Problemy / pytania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Re: Problemy z forum, wasze pytania...

Post 15 gru 2016 01:37

Jak to fajnie, że "starzy" wracają na forum. :) Od trasy do trasy, ale forum jeszcze ciągnie! :P

Dzięki za feedback o blogu!
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 24 lis 2018 20:09

No, to chyba największa zmiana w wyglądzie forum od ładnych paru lat!
Widzę, że wygląda to, co tu mówić, nowocześniej! Optycznie wydaje się, że jest mniej przycisków, ale są w górnej ramce.
Pewnie chwilę będę się przyzwyczajał, a potem to już pójdzie.
Powiedz nam, dobry Slicku, jakie zmiany wprowadziłeś w funkcjonowaniu (z tych grubszych)?
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 25 lis 2018 00:21

Hej, przede wszystkim zmiana wyglądu była podyktowana faktem, że stara skórka forum nie była kompatybilna z najnowszą wersją phpBB. Stąd musiałem stworzyć nową na bazie starej.

Forum zawiera domyślne funkcjonalności jakie zawiera czysta instalacja phpBB 3.2.x. Z rzeczy totalnie nowych to pierwszy raz od początku istnienia forum (14 lat) - jesteśmy za szyfrowanym połączeniem. W adresie jest kłódka a to lepiej jak jej nie ma (nie chcę się wdawać w szczegóły techniczne). ;)

Cały czas przeklikuję poszczególne strony forum w poszukiwaniu brakujących elementów do ostylowania. Kilka rzeczy mi się dalej nie podoba, ale będę to robić sukcesywnie w niedalekiej przyszłości. Na pewno chcę poszukać niestandardowego moda pokazującego "ilość postów od ostatniej wizyty". Zawsze było na niego zapotrzebowanie. Dodatkowo dalej będę pracować nad górną belką - myśle, że jeszcze mogę ją odchudzić.

Najważniejsze, że forum technicznie jest nowe, z szyfrowanym połączeniem i za CDN'em (chodzi szybciej i niezawodnie). Forum żyje dalej i ma się dobrze. :8 :--
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 25 lis 2018 10:20

Hejka ludzie,
Nie bylem tu kupe lat bo wydawalo mi sie ze forum zostalo zamkniete. A tu nagle dzisiejszego ranka dostaje maila ze jest nowa skorka na forum. WTF? Nic tylko pedusiem do logowania. Ciesze sie ze wszystko wrocilo.
pozDrawiaM wszystkich cieplutenko :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 25 lis 2018 10:20

slick pisze:
25 lis 2018 00:21
Na pewno chcę poszukać niestandardowego moda pokazującego "ilość postów od ostatniej wizyty". Zawsze było na niego zapotrzebowanie.
Gotowe…
Czez pisze:
25 lis 2018 10:20
Hejka ludzie,
Nie bylem tu kupe lat bo wydawalo mi sie ze forum zostalo zamkniete. A tu nagle dzisiejszego ranka dostaje maila ze jest nowa skorka na forum. WTF? Nic tylko pedusiem do logowania. Ciesze sie ze wszystko wrocilo.
pozDrawiaM wszystkich cieplutenko :)
Hej, forum nigdy nie było zamknięte. Social media prawie zabiły taką formę prowadzenia dyskusji w internecie, ale nie jest tak źle… lecimy dalej. ;)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 25 lis 2018 16:00

Zapinamy pasy i lecimy :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 26 lis 2018 18:44

Cześć Czez. A już myślałem, że Cię ufo porwało. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 26 lis 2018 21:00

Widzę, że wróciła opcja "nowe posty". Teraz ten górny pasek wygląda lepiej. :)

O, Czez! Zastanawiałem się niedawno, gdzieś ty się podział. A ty jesteś! Witaj ponownie i wpadaj częściej :)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 27 lis 2018 15:01

Panowie na dłużej? Chyba jesteśmy ostatni na polu bitwy… :grins:

Ze swojej strony postaram się tutaj być częściej.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 02 gru 2018 15:50

Witaj Malkolit i Shodan. Dlugo by pisac gdzie bylem, ale to chyba nie jest miejsce i czas. To przy okazji. Niemniej jestem i mega sie ciesze ze znowu moge byc. Pozdrawiam qszystkich cieplo i serdecznie :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 12 cze 2019 09:25

Jest jakiś limit edycji posta? Nie mogę edytować swoich postów, nawet tego, którego napisałem dzisiaj. WTF.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 12 cze 2019 09:40

Nie ma. Nic nie było zmieniane. Co się wyświetla kiedy próbujesz wyedytować posta?
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 12 cze 2019 11:49

Edytowałem posta, bo jakieś tam typo się wkradło i kiedy zatwierdziłem wyskoczył mi komunikat "nie możesz edytować lub usuwać tego posta". Od tamtej pory wszystkie moje posty są zablokowane do edycji. Nie ma w ogóle tej ikony, są tylko cytat i "zgłoś posta". Ten powyższy był otwarty jak go napisałem, ale widzę, że też już nie jest. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarza.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 12 cze 2019 11:51

Mega dziwne. Sprawdzę po swojej stronie a w międzyczasie spróbuj wyczyścić cookies, pamięć albo zaloguj się z trybu incognito w przeglądarce aby wykluczyć kilka rzeczy…
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 12 cze 2019 12:05

W trybie prywatnym jest to samo, ostatni mój post (z innego tematu) jest edytowalny, reszta już nie. Zaraz wyczyszcze te cookies.

PS. wyczyściłem cookies i nic to nie dało, ale tak, edytowałem tego posta (bo tylko tego można). Dziwne to jest. Sprawdzą inną przeglądarkę.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 12 cze 2019 12:16

Z innej przeglądarki to samo i nawet tego ostatniego posta nie mogę edytować. Sorry za spam.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 12 cze 2019 12:17

Zbadam temat… nie spamujesz.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 12 cze 2019 18:26

Hien pisze:
12 cze 2019 11:49
Edytowałem posta, bo jakieś tam typo się wkradło i kiedy zatwierdziłem wyskoczył mi komunikat "nie możesz edytować lub usuwać tego posta". Od tamtej pory wszystkie moje posty są zablokowane do edycji. Nie ma w ogóle tej ikony, są tylko cytat i "zgłoś posta". Ten powyższy był otwarty jak go napisałem, ale widzę, że też już nie jest. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarza.
W zasadzie mogę powtórzyć za Hienem. Tego jeszcze tutaj nie było.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 13 cze 2019 16:35

Ja przed chwila edytowalem i bylo
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 08 sie 2019 08:44

Udało się jakieś śledztwo w w/w sprawie? Bo znowu napisałem posta z pół godziny temu i już nie mogę go edytować, a przecież nie będę pisał nowego posta dla jednej dodatkowej linijki.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
ODPOWIEDZ