Depeche Mode w Multikinie.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Depeche Mode w Multikinie.

Post 17 wrz 2005 15:03

Multikino i Music From EMI mają przyjemność zaprosić 29 WRZEŚNIA na godzinę 20.00 na KONCERT Z EKRANU grupy DEPECHE MODE. Na największym kinowym ekranie zostanie zaprezentowany koncert ONE NIGHT IN PARIS - THE EXCITER TOUR

Bilety w cenie 20 PLN do nabycia w kasach kina (dla posiadaczy kart Multikinomaniaka i Clubu Nokia cena biletu 15 PLN)
"One Night in Paris" to dwupłytowy zapis koncertu grupy w paryskiej hali Omnisport z 10 października 2001 roku. Podczas blisko dwugodzinnego show zespół wykonał 20 utworów, zarówno z najnowszej płyty Exciter, jak i tych nieco starszych, znanych już doskonale miłośnikom (i nie tylko) grupy.

Niesamowity klimat koncertu podkreśla znakomita reżyseria Antona Corbijna, współpracującego z zespołem od początku jego istnienia. Z czystym sumieniem można powiedzieć, że "One Night in Paris" to jeden z najbardziej porywających i najlepiej zrealizowanych koncertów wydanych na nośnikach wideo. Jest tu wszystko - i utwory, przy których niemożliwe jest siedzenie w miejscu i takie, przy których dreszcz przechodzi po plecach.

Ciekawostką dla polskich fanów zespołu może być fakt, że podczas wykonywania utworu "Never Let Me Down Again", wokalista Dave Gahan biega po scenie z polską flagą, którą rzucił mu jeden z widzów - najwyraźniej nasz rodak. Moment ten widoczny jest jedynie z alternatywnych ujęć kamery.

Lista utworów, które wchodzą w skład koncertu: Dream On (Guitar Intro), The Dead of Night, The Sweetest Condition, Halo, Walking in My Shoes, Dream On, When the Body Speaks, Waiting for the Night, It Doesn't Matter Two, Breathe, Freelove, Enjoy the Silence, I Feel You, In Your Room, It's No Good, Personal Jesus, Home, Condemnation, Black Celebration, Never Let Me Down Again
Multikino i Music From EMI ZAPRASZAJĄ!

Kto się wybiera? ;)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 17 wrz 2005 15:05

Ja chyba się wybiorę, ale to jeszcze nie jest pewne. Miło jest obejrzeć taki koncert na dużym ekranie i przy fajnym nagłośnieniu.

Zaczynam żałować, że oglądałem wcześniej ten koncert. Bo teraz wiem czego się spodziewać. Ale mimo wszystko, za każdym razem dostarcza on sporo wrażeń. I myślę, że będzie tak również w kinie, a zwłaszcza w kinie.
No, niestety, każdy będzie we własnym oddziale Multikina. :) :)
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 17 wrz 2005 20:21

W Łodzi nie ma Multikina. :D Zresztą mam ONIP'a na DVD więc dla mnie to mala strata.
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
SweetLittleGirl
Posty: 1342
Rejestracja: 10 mar 2005 09:40
Lokalizacja: Sochaczew

Post 18 wrz 2005 10:14

No, ja też mam ONIP, ale kusi mnie, by zobaczyć do w Multikinie, do którego (w Wawie) mam z pracy kilka kroków raptem, więc może się zbiorę :)
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 18 wrz 2005 13:29

Ja się trochę waham. Bo ONIP widziałem ze 100 razy, a jednak kasy trochę szkoda na Multikino. Jeszcze gdy by człowiek nie wiedział co będzie...A tu wiadomo czego się spodziewać. Jedynie zachęca mnie dźwięk :) Głośno i przestrzennie. No i oczywiście duży obraz.:)
Awatar użytkownika
Arashy
Posty: 988
Rejestracja: 18 cze 2005 10:33
Ulubiony utwór: ETS
Lokalizacja: Z popołudniowej herbatki u Smoka Wawelskiego

Post 18 wrz 2005 22:54

Ja Cię bedę namawiać, ale decyzja nalezy do Ciebie. Ale wiesz... Miło bedzie jak bedziesz. Damy czadu!!! :D
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 19 wrz 2005 10:52

Czuję się namówiony.:)
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 26 wrz 2005 02:17

@ Najdroższa :arrow: Nie wiem, gdzie zostałas przeniesiona, bo nigdzie topicu o ogólnopolskiej akcji Multikina nie znalazłam :shock: .
Jeżeli niedowidzę, prosze mnie skarcić (oh yeah :twisted: :!: ), ale tymczasem pozwole sobie tu cos napisać. Bileciki zakupiłam dopiero dzis, bo od czwartku opuszczałam robo dzień w dzień po 23 :evil: i nie miałam juz siły uderzać do Multikina. Także miejsca mamy, ekhm, mocno średnie, ale zachwalane przez pana z kasy ;) . Dodam, że, wedle życzenia My Lady znajdują sie one w ciemnym przytulnym kątku :twisted: .
Jesio tylko niecałe dziewięćdziesiąt godzin :twisted: ...
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 26 wrz 2005 02:21

tak bardzo zupełnie na marginesie - mam rozumieć, że bardzo wstępne plany odnośnie 30 września uległy anulacji?
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 26 wrz 2005 04:06

O planach na 30 września, zarówno swoich, jak i tymbardziej cudzych, nic mi nie wiadomo :?: . Hmm, nieobecność wychodzi mi bokiem, od My Lady niczego nie wyciagnęłam, ale nie wiem, czy miałabym wyciągac cokolwiek :/ . Jezeli to nie do mnie, to przepraszam, ale o so chodzi @ Erw?
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 26 wrz 2005 07:40

Erw chciał 30 września przyjść do kawiarenki i wreszcie pogadac z Iwońskiem, to jasne :grins:
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 26 wrz 2005 11:12

Disease :arrow: mnie sie zdaje po prostu, że Kawoszka miała jakieś plany odnośnie 30 września.. ale więcej informacji po prostu nie mam, więc już nic nie mogę powiedzieć
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 26 wrz 2005 12:34

No prosze.... :D
Erwart :arrow: po wiecej informacji zapraszam na gg ;)
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 26 wrz 2005 12:39

Oj @ Iwonka, rozwijasz swój pawi ogon niczym @ Magiczna ;) . Delikatnie mówiąc nie radzę :lol: ...
@ Erw :arrow: Hmm, to mi gwoździka wbiłeś :/ . Nio nic, dzięki piekne za dobre checi :) . Pomęcze samą zainteresowaną :twisted: .
@ My Lady :arrow: O co cho :roll: ?
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 26 wrz 2005 12:46

Dizus :arrow: jesli tylko starczy nam czasu na rozmowy to wyjasnie wszystko w czwartek :twisted: eh, ciezko bedzie, tyle rzeczy do obgadania :8 ;)
Awatar użytkownika
MagicznaMarta
Posty: 116
Rejestracja: 16 lut 2005 06:56
Lokalizacja: Warszawa

Post 26 wrz 2005 12:59

Disease pisze:Oj @ Iwonka, rozwijasz swój pawi ogon niczym @ Magiczna ;) . Delikatnie mówiąc nie radzę :lol: ...
...
rece mi opadly

wchodzi czlowiek raz na jakis czas na forum i takie rzeczy czyta
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 26 wrz 2005 13:47

@ Magiczna :arrow: Tylko ręce ;) ? Wchodź częściej, będziesz miała ubaw po pachy :lol: .
@ kawuś :arrow: Nie ma opcji, żebysmy choc chwilę po koncerciku nie zostały i nie obgadały kogo trzeba :haha: . Wprawdzie w piatek muszę wstac o 7, ale to nieważne, jeżeli czwartek spędze z Tobą :twisted: . Odliczam godziny :) ...
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 29 wrz 2005 12:55

Mimo dreczacej mnie choroby lykne piguly i przylece pod to Multikino :)
Piwko spakowane,inne uzywki tyz :8 Zaloze na siebie to co tak lubisz.....only you :twisted:
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 30 wrz 2005 05:05

Co tam Multikino, ważne co po Multikinie :twisted: . W końcu może trafie dzis do łózia na godzin słownie: dwie, żeby jutro oszaleć z niewyspania :/ . Ciągle jestem pod wrażeniem mego Zjawiska, owiana zapachem Jej przepieknych perfum, odczuwająca wciąż subtelny dotyk najdelikatniejszych dłoni na swiecie, wstrząsana dreszczami muśnieć motylich skrzydeł na moich skroniach i tymi najcudowniejszymi pożegnalnymi pełnymi tęsknoty pocałunkami :twisted: . Jestes bossska...
Mam nadzieje, że dotarłas do miejsca przeznaczenia, że udobruchałas niańka i że uda Ci sie za chwile wstać ;) . A planik jakos zrealizujemy :twisted: ...
Btw, stołeczna ekipa potrafi dopaść nawet w nocnym trzy godziny po wyjściu z kina :lol: . Ciekawe, czego tym razem się o sobie/o nas dowiem(y) ;) . Jusz siem cieszem na tę rewelkę :haha: .
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 30 wrz 2005 07:03

Niom... ale jeszcze jestem zakrecona :8 Reszta emocji pozniej,jak glowka zacznie pracowac.
ODPOWIEDZ