażyta niż ten facio. No podobną rolę odgrywał jeszcze basita Sex Pistols co to nie grał na niczym, ale ten spełniał inną rolę - to były działania teatralne.
Awatar użytkownika
Martini
Posty: 56
Rejestracja: 18 sie 2008 08:52
Lokalizacja: MODEontheROAD
Kontakt
Strona WWW Facebook Twitter YouTube

Post 25 lut 2010 10:23

MODEontheROAD: WWW / FB / G+ / YT / SC / Twitter
MODE2Joy: WWW
Jari

Post 25 lut 2010 10:33

Zapodaj serwis a nie jego reklamę...
Awatar użytkownika
Martini
Posty: 56
Rejestracja: 18 sie 2008 08:52
Lokalizacja: MODEontheROAD
Kontakt
Strona WWW Facebook Twitter YouTube

Post 25 lut 2010 11:07

Najpierw sie trasa niech skończy, a ja wróce z urlopu i d-dorfu, a potem poadamy
MODEontheROAD: WWW / FB / G+ / YT / SC / Twitter
MODE2Joy: WWW
Jari

Post 27 lut 2010 23:19

Koniec Męczarni!
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 27 lut 2010 23:48

Cabaret by tyle wytrzymal? Nawet przy pelnej permutacji setlisty?
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
ODPOWIEDZ