Tokio Hotel

Awatar użytkownika
JIGGA_SOUND_GEAR

Post 11 lis 2006 16:12

Się porobiło. Ta zgodność mnie zastanawiała :|
cam101_little15

Post 12 lis 2006 12:19

slick pisze:damaged_person_66 oraz cam101_little15 to jedna i ta sama osoba. Konto damaged_person_66 ma zabroniona mozliwosc pisania na forum. Czekam na PM'a z wyjasnieniami.

Zgodne z regulaminem jedna osoba moze posiadac jedno konto na forum. Czekam na wiadomosc w celu wyjasnienia sprawy.

Pzdr.
Jak już musicie wiedzieć to damaged_person_66 to moja kuzynka. nie jest depeszem tylko "tokiohotelowcem". Tyle mam do wyjaśnienia. Jak chcecie możecie do niej maila napisać jak mji pozwoli to podam. To tyle.
Ania Depeszka
Kontakt
Strona WWW

Post 27 lis 2006 15:01

Ja wypowiem się tylko na temat tych ich singli które widziałam w TV. Tak szczerze mówiąć nic ciekawego nie prezentują.To taki pseudorockowy zespół dla małolatek które lubią sobie powrzeszczeć :D :D
ester

Post 12 gru 2006 17:50

BŁEEEEEE. ot i cały mój komentarz w zasadzie. no, może jeszcze parę uwag.
no taak, fryz od Dave'a zgapiony, też mi to w oko wpadło, głos i wygląd prawie jak dziewczyna, a z pewnością nie jak chłopak, kawałki wszystkie do siebie podobne i podobnie do niczego (wiem, bo swojego czasu @cam101_little15 zmusiła mnie do przesłuchania całej płytki :lol: ), image niegrzecznych chłopców - w wersji niedorobionych małolatów.
jeśli nie słyszeliście - istotnie nic nie straciliście ;) takie jest moj pogląd na sprawę
nie, chyba jednak nie - nawet chuck norris nie zna płci billa z tokio hotel :lol:
@cam - zarzuć może tutaj tym klipem-parodią raining man - zrobione genialnie; jak ktos chce mieć niezły polew z th, to polecam :lol: :lol: :lol:
aha, ja również niemieckim małolatom prawa do marzeń nie odmawiam, ale zupełnie nie rozumiem, co było przyczyną tego "fenomenu", co im przyniosło takie powodzenie...ech.
cam101_little15

Post 12 gru 2006 19:02

Taaa... Ja ostatnio totalnie zmieniłam zdanie na ich temat. A to nie klip był ino Bill na wystepie w jakimś konkursie :lol: jak mi się uda to wrzuce. Albo wyśle tobie i sama wrzuć. masz lepszy komp. A przyczyną mogło by to, że dziewczyny nie miały kogo "kochać" :P
ester

Post 12 gru 2006 20:18

...czyli nie znały DM? :twisted: :lol:
może i komp lepszy, ale internet zrąbany. ściślej modem :P w ogóle co to za problem na youtube wrzucić i zapodać linka?
cam101_little15

Post 13 gru 2006 08:59

A bo ja to wiem. Spróbuje, ale wiesz... Zapewne nie uda się.. :P
Edit!!!!!

Ich bin wielka udało się... MAm to oto link

http://www.youtube.com/watch?v=Pp1w7SA1duM

op i drugi edit

jedyna piosenka która (nazwijmy to tak z braku lepszego określenia) im "wyszła" przedstawiam "sex" TH

http://www.youtube.com/watch?v=AX4DFQYNPBk
Awatar użytkownika
EveS
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again

Post 13 gru 2006 12:47

Skoro to im 'wyszło', to ja nie chcę wiedzieć co im nie wyszło :lol:
cam101_little15

Post 13 gru 2006 13:17

Ja niestety wiem... bleeeeeee
aha i mówie z góry (po fakcie troche) że do sex to nie ich klip. ktoś se zrobił :P
Depecha
Kontakt
Strona WWW

Post 15 gru 2006 21:33

Dzieciaki chciały spełnić marzenia, ale widać ich jedynym marzeniem było "założyć zespół", ale już w ich mózgach nie zaświtała aspiracja "założyć zespół grający dobrą muzykę". BLE
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Ulubiony utwór: world in my eyes.

Post 15 gru 2006 22:03

a ja kocham piosenkę 'sraj'! :D :lol:
deserve
Ulubiony utwór: Judas

Post 24 lis 2007 19:46

Przez pewien czas myślałem, że ten ich Bill (czy jak mu tam) to dziewczyna. A najlepsze jest, że fani TH śmiali się z mojego imagu Dave'a na każdym kroku, uważając DM za kicz.
Czy to nie zabawne?
Depechka
Ulubiony utwór: In Your Room

Post 24 lis 2007 20:00

Deserve ,oczywiscie ze to zabawne ( kill bill :bat: ) Skad sie biora takie skrzywdzone dzieci :) ? Niech mi DRODZY STARSI DEVOTEES powiedza bo ja wciaz tego nie rozumiem...;D Mnie to oni doprowadzaja do ..tarzania sie ze smiechu tymi swoimi piskami heheh zabawne,zabawne :D
Awatar użytkownika
shodan
Ulubiony utwór: Halo

Post 27 sty 2008 23:43

Dla mnie wyjątkowy szajs. W dodatku szwabski. Gorzej być nie może. Oni wyglądają, jakby ich Allach opuścił. A do dziś nie wiem, czy to coś, co próbuje śpiewać jest rodzaju męskiego czy żeńskiego. :co:
Jari

Post 28 sty 2008 08:33

Cóż, sztuczny producencki twór nigdy nie zagra jak prawdziwy zespół... Odpicowali gówniarzerię, dali do łapy mikrofony i kazali grać. Jak to mówią: po owocach ich poznacie.
Vermidu
Ulubiony utwór: WIMS

Post 14 lut 2008 20:48

deserve pisze:Przez pewien czas myślałem, że ten ich Bill (czy jak mu tam) to dziewczyna.
Ja jeszcze zrobiłam zakład ze znajomą, czy Bill to dziewczyna czy chłopak :D. Cóż, prawda bywa zaskakująca...

Tłuknij Młotem :bouncy:.
Doukissa
Ulubiony utwór: NLMDA

Post 16 lip 2008 19:20

Hmmm zawsze uważałam się za osobę tolerancyjną... ale jak słyszę " gwiazdy " typu Mandaryna, Doda, Blog27 czy wymienione tu Tokio Hotel to dochodzę do wniosku, że tolerancyjna nie jestem. Zero ambitnych tekstów... zero przesłania...
I tak patrząc sobie na te gwiazdy to dochodzę do wniosku, że w dzisiejszej muzyce nie jest najważniejsze to aby muzyka miała to coś w sobie... aby artysta posiadał hipnotyzujący tłumy głos itp. lecz liczy się to aby piosenkarka miała ładną buzię zgrabne nogi a piosenkarz był łamaczem niewieścich serc.. a głos ? ... cóż te nowoczesne komputery działają cuda..
jak dla mnie Ż-E-N-A-D-A .

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Ulubiony utwór: Higher Love

Post 14 sie 2008 22:27

Zwykłe, żałosne pseudogwiazdki, wykreowane przez komercję - ot co. Jak słyszę "muzykę" tych "artystów" to aż dostaję skrętu kiszek... No cóż, ale są pewne grupy społeczne które ubóstwiają takie twory jak Tokio Hotel czy Blog 27. O Dodzie i Mandarynie nawet nie wspomnę...
Awatar użytkownika
DepecheMati
Kontakt
Strona WWW

Post 21 paź 2008 00:00

z ciekawości zapodałem ich teledyskiem.....ale....ehhh

coraz więcej takich gwiazdek powstaje

reklamowani na super gwiazdy.....jednego dnia nie wiemy że taki zespół istnieje a następnego dnia gwiazdy muzycznej estrady

a tak apropos to z początku miałem nie lada rozkmine do rozwikłania czy wokalista to on czy ona bo jakoś w teledysku cięzko to było stwierdzić zwłaszcza nie wiem w którym ale ma tam włoski jak jakaś lalunia :rotfl: