2023-08-04 Tauron Arena, Krakow, Poland

Awatar użytkownika
slick
Posty: 6725
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

2023-08-04 Tauron Arena, Krakow, Poland

Post 20 sty 2023 21:37

Próbuję kupić na to show bilety i widzę dostępną tylko płytę za niecałe 6 stów i jakiś dziwnie wypasiony sektor za 1300 zeta. Poza tym, nic nie można wybrać z miejsc. Też tak macie?

Do sierpnia dużo czasu, więc się nie stresuję, :grins: pewnie będą w kolejnych rzutach otwierać inne sektory. Trzeba tylko śledzić. :roll:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2812
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 20 sty 2023 22:33

Ja kupiłem 4 bilety w październiku, więc na luzie sobie czekam na sierpień. Fajna opcja, że latem koncert. Nic nowego, biorąc pod uwagę Narodowy, ale to miejsce nadaje się na koncerty równie dobrze jak steki na wegetariańskie przyjęcie.
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2812
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 05 sie 2023 16:18

Byłem wczoraj na krakowskim koncercie. Dziś odczuwam depresję pokoncertowa, bo bawiłem się wyśmienicie. Panowie jak na swój wiek są w formie. Mam wrażenie, że dużo lepszej, niż na poprzednich dwóch trasach. In Your Room i Soul With me zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Scena, mimo swej prostoty, razem z oświetleniem, zapewnia kapitalne wrażenia wizualne. Dźwięk świetnie wyważony. Natomiast suport mnie strasznie wymęczył. Babeczka z Hope sprawia sympatyczne wrażenie, ale ten występ to był nudny hałas.