2006-06-09 Legia Stadium, Warsaw, Poland

Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 02 lip 2006 22:21

Czesc, jezeli jestes zainteresowana i zechcialabys napisac swoje wspomnienia w jakiejs dluzszej formie ;) to zapraszam tutaj. Jezeli wyrazisz chcec to chetnie opublikujemy twoja historie.

Pzdr. :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
violatorka_lodz
Posty: 2
Rejestracja: 03 lip 2006 08:47
Lokalizacja: Łódź

Post 03 lip 2006 09:01

na początku pozdrawiam Cię slick:-D dzięki za zaproszenie!!

co do koncertu to minął prawie miesiąc a ja nadal jestem pełna emocji i wrażeń... pomimo ,że słucham ich 16 już latek:))) to był mój pierwszy koncert na żywo! Było to niesamowite przeżycie i żałuję ,że dopiero w tym roku zdecydowałam się jechać...ale teraz wiem, że nie odpuszcze ich żadnego koncertu w Polsce!!jeżeli będę miała mozliwość jechać w inne regiony świata za nimi to na pewno nie odmówię!!

Pozdrawiam Ciepluko:-D
Awatar użytkownika
lodowa
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2006 17:29
Lokalizacja: Gniezno

Post 03 lip 2006 17:53

Mam pytanko do wszystkich którzy byli obecni na tym SUPER koncercie w Wawie:)!! Ja ponieważ byłem pierwszy raz na koncercie DM, chociaż słucham ich od 10 lat, popełniłem wiele błędów i mam przez to skifę:( Na bilecie było napisane że nie można wnosić aparatów cyfrowych, kamer i w ogóle, a co druga osoba koło mnie miała takie sprzęty...:( a o racach które zapłonęły na koniec koncertu to nie wspomnę, tego też chyba nie można było wnosić, ha ha ha:) i w związku z tym mam pytanie czy ktoś ma jakieś filmiki z tego koncery??? Bardzo mi na tym zależy, bo jak wiem to DVD z Wawy nie będzie:( Jeżeli jest taka możliwość to proszę o przesłanie mi jakichkolwiek wiadomości, najlepiej jakby to były pliki wideo:) Z góry dzięki i pozdro!! D E P E C H E M O D E ! ! ! ! ! ![/b]
Awatar użytkownika
violatorka_lodz
Posty: 2
Rejestracja: 03 lip 2006 08:47
Lokalizacja: Łódź

Post 03 lip 2006 21:21

http://rapidshare.de/files/24192880/pho ... z.zip.html


to są moje filmiki z tegokoncertu tylko ,że z telefonu:( alemnie osobiście dzięki nim wracają wspomnienia....:-D
Awatar użytkownika
Śniegowa
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2006 14:48
Lokalizacja: Warszawa

Post 04 lip 2006 11:38

frigid pisze:"torrentami" można ściągnąć mały zapis video z warszawy. jakość raczej kijowa. Tylko 103 mega zajmuje. Ale powspominać można. http://www.torrentspy.com. Tylko trzeba mieć program typu BitComet zainstalowany.
Jeśli możesz- napisz proszę jaki to ma tytuł?
Awatar użytkownika
Anncbr
Posty: 13
Rejestracja: 15 cze 2006 11:02
Lokalizacja: pomorze

Post 14 paź 2006 20:32

chciałabym podziekowac na forum Markowi z Olsztyna,dzieki ktoremu mama dvd z Legi i Spodka.Marku,dzieki Ci,moge sobie wspominac te wspaniałe chwile .
ogladałam dvd ze Spodka i rowniez mam wrazenie,ze w halach jest inna atmosfera,bardziej kameralnie.ale coz...
ja byłam na stadionie i z tego sie ciesze.
postrafiam wszystkich polakoff