Co tak naprawdę Fletch robi w zespole?

Wszystko co dotyczy zespołu Depeche Mode
Odpowiedz
Hien
Ulubiony utwór: twoja stara
Kontakt
Strona WWW

Re: Co tak naprawdę Fletch robi w zespole?

Post 15 gru 2016 17:32

Zgrywa zgrywą, ale Fleczer gra obecnie chyba trochę więcej niż kiedyś. Przede wszystkim więcej linii basowych. Kiedyś to wszystko leciało z taśmy (czego świadectwem są rzeczone taśmy), a teraz sporo odpala Endi. Np. w słynnym Photographic z 2006 czego dowodem jest paraksolanie to, że się Flecz kiedyśtam jeb.nął grają to. Nie jest to niewiadomo co, ale wolę, że gra w sam raz niż za dużo.
Np. w obecnym składzie Kraftwerk, młodzian stojący z prawej odpala tylko wizualki.
gwiazdy...
Awatar użytkownika
Dragon
Ulubiony utwór: Kaczuchy

Post 17 gru 2016 14:14

Z dzisiejszej perspektywy sprawa Fletcha jest mi już strasznie obojętna - kwestia jego bycia w zespole jest jedną z ciekawszych rzeczy, o których raczej się nie dowiemy. Mogę sobie tylko dość negatywnie odnosić do tego, co robił (a raczej czego nie robił) wcześniej. Teraz już niech sobie gra nawet te oszczędne partie - choć np. jestem zdziwiony, dlaczego to nie on wyskoczył przy Pain That I'm Used To na basówce przy okazji ostatniej trasy. A przecież najstarsi górale pamiętają, że szło mu nawet znośnie. ;)

A obecne koncerty Kraftwerk to już w ogóle fenomen - dzisiaj nawet gdyby tylko odpalali pasjansa na pulpitach to nie byłoby wielkiej różnicy.
Hien
Ulubiony utwór: twoja stara
Kontakt
Strona WWW

Post 24 mar 2017 15:38

gwiazdy...
Awatar użytkownika
shodan
Ulubiony utwór: Halo

Post 24 mar 2017 18:43

Dobry giguś. A widzieliście jak zamiata dwoma rękoma na klawiszach i to bez patrzenia? :8
Odpowiedz