Azbest

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7941
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Re: Re:

Post 18 lut 2022 21:49

mintaj pisze:
18 lut 2022 21:17
Dragon pisze:
18 lut 2022 18:46
Przesłuchałem sobie parę kawałków, mudżynowe remiksy właśnie przed chwilą za mną no i... dzisiaj to by zdecydowanie mocniej podeszło, panowie. Przy całej fali Blokowisk, TENTENTów, Syndromów Paryskich, dziwnych domowych raperów Azbest pasowałby jak ulał. Jakieś Trzy szóstki czy coś na bank by to puściły. Jakby to rozesłać po grupkach na facebooku, to przynajmniej setkę słuchaczy by się znalazło, jestem tego pewien.

Johnny'ego to mi się za bardzo na wesoło odbiera, ale taką Burzę nad Miastem to bym sobie zachował w kolekcji.
Trzy Szóstki to w ogóle jeszcze działają? Dawno coś nie widziałem żadnej aktywności typa
Chodziło mi o podobne wydawnictwa, z mojej takiej facebookowej obserwacji wydawało mi się, że on był taki pierwszy konkretny (w sensie KK) dżentelmen w temacie odkopywania rzeczy i wydawania (współcześnie) podobnych rzeczy co Azbest. Teraz jest tego więcej, ale 2017-2019 to był jego czas. Potem problemy osobiste zdaje się przeważyły na tym, że nawet specjalnie recenzji nie podsyła, co najwyżej rzadka aktywność na TT i FB.

Z gicik grupy odszedłem ostatnio, daruję sobie czytanie chujowych politycznych roastów na prawie martwej grupce xD
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 18 lut 2022 22:00

Mnie FB tak przetrzepało walla, że nagle wpadają fanpage z których kontentu nie widziałem od lat, a grupy mi przepadły, ale chyba nie ma czego żałować w takim wypadku xD co do Azbestu i współczesności, ja wiem, że od premiery płyty minęło prawie 10 lat, ale to chyba nie jest jeszcze aż tak stare xD
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 18 lut 2022 22:02

Chodziło mi o podobne wydawnictwa, z mojej takiej facebookowej obserwacji wydawało mi się, że on był taki pierwszy konkretny (w sensie KK) dżentelmen w temacie odkopywania rzeczy i wydawania (współcześnie) podobnych rzeczy co Azbest. Teraz jest tego więcej, ale 2017-2019 to był jego czas. Potem problemy osobiste zdaje się przeważyły na tym, że nawet specjalnie recenzji nie podsyła, co najwyżej rzadka aktywność na TT i FB.
No ja odnoszę wrażenie, że typo miał dużo dobrych chęci, ale jednak za małą siłę przebicia, za mało środków oraz czasu, by ten jego label stał się czymś więcej niż internetową ciekawostką.
Z gicik grupy odszedłem ostatnio, daruję sobie czytanie chujowych politycznych roastów na prawie martwej grupce xD
Nie wiem jak tam jest teraz, bo nie za bardzo wchodzę, ale wątpie, by było tam gorzej niż na muzbawce zdominowanej przez niejakiego Jakuba U. xD
Złote czasy tej grupy to 2016-17, te piękne dyskusje moich prawicowych wówczas znajomych na 2592592 postów z jakimiś randomami, kłótnie z Kwiatkowskim, czy kontrowersyjny temat z Oingo Boingo.
Aż się łezka człowiekowi w oku zakręciłaby xd
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 18 lut 2022 22:05

Ile jest teraz oficjalnych muzbawek? xD aż mnie skręca, jak sobie przypomnę, że w tym 2013 chciałem Azbest po grupach wrzucać... wtedy były chyba tylko te niskoskładkowe jeszcze.
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7941
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 18 lut 2022 22:08

mintaj pisze:
18 lut 2022 22:02
No ja odnoszę wrażenie, że typo miał dużo dobrych chęci, ale jednak za małą siłę przebicia, za mało środków oraz czasu, by ten jego label stał się czymś więcej niż internetową ciekawostką.
To na pewno, gość jednocześnie pracował i obsługiwał główny punkt zainteresowań artystowskiej młodzieży i pozostałych ciekawskich, także prędzej czy później musiało przyjść wypalenie. Trochę jednak tego wyszło, świetny był Lemiszewski ze swoją Bubblegum New Age, piękna elektronika, ale niełatwa.
Nie wiem jak tam jest teraz, bo nie za bardzo wchodzę, ale wątpie, by było tam gorzej niż na muzbawce zdominowanej przez niejakiego Jakuba U. xD
Ten dżentelmen swoim kontentem ułatwił mi wyjście z muzbawki, a ostatnim gównokomentarzem politycznym też i z gicik grupy. Wolę już luźne dyskusje, przerzucanie się wrażeniami, wydobywanie perełek niż robienie z siebie atencyjnej ofiary losu i głównego punktu zainteresowań i odniesienia wręcz.

Jak rozumiem muzbawka dalej jest tylko jedna, ale z nią pożegnałem się jesienią zeszłego roku.
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 22 lut 2022 12:54

Na muzbawce Azbestu byś nie znalazł :8
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 22 lut 2022 13:18

Ani nic sensownego.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 19 maja 2022 10:33

Nowe szaty Króla, gdyby kogoś interesowało. Premiera płyty nikogo nie obeszła, tu może być nieco lepiej, bo 2-go czerwca spotkanie autorskie w księgarni Czarnego w Warszawie:

https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,184 ... olska.html
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 19 maja 2022 10:36

Wlepiłeś jakiś konkurs nk
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 19 maja 2022 10:39

Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 19 maja 2022 10:41

Gdyby istniała wikipedia dla Azbestu, to były doskonały materiał na dział "post break-up activities".
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
ODPOWIEDZ