HIM

Awatar użytkownika
Gocek
Posty: 187
Rejestracja: 07 kwie 2005 17:46

Post 27 sie 2005 22:01

SuNsHinE pisze: a co do him to gowno i tyle.... taki idol malolatek, ktore sikaja pod siebie na sam juz jego widok.....
No bardzo dobrze ujęte. Love Metal..... Serce w pentagramie już u mnie budzi odruch wymiotny.
Dziwnie to zabrzmi, ale ja widze w HIM-ie takiego "rÓsHoweGO Satana" :lol: :8
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 07 wrz 2005 14:31

Cos dla niecierpliwych fanów H.I.M.

Niecierpliwi fani H.I.M. mają okazję posłuchać w sieci nowego utworu kapeli. Piosenka "Behind The Crimson Door" dostępna jest w poświęconej zespołowi sekcji w internetowym serwisie My Space.

"Numer" pochodzi z albumu "Dark Light", który ukaże się 26 września nakładem wytwórni Sire Records. Singlem zwiastującym płytę ma być kompozycja "Rip Out The Wings of A Butterfly".

Przypomnijmy, że ostatnim jak dotąd studyjnym dziełem H.I.M. jest longplay "Love Metal" z kwietnia 2003 roku.
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 07 wrz 2005 18:45

eee nie lubie hima :S kiczowaty strasznie jak dla mnie.
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
DMartyna
Posty: 367
Rejestracja: 11 maja 2005 19:05
Lokalizacja: Zwoleń

Post 07 wrz 2005 21:55

teraz tak...też mi się nie podoba ale kiedyś muzykę bardzo fajną robili a teraz chyba zabardzo na Razmusów się robią ;)
Dydeo

Post 08 wrz 2005 08:25

Nom, ich obecna muzyka jest dla takich metalek małolat, nie to co kiedyś, ale dla mnie i tak lepsze od Rasmusa czy Linkin Park.
Generato:R

Post 10 gru 2005 00:40

Gówniany zasrany kicz, który wywołuje u mnie mdłości, jak widzę ten zespół na scenach gdzie grają gothic czy podobne....
Żygowiny jednym słowem - aha i nigdy nie słyszałem gorszego coveru tak zajebczastastego utworu jak WICKED GAME...
temat założony nie potrzebnie - obawiam sięże obciąża serwer :)
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 10 gru 2005 09:43

Widzę to troszke inaczej.
Pamietam taki wystep w TV HIM jakies 7-8 lat temu.....ten ich wokalista śpiewał wtedy kawalki jeszcze nie swoje,tylko jakichs innych zespolow.Wygladal normalnie,mial dlugie wlosy,nie robil zadnych glupich min....mowiac najprosciej zachowywal sie jak czlowiek.
Z czasem,gdy troszke wiecej osob uslyszalo o HIM.....szajba strzelila im do glowy.....wiadomo kim sie stali,jak sprzedali sie,które gazety pisza o ich "sukcesach" najwiecej.Szkoda troche,bo wokalista na poczatku wydawal mi sie kims interesujacym......zobaczcie,jak łatwo można stracić poczucie dobrego smaku i stać sie glupią lalką Barbie.......... :/
Generato:R :arrow: oni chyba chieli grac Gothic ale na zamiarach sie skonczylo....
Wtajemniczeni wiedza,jaka muzykę można określac tym mianem....wielkie pozdrowionka dla nich,jak coś,to chetnie polece cos jeszcze z prawdziwego gothicu,a nie z hard popu...... :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Lost Paradise
Posty: 197
Rejestracja: 04 lip 2005 15:02
Lokalizacja: Samoobrona

Post 10 gru 2005 10:11

HIM to gówno jakich mało, nawet nie chce mi się dziś obrzucać błotem ;]. Tym którzy chcą posłuchać prawdziwego gotyckiego gitarowego grania ze świetnym wokalem, polecam Type O' Negative.
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 10 gru 2005 10:14

Oooooo....tak ;) Nie mogę sie nie zgodzic,ja piłuje Typów juz od kilku lat :roll: No ale to juz nie ten temat,nie mozna pisac o pieknych dlugowlosych w tym temacie,o nie..... :twisted:
Awatar użytkownika
Lost Paradise
Posty: 197
Rejestracja: 04 lip 2005 15:02
Lokalizacja: Samoobrona

Post 10 gru 2005 10:24

@kawoszka - taka mała ciekawostka odnośnie Petera Steela, nie wiem czy widziałaś tą fotkę, ale powinna Ci się spodobać: http://i5.photobucket.com/albums/y166/Z ... eldic2.jpg :twisted: .

A odnośnie HIMa, to oni nie tylko "Wicked Game" spiepszyli ale i także "Enjoy The Silence". Straszna porażka...
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 10 gru 2005 10:27

No ładnie,ładnie....widzę,że nie tylko panie Peter lubi :D :D :D

Ps.To był żart......przeciez wiadomo,ze to zwykły fotomontaż ;)
Wszystko jedno z kim,Peter to mój Diabelski rodzynek....nie zauważam żadnych wad :8
Generato:R

Post 10 gru 2005 13:34

DMartyna pisze:A co powiecie o tym zespole??Ja od początku lubiłam ten zespół i lubię do dzisiaj moim zdaniem wspaniale utrzymują się w lekko gotyckim klimacie!!Ich piosenki są często bardzo wzruszające polecam płytę Razorblade Romance i The Greatest Lovesongs vol.666- na płycie tej znajduje się świetna przeróbka piosenki Chrisa Issaca - Wicked Game.
Najgorszy Cover na świecie
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 11 gru 2005 23:22

najbardziej mnie denerwuje kiedy pasztety z mojego lo uwazaja sie za wielkie hardkorowe ziomalki, zaloza pieszczochy, rozpuszcza wlosy i moszuja w rytm wiesniackiego techno i hima :/ him jest kiczowaty, zero jakichs innowacji, nie wnosza nic nowego do muzyki. kiczowaty wizerunek wokalisty, pokazujacy swoja wymizerniala klate. valo ma bardzo przecietny wokal, a grajac ten smieszny i zalosny love metal czy jak on to tam nazwal, ma rzesze cudownych rozowych fanek na swiecie. pogratulowac.
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Generato:R

Post 12 gru 2005 17:05

Lost Paradise pisze:Tym którzy chcą posłuchać prawdziwego gotyckiego gitarowego grania ze świetnym wokalem, polecam Type O' Negative.
O! jak najbardziej polecam!!
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 12 gru 2005 17:06

ktos probuje nazwac muzyke hima gotykiem? nie zalamujcie mnie.
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
Joanne DV75
Posty: 18
Rejestracja: 18 lis 2005 17:29
Lokalizacja: Leeds, UK
Kontakt
Strona WWW

Post 12 gru 2005 17:28

Esencja gotyku to Sisters Of Mercy.

Proszę mi tu nie pchać pod gotyk Hima, Evanescence ani Nightwish, bo pobiję, zadźgam, okaleczę, skopię, skuję w kajdanki i wrzucę do lochu.
[OFF]Na marginesie, proszę mi również nie pchać pod gotyk Joy Division, New Model Army ani The Cure - to jest BRYTYJSKI POST-PUNK! - bo pobiję, wydłubię oczy, powyrywam ręcę, powyłamuję paznokcie, wypruję flaki i rozsmaruję na ścianie[/OFF ;P]

Hima nie lubię. Love metal - bzdura. Marketingowe, syntetyczne tworzenie nowych gatunków to coś, na co mam alergię. Nazwałabym to pop rockiem. I pod tabliczkę z napisem 'pop rock' wsadziłabym te wszystkie Linkiny, Limpy Bizkity,Najtłysze, Ływin Temptejszyny, utworzyłabym kategorię o nazwie Evanescensy, 'pop punk rock' i wepchnęłabym tam twory 'kalifornijskiego punk rocka' typu Grin Dej, Blink 182, Sam Forti Łan... Niech mają swoje nazwy gatunków i niech się pod tymi etykietkami rządzą, a nie tworzą własne, kiedy chcą się wybić, a spośród tłumu innych nie mają szans.

Nie, nie chcę nabijać się z Evanescensów ani Himów. Nie chcę też mówić, że ta muzyka jest ZŁA, bo nie jest wystarczająco mroczna i głośna jak na standardy prawdziwego metalu (swoją drogą, o prawdziwym metalu wiem niewiele, jako że go nie słucham). Chcę tylko powiedzieć jedno:

Prawda Numer Jeden: TO NIE JEST GOTYK.

Teraz, kiedy wyjaśniłam wszystko czarno na białym (biało na szarym) powiem coś innego.

Prawda Numer Dwa: Nie ma sensu wyklinać z założenia pop rockowych zespołów, dlatego, że NIEKTÓRE Z NICH SĄ DOBRE.

Uważam Evanescence za DOBRY ZESPÓŁ. Uważam, że grają DOBRZE i że stoją NA POZIOMIE. Ale w dalszym ciągu uważam, że nazywanie ich zespołem gotyckim to nieporozumienie.

WRACAJĄC DO HIMA.

Prawda Numer Trzy: Choć istnieją dobre zespoły pop rockowe, HIM DO NICH NIE NALEŻY.

I w tych trzech prawdach mieści się cała moja opinia na ten temat. Więcej pisać nie będę, bo szkoda miejsca na serwerze i waszych oczu.
Generato:R

Post 12 gru 2005 17:33

olz pisze:ktos probuje nazwac muzyke hima gotykiem? nie zalamujcie mnie.
him - gotyk?? :D
chodzi o to że często występowali na festivalach gotyckich
nie wiem kto był organizatorem. Pewnie założycielka tego topiku
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 12 gru 2005 19:06

Joanne DV75 pisze:Esencja gotyku to Sisters Of Mercy.
Proszę mi tu nie pchać pod gotyk Hima, Evanescence ani Nightwish, bo pobiję, zadźgam, okaleczę, skopię, skuję w kajdanki i wrzucę do lochu.
Za powyższe masz u mnie browar ;) Zgadzam sie całkowicie z powyższym,bardzo dobrze napisane :fletch:
Generato:R

Post 12 gru 2005 22:59

Joanne DV75 pisze:Esencja gotyku to Sisters Of Mercy.
Proszę mi tu nie pchać pod gotyk Hima, Evanescence ani Nightwish, bo pobiję, zadźgam, okaleczę, skopię, skuję w kajdanki i wrzucę do lochu.
myślę że być pożuconym w lochu to żadna kara, przeciwnie: dla mnie to było by excytujące
Przepraszam że zagłębiam siętak w sam motyw kary ale nie mogęsięoprzeć

Proponuję (w ramach kary):
1)wypatroszenie narządów , oczywiście z finalnym posiłkiem
2)zrobienie z jedną częścią ciała "jesieni średniowiecza"

może być??
Awatar użytkownika
gilles
Posty: 259
Rejestracja: 29 sty 2005 21:43
Ulubiony utwór: Enjoy the silence
Kontakt
ICQ

Post 13 gru 2005 05:45

Po co wnikać do jakiego gatunku to sie zalicza?
Co z tego że są komercyjni?
Każdy chyba przyzna że wyszło im pare piosenek
wole mieć na dysku Razorblade romance niż np. Excitera Depeszowego, nie twierdze że ta płyta hima jest lepsza od excitera (DLA MNIE jest lepsza), ale nie można przecież wybierać czego się słucha na podstawie tego do jakiego gatunku to sie zalicza.
Sam pierwszy raz HIMa przesłuchałem chyba ze 3 lata po wydaniu tej plyty, właśnie z tego powodu, że wkurzała mnie ta bezustanna obecność na okładkach magazynow bravopodobnych. (żebyście nie pomyśleli że jestem jakimś wielkim fanem hima, jak te laski co olz o nich gadała :) )