Spirits In The Forest

Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Spirits

Post 19 wrz 2019 12:46

No i są jakieś konkrety:

https://101dm.pl/2019/09/17/spirits-in-the-forest/

Nowe info ma pojawiać się tutaj:

https://www.spiritsintheforest.com/
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 19 wrz 2019 13:27

Łojezu, jaka zjebka ze 101. Serio, znowu będzie trzeba oglądać fanów, których przecież wszyscy mają w dupie, bo chcą zobaczyć zespół? :D
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 19 wrz 2019 14:46

Oczyścić Londyn '86 (ponoć BBC ma w swoich archiwach perfekcyjny zapis tego koncertu) oraz sierpień '90 i wydać to z tym co jest bez bawienia się w jakieś głupoty z obecnych czasów. Rawy z Black Celebration Tour i World Violation Tour czekają!
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 19 wrz 2019 15:55

One to leza i jesc nie wolaja, ale my jestesmy wyglodniali i czekamy bardzo
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 19 wrz 2019 16:56

Cytując oficjalnego twittera Depeche Mode:
DM are excited to announce SPIRITS in the Forest, a new Depeche Mode film directed by Anton Corbijn, coming to cinemas worldwide on November 21.

Visit http://www.spiritsintheforest.com for more details and to sign up for updates. Tickets on sale Thursday 26 September.

#SPIRITSintheForest https://twitter.com/depechemode/status/ ... 25/photo/1
strona projektu pisze:Across 2017/2018 Depeche Mode embarked on their Global Spirit Tour, in which they performed to more than 3 million fans at 115 shows across the globe. This new visually-striking film, directed by award-winning filmmaker and longtime artistic collaborator Anton Corbijn, captures the energy and spectacle of the band’s performance from the tour along with a deeper look into how their music and shows have been woven into the fabric of their fans’ lives.

Through the deeply emotional stories of six special Depeche Mode fans, the film shows not only how and why the band’s popularity and relevance has continued to grow over the course of their career, but provides a unique look into music’s incredible power to build communities, enable people to overcome adversity, and create connections across the boundaries of language, location, gender, age, and circumstance.

Artfully shot and expertly edited, Depeche Mode: SPIRITS in the Forest goes beyond the typical concert film, weaving together exhilarating musical performances, filmed at the final shows of the Global Spirit Tour in Berlin’s famed Waldbühne (“Forest Stage”), with intimate documentary footage filmed in fans’ hometowns across the globe.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2823
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 19 wrz 2019 18:08

Ciekawe czy w Zako będzie w kinie.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 19 wrz 2019 18:23

Przecież oni nie są głupi, trzymają to na czas po zakończeniu działalności.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 20 wrz 2019 16:46

O Spirits In The Forest w dzisiejszym artykule RollingStone sprzed dwóch dni.
Depeche Mode Doc ‘Spirits in the Forest’ to Weave Fans’ Stories With Concert Footage

Longtime collaborator Anton Corbijn helmed film, which traces six fans’ stories as they journey to band’s Berlin concert
https://www.rollingstone.com/music/musi ... st-887141/

Ciekawe czy nam wyjdzie sto-jedynka bis? :grins: Sto-dwójka? :roll: :idea:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 21 wrz 2019 12:25

Nie wiem, czy tylko mnie dokument 101 wynudził? Te wszystkie sceny z fanami kompletnie mnie nie obchodziły i jedyne o czym myślałem to "dlaczego nie mogę po prostu obejrzeć koncertu z Rose Bowl w całości?".
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 22 wrz 2019 15:35

Sie Spiryt obejrzy to sie zobaczy. Bilety juz w sprzedarzy
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 23 wrz 2019 13:37

No i bilecik zakupiony :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 27 wrz 2019 00:53

Krótka zajawka z oficjalnego konta na Twitterze:
https://twitter.com/depechemode/status/ ... 2010519552

Również bilety kupione. :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 29 wrz 2019 00:50

Swoja droga slick tak sobie mysle, ze dupska na antypody nie chcialo im sie ruszyc, a przeciez sympatyczna sumke na pewno by przytulili. Dobrze ze chociaz kino jest na pocieszenie.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 04 lis 2019 08:40

Czez, widziałeś Spirit in the forest? Co to ostatecznie jest?

Kessler jest biznesmenem, ale nie trzymaliby go ze sobą od ponad 30 lat gdyby sami na tym nie korzystali. On sobie brudzi ręce, oni mają pełne kieszenie.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7939
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 04 lis 2019 22:47

Z relacji portali okołodepeszowych wychodzi na jakiś dość nudny dokument o wybranych fanach z drobną porcją migawek koncertowych.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 04 lis 2019 23:01

Ja niestety nie moglem byc, ale moj bardzo dobry kolega byl. Wkleje Wam jak on to opisal...

Dzisiaj wieczorem byłem jednym z nielicznych ,którym udało się być na premierze filmu DEPECHE MODE „SPIRITS IN THE FOREST”. Dodatkowo po projekcji spotkanie z Antonem. Czulem się jakbym wygrał w totka. Kameralne kino w centrum Londynu i ja w pierwszym rzędzie. Cale szczęście ze nie miałem wykupionych biletów na 21.11.

Zaznaczam odrazu - DM w tym dokumencie jest bardzo mało. Jakies 30/40%. Zadnych wywiadów, spotkań, backstage, prywatnych migawek. Jest tyko kilka wykonow live pomiędzy historiami z życia grona fanów, którym udało się przejść przez trudny okres swojego życia. Prawde mówiąc jest to film o nas o fanach. Dokument nie ma nic wspólnego z legendarnym 101. Nic z tych rzeczy. Porownalbym go do filmu „Posters came from the walls” (Our hobby is DEPECHE MODE). Kto widział ten wie o czym pisze, lecz Spirit (fani) ukazani są w lepszym świetle. Jest dziewczyna z Mongoli, gay z Brazyli który mieszka w Berlinie. Jest Francuzka która miała wypadek i po przebudzeniu zapomniała kim była, jest nasz celebryta z DMK który jest po rozwodzie i tęskni za dziećmi. Szesc historii przeplata się między sobą. Spotykaja się na „mszy” która odbywa się na Waldbuhne, gdzie nie ma różnic. Gdzie każdy DEVOTEE jednoczy się poprzez muzykę która łączy.

Rozczarowany byłem brakiem Fletcha. Mieszka w Londynie i dupa. Kessler, Gordino, Bamonte obecni. Nawet dwóch bohaterów filmu przyjechało z daleka.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 05 lis 2019 06:41

W sumie typowy Fletcher, on zawsze miał takie rzeczy w dupie (i fanów). Nie planowałem iść na ten film. Pomysł w sumie nie jest zły, ale odnoszę wrażenie, że trailer i opis robi trochę ludzi w siusiaka.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 05 lis 2019 08:03

Tak czy owak ja bilet mam ale tak jak mowisz Hien, zrobili w siusiaka.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 05 lis 2019 09:50

Strata czasu jak widzę.
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 05 lis 2019 12:41

Chyba nie warto iść, jak widzę.