Nasza depeszowa twórczość (muzycznie, artystycznie).

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LucekDM
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2004 18:01
Lokalizacja: Brzeszcze k. Oświęcimia
Kontakt
Strona WWW

Nasza depeszowa twórczość (muzycznie, artystycznie).

Post 05 lut 2005 22:56

W tym temacie zaprezentujemy wszelaką twórczość związaną z Depeche Mode.

Oto link do świetnej tapety z A Broken Frame:
http://img296.imageshack.us/img296/1645 ... 5oq.th.jpg

Zobaczcie na ten talent i perfekcyjne odwzorowanie! Coś pięknego!
Get out the crane
Construction time again
What is it this time?
We're laying a pipeline
MontanaDM

Post 19 mar 2006 15:02

Chłopcy mają kontrakt z Mute na jeszcze jedną płytę. Jeżeli zespół po tej płycie zakończy działalność (oczywiście najpierw musi być trasa koncertowa :) ) będzie to dla nas napewno przykra informacja. Ja jako młody talent mam marzenie się wybić i za parę lat kontynuować z takimi jak ja wielbicielami DM dzieło tego zespołu. Gdyby jeszcze panowie się zgodzili oddać na próbę nazwę, to byłoby to cudowne. Marzenia jednak nie kosztują...
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 19 mar 2006 16:08

montana887 pisze: Gdyby jeszcze panowie się zgodzili oddać na próbę nazwę, to byłoby to cudowne.
To chyba żart :o :roll:
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 19 mar 2006 16:49

montana887 pisze:Gdyby jeszcze panowie się zgodzili oddać na próbę nazwę, to byłoby to cudowne. Marzenia jednak nie kosztują...
Daj spokój... :roll:
MontanaDM

Post 19 mar 2006 18:27

To nie jest żart. Ja naprawdę mam talent i czuję że bym się spodobał fanom DM. Przydałoby się już teraz trochę młodej krwi w zespole.
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 19 mar 2006 18:38

i do tego jestes taki skromny.
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 19 mar 2006 18:51

montana887 pisze:To nie jest żart. Ja naprawdę mam talent i czuję że bym się spodobał fanom DM. Przydałoby się już teraz trochę młodej krwi w zespole.
Sorry... moja pierwsza reakcja na to co napisałes była taka:

:lol: :lol: :lol:

Wiedz, że fani DM sa bardzo wybredni, bardzo. ;)
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 19 mar 2006 18:51

Montana887, wydaje mi sie czy twoja obecnosc na tym forum to jakis beznadziejny zart?
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 19 mar 2006 19:08

a czy mnie sie wydaje, czy montana887 baaardzo wierzy w siebie?
bartini, z wroclawia :8 bierz do zespolu swojgo, co ty na to? :lol:
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 19 mar 2006 19:43

Ale jajca. Mamy tu Dave'a Gahan'a 2. Taki remix lub jak kto woli upgrade. :)
MontanaDM

Post 04 kwie 2006 19:38

Powiem wam tak: chętnie założe zespół z utalentowanymi osobami z Wrocławia. Potrzebni byliby: klawiszowiec, gitarzysta perkusista i drugi wokal (najlepiej damski). Ja oczywiście będę "Dave Gahan 2" :8 . Co poza tym... śmieszy mnie brak wiary w czyjeś możliwości i odrazu skreślanie kogoś. Brałem udział w wielu konkursach, słyszało mnie wielu znawców i fanów DM i wszyscy mówią, że naprawdę mam talent: "Co prawda do Dave'a Gahana ci jeszcze ciut brakuje, ale umiesz śpiewać i jak się wybijesz to na początku możesz założyć zespół z takimi jak ty wiernymi fanami. Na początek dobre byłyby covery DM a później własne teksty na wzór depeszowski :8". Więc czemu nie poprosicie mnie o kawałek mojego głosu żeby się przekonać. Powiem wam tyle... wykonaniem Condemnation na konkursie piosenki obcojęzycznej wygrałem dzięki: mojej miłości do DM, umiejętności śpiewania i oddawania emocji. Wygrałem swoim ulubionym utworem DM jakim jest "Condemnation" :D . Jestem z siebie dumny, bo jest to naprawdę piękny i trudny utwór, ale nie ma utworu DM którego nie potrafiłbym zaśpiewać. WIĘC NAUCZCIE SIĘ, ŻE NAJPIERW SIĘ SPRAWDZA A PÓŹNIEJ SIĘ OCENIA I KRYTYKUJE. PATAFIANY JEDNE!! :twisted: :evil:
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 04 kwie 2006 19:42

przeciez condemnation to trudna piosenka :o
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 04 kwie 2006 21:09

Jeszcze jedno słowo o patafianach i wylatujesz...
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 04 kwie 2006 21:25

montana887 pisze:Powiem wam tak: chętnie założe zespół z utalentowanymi osobami z Wrocławia. Potrzebni byliby: klawiszowiec, gitarzysta perkusista i drugi wokal (najlepiej damski). Ja oczywiście będę "Dave Gahan 2" :8 . Co poza tym... śmieszy mnie brak wiary w czyjeś możliwości i odrazu skreślanie kogoś. Brałem udział w wielu konkursach, słyszało mnie wielu znawców i fanów DM i wszyscy mówią, że naprawdę mam talent: "Co prawda do Dave'a Gahana ci jeszcze ciut brakuje, ale umiesz śpiewać i jak się wybijesz to na początku możesz założyć zespół z takimi jak ty wiernymi fanami. Na początek dobre byłyby covery DM a później własne teksty na wzór depeszowski :8". Więc czemu nie poprosicie mnie o kawałek mojego głosu żeby się przekonać. Powiem wam tyle... wykonaniem Condemnation na konkursie piosenki obcojęzycznej wygrałem dzięki: mojej miłości do DM, umiejętności śpiewania i oddawania emocji. Wygrałem swoim ulubionym utworem DM jakim jest "Condemnation" :D . Jestem z siebie dumny, bo jest to naprawdę piękny i trudny utwór, ale nie ma utworu DM którego nie potrafiłbym zaśpiewać. WIĘC NAUCZCIE SIĘ, ŻE NAJPIERW SIĘ SPRAWDZA A PÓŹNIEJ SIĘ OCENIA I KRYTYKUJE. PATAFIANY JEDNE!!:twisted: :evil:

Nie trzeba nic sprawdzać. Bo prawdziwy idol,wokalista nie wymądrza się i tym różni się od patafiana.
MontanaDM

Post 04 kwie 2006 22:05

Czyli wy wszyscy, którzy nie pisaliście w tym temacie tak jak ja, jesteście prawdziwymi idolami, wokalistami? OK, zgadzam się. Zacząłem wszystko grzecznie i czekałem na hasło: Wyślij mi swój wokal. Ale wy woleliście mnie wyśmiać i zprowokować. Sorry, naprawdę nie chciałem się dać, ale nienawidzę jak ktoś mnie z góry skreśla. :(
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 04 kwie 2006 22:08

Wyślij nam swój wokal.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
AdriannaDM
Posty: 536
Rejestracja: 19 sty 2006 20:20
Lokalizacja: NY

Post 04 kwie 2006 23:28

Hej,
ale dlaczego od razu wyzywasz nas od patafianow??
Mysle, ze ta dyskusja na temat Twojego glosu i talentu
nie powinna miec tu miejsca.
Zaloz nowy temat i umiesc tam "probke swojego talentu"
to wtedy sobie podyskutujemy - dlaczego nie.
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 05 kwie 2006 17:03

Jesteś naprawdę zaje-bisty. :) Z niecierpliwością oczekuję na twoje pierwsze utwory. Chciałbym żebyś w przyszłości pokierował zespołem Depeche Mode. Dave przecież jest dobry, ale nie aż tak żebyś nie mógł go zastąpić. Myślę, że już teraz można spodziewać się Twojego występu na Wembley. To tylko kwestia czasu.

P.s A tak na serio to zapodaj jakieś próbki.
Awatar użytkownika
AdriannaDM
Posty: 536
Rejestracja: 19 sty 2006 20:20
Lokalizacja: NY

Post 05 kwie 2006 17:26

No to sie porobilo :)
Nie wiem czy dotarlo do "podrobki Gahana", ze my
czekamy na maly odsluch Jego mozliwosci wokalnych (o ile takie istnieja)
Hej Panie GAHAN lepiej sie pospiesz zanim ktos pierwszy podniesie kamien... :twisted:
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 05 kwie 2006 17:38

Hah, tak zawsze jest. :P Przechwala się, a jakże, ale jak przychodzi co do czego ZNIKA... :P
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
ODPOWIEDZ