Najlepszy remix

Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 11 sie 2020 12:49

W pełni popieram Mudżyna, Oil Tank to jest niesamowicie słaby remix. Zdecydowanie za bardzo polega na oryginale, rozciąga jedynie pewne motywy i robi się zwyczajnie nudny. Nie ma tam nic nowego, ktokolwiek robił ten remix, zwyczajnie się nie wysilił. Co innego Mode Yo Joy, które ma dużo nowych, świetnych motywów. Po co mam słuchać Oil Tank, jeśli mogę włączyć oryginał? Nie ma w tym remiksie nic ciekawego. Nie głosowałem na MTJ tylko dlatego, że za dużo było innych fajnych remiksów, a tylko 10 slotów.
A Capitol Mix to czasami mi się wydaje lepszy od oryginału ;0 Ale tylko czasami.

PS.: Shodan zrób coś ze swoim facebookiem, bo masz bota i ciągle oznacza ludzi w spam postach.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 11 sie 2020 13:24

Wiem, że mam bota i nie mam pojęcia co z tym zrobić.
A tak w ogóle Hien to nie znasz się na remiksach tak samo jak mudżyn. :P
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 11 sie 2020 13:28

Zgłoś to, to przeczyszczą Ci konto pod kątem złośliwego gówna. Poszperaj w opcjach bezpieczeństwa. W google, czy na YT są opisy jak sobie z tym radzić.

No ja nie wiem, czy się znam, ale wiem co lubię :D Podobają mi się remixy, które mają tyle nowej, fajnej zawartości, że istnieje w ogóle sens włączać je zamiast oryginału. Oil Tank Mix nic takiego nie ma, co ja poradzę :|
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 11 sie 2020 13:39

Tak do końca nie wiem o co Wam chodzi z tym odbieganiem od oryginału, bo wg mnie Oil Tank i tak się bardziej różni od niejednego remiksu z pierwszej 10-ki naszego głosowania.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7938
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 11 sie 2020 17:34

Mode To Joy ma vibe house'owy z epoki, a Oil Tank to takie jeszcze bardziej syntetyczne granie. No nie wiem, jeszcze więcej nagromadzonych dźwięków i wychodzi trochę takie coś z niczego. Dawniej bardziej mi się to podobało.

Ultra? Obydwa Underworld, remiksy Painkillera i Slowblow, Home by LFO, Useless od K+D, Andrea Parker... było tego trochę ;)
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 11 sie 2020 21:39

Ultra miała rewelacyjne remiksy, nie wiem, czy nie najlepsze ogólnie.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 11 sie 2020 23:01

Moim zdaniem Oil Tank Mix jest akurat jednym z tych mniej różniących się od oryginału remiksów z naszej pierwszej dziesiątki: o wiele bardziej różni się zwłaszcza Zephyr Mix In Your Room, ale też Useless czy Photographic.
A ja w kwestii "najlepszości" jestem za SOFAD-em (In Your Room właśnie, Rush Amylnitrate Mix, remiksy Walkinga czy I Feel You wyraźnie podnoszą poprzeczkę innym produkcjom). Ale WIME (cały singiel) to też świetne wydawnictwo.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 15 sie 2020 01:16

To sie nie widzi, to sie slyszy 😁
Enjoy The Silence