Teledysk do "A Pain That Im Used To"

Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Teledysk do "A Pain That Im Used To"

Post 22 lis 2005 08:59

Jeśli ktoś jeszcze nie widział to odsyłam tu http://www.mute.de/

I jak się Wam podoba ?

[ Dodano: 22 Lis 2005 08:02 ]
A tu zdjęcia z teledysku

http://depechemode.pl/inne.html?id=142
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 22 lis 2005 10:29

Na pewno lepszy niz do Precious, choc do porzadnego klipu jeszcze sporo mu brakuje.

Grunt ze cos sie w koncu dzieje, z tym ze znowu doszlo do przerostu formy nad trescia - zamiast skoncentrowac sie na rywalizacji babeczek to oni koncentruja sie na szczegolach samochodów...

No a dla mnie kolejny powod do usmiechu - wszak to kolejny klip z Eignerem na pokladzie :grins: :--
Awatar użytkownika
krzysztofzawadzki
Posty: 101
Rejestracja: 22 cze 2005 11:09
Lokalizacja: z Polski

Post 22 lis 2005 10:53

ładne kobitki... :8 hihi ale myslałem ,ze teledysk bedzie gorszy.Poprostu extra robota:)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 22 lis 2005 16:05

Co tam robi ten dziad Eigner, wyciac go w pierony :evil:
Osobiscie chcialbym go widziec tylko na trasie. :/ Nie podoba mi sie to (pierwsza rzecz jaka rzucila mi sie w oczy).
Na "plus" moge skomentowac fakt, iz teledysk wreszcie nie jest zabawa w "3D na komputerze" i nie ma juz tych zalosnych animacji jakie byly na teledysku do Precla.
Zauwazylem tez ze za duzo ujec bylo skierowanych na wyscig niz na sam zespol, tak jak by to mialby byc teledysk i soundtrack z jakiegos filmu a nie clip zespolu. No ale mniejsza o to.

Ocena 7/10
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
DMartyna
Posty: 367
Rejestracja: 11 maja 2005 19:05
Lokalizacja: Zwoleń

Post 22 lis 2005 16:22

czu mógłby mi ktoś pomóc i powiedzieć co powinnam zrobić aby teledysk mi działał...ściągam przez real i jakaś ikonka windows, próbuję otwórz za pomocą i nic, następnie ściąga przez win... i też nic :/
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 22 lis 2005 16:25

nie masz tego sciagac, klikasz na:
real hi - real lo - win hi - win lo
i w zaleznosci czy chcesz ogladac w realu czy w win$hit media player (a hi oraz lo to jakosc dobra/slaba)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
DMartyna
Posty: 367
Rejestracja: 11 maja 2005 19:05
Lokalizacja: Zwoleń

Post 22 lis 2005 16:29

no wszystko rozumiem tylko, ze właśnie mi nie chodzi:/
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 22 lis 2005 16:32

jak nie chodzi po kliknieciu na linki real'a to wiadomo czego ci brakuje: http://www.download.com/RealPlayer/3000 ... 55189.html

jezeli nie dziala przy WMP to masz go sypnietego (system tez)
sproboj reala sciagnac, uruchomic ponownie kompa i jeszcze raz wejsc na link
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 22 lis 2005 18:01

nie tyle sypnietego, co teledysk jest w formie strumienia i trzeba miec dostatecznie mocne lacze zeby go uciagnal
Co tam robi ten dziad Eigner, wyciac go w pierony :evil:
Osobiscie chcialbym go widziec tylko na trasie. :/ Nie podoba mi sie to (pierwsza rzecz jaka rzucila mi sie w oczy).
robi co potrafi, reszta wyraznie odstaje od niego w umiejetnosciach muzycznych niestety...

no i jak dla mnie to juz jest staly czlonek zespolu, wiec dziwne by bylo jakby go tam nie bylo :)
Awatar użytkownika
Matyś
Posty: 60
Rejestracja: 19 lut 2005 20:09
Lokalizacja: Pińczów

Post 22 lis 2005 19:22

Tu coś od wujka Matysa :D

http://www.gyorgyi.com/videos/A%20Pain% ... 0Video.WMV


P.S

W oczekiwaniach na nowe bootlegi i remix’y odwiedźcie ten topic
http://depechemodeforum.pl/viewtopic.php?p=36893#36893
umieściłem tam trochę linków
Awatar użytkownika
soultaker
Posty: 255
Rejestracja: 04 wrz 2005 11:52
Ulubiony utwór: In Your Memory
Lokalizacja: Kassel
Kontakt
Strona WWW

Post 22 lis 2005 20:30

Bartini pisze:
Co tam robi ten dziad Eigner, wyciac go w pierony :evil:
Osobiscie chcialbym go widziec tylko na trasie. :/ Nie podoba mi sie to (pierwsza rzecz jaka rzucila mi sie w oczy).
robi co potrafi, reszta wyraznie odstaje od niego w umiejetnosciach muzycznych niestety...

no i jak dla mnie to juz jest staly czlonek zespolu, wiec dziwne by bylo jakby go tam nie bylo :)
Zgadzam sie z Bartini'm. Eigner stal sie juz czescia Depeche Mode i to nie tylko podczas wystepu zespolu na scenie. Moim zdaniem zasluzyl juz na to aby wystepowac na teledyskach, tymbardziej ze na PTA jest on <u>wspolautorem trzech utworow</u> :!:

A co do wideo - SUPER !! o niebo lepsze od "Precla" !! przynajmniej jest jakas akcja !! no i mile panie ;)



@Matys - THX za linka :)
Spreading the news around the world...
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 22 lis 2005 21:29

jezusie personalny, co za idiotyczny teledysk. nie wiem, moze ja sie starzeje, moze sie nie znam ale ten teledysk mnie po prostu rozbawil swoja ee fabula? i nie wiem czy te laski w klipie sa dla ozdoby czy zeby sie ponabijac :P ale to i tak lepsze od precious....
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 22 lis 2005 21:40

soultaker pisze:Moim zdaniem zasluzyl juz na to aby wystepowac na teledyskach, tymbardziej ze na PTA jest on <u>wspolautorem trzech utworow</u> :!:
A moim zdaniem niestety on nie pasuje do wizerunku grupy. Napisal piosenki - to swietnie. Nie mam nic do niego osobiscie ale przez fakt, ze daje po garach (perkusje mam na mysli) to juz wystarczajacy argument aby stwierdzic ze nie pasuje do tego "krajobrazu".
Dlaczego to nie jest Gordeno?. Przeciez mogliby nagrywac perkusje na backing tapes w studiu (dla potrzeb tras)i puszczac je w trakcie koncertu tym samym rola "pozal sie boze" perkusisty byla by zbedna. Dodatkowo wrocil by stary uklad, czyli dwoch panow za klawiszem (podstawowym instrumentem DM po gitarze). :roll:

Teraz wizualnie zespol sie nie wyroznia pod zadnym wzgledem od innych kapel gdzie wystepuje uklad 1 wokal, 1 klawisz, 1 gitara i 1 gary. :/ :x

Pozna tak dyskutowac, jedym sie bedzie podobac takie cos a innym niestety nie.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Matyś
Posty: 60
Rejestracja: 19 lut 2005 20:09
Lokalizacja: Pińczów

Post 22 lis 2005 22:13

Slick też chciałbym żeby wróciły czasy, kiedy Mart grał na parapecie a nie zmieniał gitar jak rękawiczki i też wolałbym żeby perkusję zastąpił taśmy, bo tak jak mówisz DM w dzisiejszych czasach nie wyróżnia się układem. Układ układem, ale sama atmosfera utworów bez żywej perkusji jest o wiele lepsza najlepiej to widać przy Just Cant Get Enough czy Everything Counts. Posłuchajmy Everything Counts, Just Cant Get Enough z teraźniejszej trasy, a np. 101 ja na pewno wole ze 101 Ty Slick pewnie też.Ale o powrocie tamtych czasów możemy tylko pomarzyć ;( ;( ;(
Awatar użytkownika
ksioonc
Posty: 43
Rejestracja: 18 sie 2005 16:34
Lokalizacja: Rzeszów

Post 22 lis 2005 23:33

teledysk nie zachwyca , lipny poprostu jest , już zamiast tych aut mógłby być żużel :8 przynajmniej byłoby cos oryginalengo :lol:
Awatar użytkownika
soultaker
Posty: 255
Rejestracja: 04 wrz 2005 11:52
Ulubiony utwór: In Your Memory
Lokalizacja: Kassel
Kontakt
Strona WWW

Post 22 lis 2005 23:41

Niestety czasy z MFTM czy Violator juz niewroca... Tez chetnie spogladam z sentymentem wstecz :roll: Jednak mysle ze zywa perkusja bazdzo dobrze pasuje w ten "krajobraz" ;), jest w tym wiecej energi ! Wesmy np. "Policy of Truth" z Devotional-Tour... ta wersja mnie roznosi !! i to wlasnie za sprawa zywej perkusji !, chociaz w orginale jej niema...
Spreading the news around the world...
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 23 lis 2005 06:27

dla mnie porażka, autka sobie jeżdżą i co? :|
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 23 lis 2005 09:45

Slick pisze: tym samym rola "pozal sie boze" perkusisty byla by zbedna.
ten "pozal sie boze" perkusista jest jedynym wyksztalconym muzykiem w tym zespole, jakis szacunek mu sie nalezy
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 31 gru 2005 19:59

A czy ktoś może sie ze mną podzielic klipem? Nie działają już linki :| A mój mi szlag trafił klip :evil:
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 01 sty 2006 10:26

Iwonka pisze:dla mnie porażka, autka sobie jeżdżą i co? :|
Nie podzielam tej opini :!: Teledysk jest dobry,świetnie nakręcony :) Moze dlatego,ze uwielbiam Gahana gdy wygląda tak zadziornie a nie jak wyszminkowana małpa(sorry za dosłowność).Dla mnie doskonałe połączenie:chłopcy tam grający i pędzące autka :)
Ps.Ciekawe czy Gahan po nakręceniu tego klipu miał jeszcze siłę sie ruszać :roll: