Polskie Forum Depeche Mode

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Re: [www] Polskie Forum Depeche Mode

Post 06 lis 2011 12:07

Tutaj w sposób kulturalny i z umiarem wyrażamy dezaprobatę wobec złych uczynków administracji rzeczonego forum stojącego po drugiej stronie barykady. Czasem komuś wymsknie się mniej pochlebne słowo pokroju: psia kość lub w skrajnych przypadkach - motyla noga - czego jednak nie pochwalamy jako rozwinięta społeczność wiejska. Jutro organizujemy festyn i zapraszamy wszystkich do zabawy. W planach: Rzut Gumofilcem w Mieszczucha. Połajanki łajanki i z gnoju wianki - czyli witamy nowo przybyłych. Oraz wiele innych atrakcji oferowanych przez pospólstwo z Devotees :*
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 337
Rejestracja: 30 cze 2009 16:44
Ulubiony utwór: In Your Room
Kontakt
Strona WWW

Post 06 lis 2011 13:40

Okresowo ten topic bywa nadzwyczaj popularny :lol: :D
I've been watching You...
Awatar użytkownika
Rob=t
Posty: 83
Rejestracja: 21 wrz 2008 19:12
Lokalizacja: Pruszków

Post 06 lis 2011 16:21

Ha! I mnie zbanowali za taki mały obrazek.. :lol:
Awatar użytkownika
Strange69
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2011 10:52
Ulubiony utwór: Sea of Sin
Lokalizacja: Warszawa, Grochów

Post 06 lis 2011 16:29

Czołem druhu!

No kompletnie się w dupach adminkowi poprzewracało.

Może ktoś go puknął w sagan?
Awatar użytkownika
Rob=t
Posty: 83
Rejestracja: 21 wrz 2008 19:12
Lokalizacja: Pruszków

Post 06 lis 2011 16:32

Siemanko :) Zarejestrowałem tam nowe konto żeby ch.jom nawrzucać ale chyba nie warto..
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 06 lis 2011 16:34

Nie warto.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Strange69
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2011 10:52
Ulubiony utwór: Sea of Sin
Lokalizacja: Warszawa, Grochów

Post 06 lis 2011 16:45

Ja też zarejestrowałem, ale skasowali przed pierwszym postem cwaniaki. Czy oni mogą widzieć pisanego posta przed wysyłką?

Fajnie swoją drogą byłoby wrzucić tam trochę świństewek naszego prawnika, niech sobie ludzie poczytają.
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 06 lis 2011 16:54

Ja się nie rejestrowałam...jeszcze :twisted: :D
@Strange, trzeba było nieco odczekać, poza tym z tego samego IP się rejestrowałeś, więc Cię wywalili ;)

Żeby nawrzucać nie trzeba od razu włazić na forum. Wystarczy fan page na Facebook'u :) Ale faktycznie, nie warto. Po co dawać im satysfakcję i pole do dalszego popisu?
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 06 lis 2011 16:57

No, poważnie, po co. Było - minęło, nie widzę celu w robieniu bagna w bagnie. Dla satysfakcji? Pff :)
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 06 lis 2011 17:01

Co za satysfakcja? Że ktoś jest głupi, a my mu wypomnimy? I będziemy tak wrzucać na nich? Bez sensu, jaki koń jest, każdy widzi, jeździć na nim nie mam ochoty, ale torturować (ale kogo, tak naprawdę?) też nie.
Awatar użytkownika
marecki129
Posty: 661
Rejestracja: 29 sie 2011 08:30
Lokalizacja: Wrocław, Goch

Post 06 lis 2011 20:45

Rajca pisze:Tutaj w sposób kulturalny i z umiarem wyrażamy dezaprobatę wobec złych uczynków administracji rzeczonego forum stojącego po drugiej stronie barykady. Czasem komuś wymsknie się mniej pochlebne słowo pokroju: psia kość lub w skrajnych przypadkach - motyla noga - czego jednak nie pochwalamy jako rozwinięta społeczność wiejska.
tako rzecze TEN KTÓRY WYRYWA GIMBUSIARY NA PORTFEL ;)

ok, spróbuję ... ostatnia akcja Saganowskiego i jego mowy po fakcie (tzn. uzasadnienia w "pytaniu do ..."), nie mogę inaczej skomentować jak poprzez porównanie z oddaniem stolca, podczas którego została naruszona kolej rzeczy tzn. najpierw odbyt został podtarty, aby następnie oddać rzadki kał. Do czego zmierzam ... otóż: niby wszystko zostało zrobione, a jednak draska w majtach, tzn - niesmak, jest. (jeśli przeczytałeś ten tekst bez puszczenia pawia to znaczy, że nie jadłeś chyba zbyt obfitej kolacji, więc prowadzisz zdrowy tryb życia ) ;)

nie chciałbym się więcej wywnętrzać w tym temacie, jest tu dużo niezagospodarowanych pokoi (np: polityka :D ), a ostatnio odstrzeliwują naprawdę wartościowych ludzi, więc coś czuję, że to może być nowa jakość na Devotees. Z czego się cieszę, bo żeby za Wami nadążyć, to ostatnio ryzykuję marskością wątroby (zioło mnie nie interesuje) ;)

edit: widzę, że posprzątali po Pietrku, czyli tak jakby przyznali nam rację, :D :twisted:
Awatar użytkownika
Strange69
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2011 10:52
Ulubiony utwór: Sea of Sin
Lokalizacja: Warszawa, Grochów

Post 07 lis 2011 11:09

Krzysiaczek "wcale nie wyglądam jak ciota" Saganowski wyrąbał kolejnego usera - poleciał @wesoły romek.

Ja walę....
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 07 lis 2011 11:48

Za to, że prawdę napisał...
Awatar użytkownika
Rob=t
Posty: 83
Rejestracja: 21 wrz 2008 19:12
Lokalizacja: Pruszków

Post 07 lis 2011 11:50

Cenzura jak diabli tam się zrobiła..
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 12 lis 2011 14:05

Martini (Acrobat) na myslniku w watku Pyt. do moderatora pisze:Całe szczęście, że jest FB, G+ i bez "-". Po 8 latach pora zgasić światło.
"Pora zgasic swiatlo" - ladnie napisane. :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
marecki129
Posty: 661
Rejestracja: 29 sie 2011 08:30
Lokalizacja: Wrocław, Goch

Post 13 lis 2011 08:38

Są jeszcze poeci na tym świecie :8 i oczywiście Slick, szczerze zmartwiłeś się i zabolało Cię, że u Sagana uwiąd na forum? Przyznaj się ... ;)
Nie ma co się łudzić, że PFDM umrze w bliżej przewidywanej przyszłości, ale mam powody do osobistej schadenfreude: liczniczek ostatnio cieniutko się tam kręci. No cóż, jak strzela się sobie w stopę wyp...jąc 10 userów (a nie statystów) to taki jest skutek. Zwłaszcza w takim stylu: najpierw ciepłym moczem olewa się pytania do adminów i hoduje się trolla, ku wk...niu forum, a potem zainteresowanych wyp... , by na końcu z wdziękiem pierwszej niewinnej opisywać jacy to z nas jaskiniowcy, uprzednio odmawiając prawa do obrony zgrabnym kneblem w postaci bana (tako czyni prawnik :D ) - to ludzie po takiej lekcji, trzy razy się zastanowią, zanim coś skrobną.
I skoro jestem przy głosie: ta cała akcja fajnie pokazała przekrój charakterów userów PFDM; naprawdę było mi miło gdy czytałem te posty z głosami o przywrócenie nas, zwłaszcza od ludzi z którymi polemizowałem i to czasami dosyć ostro, lub innych - nieangażujących się w nasze harce z trollem. Ale i szczerze zdenerwował mnie wiernopoddańczy post jednego z userów, no nie spodziewałem się tego po nim, ZWŁASZCZA PO NIM (jeśli się AŻ tak nie zgadzał z nami, to dlaczego wcześniej tego nie wyraził?). Wazelina aż kapała z monitora. No cóż, ... smacznego inteligencie gdy będziesz wcinał kiełbachę i z pogardą patrzył na proste twarze buractwa, z korony szczecińskiego stadionu, tylko uważaj żeby Ci się z rączek nie wyślizgnęła :D .
Pewnie część ze zbanowanych, oleje zabawy w fora, część powróci tam aby troszkę narozrabiać lub pisać - pod innym nickiem. A pewnie i tamta dyrekcja dojdzie do wniosku że nie halo jest, i przestanie blokować nowe nicki starych userów z ich adresów IP, bo przecież nie przyznają się do błędu jaki popełnili, aż tak w fantastyce nie siedzę, aby w to uwierzyć :D . Jeśli o mnie chodzi to mój nick brzmi:marecki129, i tylko pod takim nickiem wrócę, żadnym innym (więc jak widać, raczej nie wrócę tam nigdy) :roll: :twisted:

edit: sorki za słownictwo, ale jakoś inaczej nie mogę opisać tej całej aferrry, niż w ten sposób :wstyd: .
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 337
Rejestracja: 30 cze 2009 16:44
Ulubiony utwór: In Your Room
Kontakt
Strona WWW

Post 13 lis 2011 11:19

Mi się podobała reakcja ludzi na ostatnim zlocie w Mega. Poniekąd jakaś "sława" do nas przylgnęła, bo sporo życzliwych osób zapytało, jak się czuję jako banita ;( Odpowiedziałem, że jakbym brudne majciochy zdjął :lol: :8 No i śmiechu było troszkę - tutaj pozdrawiam banitke - satelitke :lol: Nawet miała być muzyczna dedykacja dla Kriss-Krossa, zdaje się coś z Combichrist lub Suicide Commando :8 Taka znana piosenka z dwoma brzydkimi słowami w tytule.
I żeby była jasność, klonować się tam nie mam zamiaru ani dodawać ver 2.0 do swojego byłego nicka. Chyba ktoś się za dużo Matrixa naoglądał.
No a tutaj albo mi się zdaje, coraz więcej gości. Fajnie gdyby jeszcze dołączyło trochę pozytywnie błyskotliwych userów :)
I've been watching You...
Awatar użytkownika
marecki129
Posty: 661
Rejestracja: 29 sie 2011 08:30
Lokalizacja: Wrocław, Goch

Post 13 lis 2011 11:32

Film niezły, w zalewie tandety dawał trochę do myślenia, ale to tylko rozrywka - nothing more :roll: . Pisząc o nickach (w znaczeniu - ocena postępowania, i to tylko w tym, konkretnym przypadku) pisałem tylko i wyłącznie o sobie, nic nikomu nie imputuję, nie oceniam, itd. Ludziska kierują się różnymi pobudkami i w tym wypadku wara mi do tego.
Stalker ... co za błyskotliwość porównania z tymi majciochami ... :lol: :lol: :lol: ;)
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 337
Rejestracja: 30 cze 2009 16:44
Ulubiony utwór: In Your Room
Kontakt
Strona WWW

Post 13 lis 2011 11:40

Ja też pisałem o sobie, ale dobrze to ująłeś, bo pewnie za jakiś czas zostanie tam kilku wiernopoddańczych figurantów, ze zmienionym nickiem I Love admin.
I've been watching You...
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 13 lis 2011 23:19

Stalker pisze:Mi się podobała reakcja ludzi na ostatnim zlocie w Mega. Poniekąd jakaś "sława" do nas przylgnęła, bo sporo życzliwych osób zapytało, jak się czuję jako banita ;( Odpowiedziałem, że jakbym brudne majciochy zdjął :lol: :8 No i śmiechu było troszkę - tutaj pozdrawiam banitke - satelitke :lol: Nawet miała być muzyczna dedykacja dla Kriss-Krossa, zdaje się coś z Combichrist lub Suicide Commando :8 Taka znana piosenka z dwoma brzydkimi słowami w tytule.
I żeby była jasność, klonować się tam nie mam zamiaru ani dodawać ver 2.0 do swojego byłego nicka. Chyba ktoś się za dużo Matrixa naoglądał.
No a tutaj albo mi się zdaje, coraz więcej gości. Fajnie gdyby jeszcze dołączyło trochę pozytywnie błyskotliwych userów :)
No mnie się nie pytali, jak się czuję jako banitka ;) Trafiłeś - to miał być Combichrist - Fuckmachine :D
Miło było poznać i widzieć Cię na parkiecie podczas mojego seta Drogi Oblivionie :beer: Zlot cudowny i za rok się melduję ponownie :D

A jeśli chodzi o dedykacje, to z najserdeczniejszymi pozdrowieniami for Mode&Admin PFDM :D
ODPOWIEDZ