Just Can't Get Enough

Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Re: Just Can't Get Enough

Post 09 lis 2020 23:22

Dragon pisze:
06 lis 2020 19:09
Malkolit pisze:
04 lis 2020 22:27
Dragon, masz coś do melodyjnych, zabawowych numerów?
Love In Itself to przecież kompletnie inny utwór od Meaning i Just Can't, taki bardziej zakręcony. Dla mnie taką piosenką do zabawy zawsze było Told You So. No i More Than A Party. Gdzieś pół płyty CTA jest tutaj raczej lekkich, druga połowa jest mało melodyjna, ale nadrabia to fajnym, ciekawym brzmieniem.
Zresztą, umówmy się: większa część dyskografii DM to są zabawowe piosenki, zwłaszcza z okresu do Violatora. A i potem takich było sporo (Precel, Freelove, I Feel Loved, Soothe).
Nic nie mam, czemu taki wniosek? ;)

Jak dla mnie to dalej pewien stopień zakręcenia, którzy można przypisać TMoL i Just'owi. W przypadku Love In Itself to takie progresywne zakręcenie. :D

Precel zabawowy?
Pytam, po prostu ;)
Love, In Itself ma jazzującą wstawkę w środku. Sam utwór ponoć inspirowany był jakąś dziecięcą piosenką. Nie wiem, co to znaczy "progresywny".
Ludzie dobrze bawią się przy Preclu. Widziałem, słyszałem. Ma dość przyjemne brzmienie, pewne to stąd (choć ciąży ku melancholii).
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 10 lis 2020 00:33

Przez chwilę zastanawiałem się, czy Precel to jakiś wykonawca.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7941
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 10 lis 2020 17:55

Dobra, progresywne w tym znaczeniu chodziło mi o takie bogatsze inspiracje, a nie taki zwyczajny utwór zabawowy z prostą melodią i najbardziej oczywistym tekstem.

Ach, w tym sensie zabawowy... choć to jednak podobnie wesołe jak pary tańczące do Useless np. :D