DJ Andrew Fletcher

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6725
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 06 paź 2022 17:15

Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11280
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 06 paź 2022 18:00

To ja dopowiem tak:
stripped pisze:
06 paź 2022 17:51
Zapomniałem jednej rzeczy dopisać nt. tego wywiadu Gahana dla NME - Dave wprost powiedział że przecież Fletch tak naprawdę niewiele robił muzycznie na scenie i z jego gadki wynika że faktycznie nikt nowy nie pojawi się w jego miejsce na koncertach.
https://youtube.com/clip/UgkxU6wzKT70ex ... aZpnLa2ICC
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
obi
Posty: 1222
Rejestracja: 19 paź 2006 12:09
Ulubiony utwór: Halo
Lokalizacja: EU
Kontakt
Strona WWW

Post 25 paź 2022 22:16

shodan pisze:
27 maja 2022 11:50
Rozmyślania nad ewentualną przyszłością zespołu nie mają nic wspólnego z uszanowaniem pamięci zmarłego człowieka. Nie czuję, żebym zrobił coś złego. Mnie też szkoda Fletcha, szczególnie, że stało się to tak nagle i przedwcześnie, ale życie musi się toczyć dalej, muzyka musi grać dalej. Andy zawsze pozostanie w mojej pamięci, a nawet w moim sercu.
Ja wierzę, że pomimo straty, którą wczoraj ponieśli to jeszcze nie koniec DM. O ile Gorowi jeszcze się będzie chciało coś robić w ogóle. Ale w końcu DM to przecież dzieło ich życia. Nie tak łatwo coś takiego porzucić.
Jak wyżej, nie rozumiem tej histerii "bo ciało jeszcze nie ostygło". Oczywiste, że nie podjąłbym wątku Alana na stypie. A nawet jeśli, to jaki to miałoby związek ? Nie rozmawiamy o śmierci perkusisty z jednego zespołu którego miałby zastąpić inny po jego śmierci. Bo "to nie wypada".

Nie chciałem nikogo doprowadzić do łez, myślę, że Shodan podobnie. Jeśli tak się stało to przepraszam.
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 06 sty 2023 22:46

Wszedłem na społecznościówki i drugie, co zauważyłem, to post o śmierci mamy Andy'ego.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6725
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 09 sty 2023 11:50

Też widziałem, żona Fletcha wrzuciła na swoje insta. Jak dziecko umiera przed rodzicem… jeszcze jak wszyscy są w podeszłym wieku. Nie dziwi mnie to.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6725
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 08 lip 2023 13:22

Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11280
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 25 lis 2023 09:06

Ciemna masa ze mnie, nie skojarzyłem faktów heh. Pamiętacie może lub nie ale po śmierci Fletcha Alan Wilder wysłał Gahanowi sms o treści "and then there were two", poczytywałem to wtedy jako charakterystyczne dla niego poczucie humoru a tak naprawdę ten tekst nie jest w gruncie rzeczy jego autorstwa.

Poniżej fragment filmu dokumentalnego Get Back o Beatlesach (2021 rok), to Paul McCartney wypowiedział tą kwestię gdy zespół się rozpadał (i odbudowywał ponownie) i w pewnym momencie podczas nagrywek do płyty Let It Be wydawało się że zostali tylko on i Ringo Starr na pokładzie:

https://youtu.be/y9aWqPCafEw?si=P-3O3Y-8XFPIerRt
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6725
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 26 gru 2023 17:11

Gdyby ktoś był ciekaw jak wygląda grób Fletch’a.

Obrazek
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9011
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 26 gru 2023 19:17

Ktos slyszal gdzie to jest?
Enjoy The Silence
ODPOWIEDZ