Newsy ze świata i komentarze do nich…

Awatar użytkownika
wojtek_krakow
Posty: 474
Rejestracja: 19 kwie 2009 21:22
Ulubiony utwór: Rush
Lokalizacja: Kraków/Bielsko

Re: Newsy ze swiata i komentarze do nich.

Post 05 cze 2009 00:40

Generalnie łatwo widze Wam się dyskutuje, a do cholery skąd wiecie co taki psychopata w życiu przeszedł zanim swoje zrobił. Myślicie, że ludzie rodzą się wszyscy tacy??! Nikogo nie usprawiedliwiam, ale trzeba przeciwdziałać, a nie stać i czekać aż któryś zamorduje, zgwałci itp, a później tylko kula w łeb i..."ty patrz następny, dawaj go kula w łeb, o znowu jeszcze jedne" . No ku.wa mać. Niestety co już napisałem wcześniej, kara śmierci musi być, ale to nie może być tak stosowane jakbyście tego chcieli. Inaczej nie wiele się różnimy od nich samych.
tylko przed siebie
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21985
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 05 cze 2009 00:44

Ale spoko, przeciwdziałaj, kto Ci broni?
Jakbym chciał coś z tym robić to bym został policjantem ale na szczęście nie mam takich zachcianek.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
wojtek_krakow
Posty: 474
Rejestracja: 19 kwie 2009 21:22
Ulubiony utwór: Rush
Lokalizacja: Kraków/Bielsko

Post 05 cze 2009 00:52

shodan pisze:Wszyscy tak mówią, dopóki ręka zbrodniarza nie dosięgnie jego najbliższych. Gdyby ktoś skrzywdził moją żonę czy dziecko, sam bym pociągną za dźwignię z prądem bez zmrużenia oka.

Może tak, a teraz niech ktoś sobie wyobrazi, że ktoś z jego rodziny gwałci i następnie morduje. Rodzina patrzy, że ma w śród swoich psychopate, ale jestem ciekaw wtedy jakby na to patrzeli. I co "kula w łeb" ? "Mamo, ale to mój starszy brat, odejdź, to psychopata, do pieca z nim". Nie zmienia to nic? Punkt widzenia może być różny, Wy tylko stawiacie się w roli pokrzywdzonych.
tylko przed siebie
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16930
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 05 cze 2009 01:01

wojtek_krakow pisze:do cholery skąd wiecie co taki psychopata w życiu przeszedł zanim swoje zrobił
A co to obchodzi ofiarę, która np. zginęła z jego rąk? Mamy usprawiedliwiać zbrodniarza, bo miał trudne dzieciństwo, bo wpadł w nieodpowiednie towarzystwo? Przez to mają cierpieć niewinni ludzie? Życie jest tylko jedno i zbrodni nie można usprawiedliwiać ciężkimi przejściami. Poza tym prawdziwi zbrodniarze zazwyczaj rodzą się już z przestępczymi genami. I wtedy najlepsze wychowanie może nic nie dać.
wojtek_krakow pisze:Może tak, a teraz niech ktoś sobie wyobrazi, że ktoś z jego rodziny gwałci i następnie morduje. Rodzina patrzy, że ma w śród swoich psychopate, ale jestem ciekaw wtedy jakby na to patrzeli. I co "kula w łeb" ? "Mamo, ale to mój starszy brat, odejdź, to psychopata, do pieca z nim". Nie zmienia to nic? Punkt widzenia może być różny, Wy tylko stawiacie się w roli pokrzywdzonych.
Wierz mi, że nawet brat psychopata nie mógłby u mnie liczyć na zrozumienie. Bo niby jakim prawem u diabła mój rzekomy brat miałby odbierać dla przyjemności życie innej niewinnej osobie?
Awatar użytkownika
wojtek_krakow
Posty: 474
Rejestracja: 19 kwie 2009 21:22
Ulubiony utwór: Rush
Lokalizacja: Kraków/Bielsko

Post 05 cze 2009 01:09

Teraz wyszło jakbym chciał ich wszystkich wyspowiadać i puścić wolno..to nie tak. Po prostu uważam, że pisać o tym jest łatwo a decydować kto tak naprawdę zasługuje na śmierć to podjerzewam cholernie trudna sprawa, szczerze nawet nie wyobrażam sobie jak bardzo i nie chciał bym o tym decydować, przenigdy.
tylko przed siebie
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 05 cze 2009 07:40

Supcio, taka ze mnie świnka, ze dlatego chciałbym, żeby to kodeks a nie ja decydował o tym. Poza tym wszystkim nikt nie mówi, że za każde przewinienie się powinno lecieć na krzesło. Ale jak ktoś po tym jak na państwowym garnuszku miał wczasy znowu odpierdzieli coś poważnego, no to nie ma zmiłuj się. Kiedyś, dawno takie jednstki się odświewało ze społeczeństwa, obecnie się je utrzymuje.
A kara jak kara, po co takiego zwyrodnialca trzymać do końca życia w izolatce? Co to za kara, jeśli on po niej już nic nie osiągnie, to tylko choowanie pieprzonej komórki rakowej odgrodzonej od reszty ustroju, ale nie zmienia to faktu, że to rak.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21985
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 05 cze 2009 10:30

Upraszczasz Panie :)
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 05 cze 2009 10:35

No raczej, że nie mętnię :idea:
astiz

Post 05 cze 2009 10:37

em. pisze: Nie wierzę.
Opowiadając się za karą śmierci dla-jak to mówicie-zbrodniarzy sami się nimi stajecie. Gratuluję zatem.
Taki oto cywilizowany naród! Biję czołem o posadzkę przed Wami.
Jednostki socjopatyczne się leczy, nie od razu zabija. Nie rozumiem jak komuś może przeszkadzać zabijanie, kiedy sam chciałby pociągnąć za dźwignię, a potem patrzeć jak przez człowieka przepływa prąd, najlepiej o napięciu pięćdziesięciu tysięcy woltów.
Tyle w temacie.
Są takie przypadki,które należy "utylizować".Po co społeczeństwo ma płacić podatki na morderców odsiadujących dożywocie? Dla czego ja mam płacić na wyżywienie zbrodniarza? Prawo obecnie bardziej chroni mordcerców a nie ofiary;więzienia przypominają hotele,a powinny wyglądać tak: cela 4 na 4 metry,3 prycze w niej i wiadro do srania-to jest resocjalizacja,a nie hotele,które nazywa się "więzieniami".Chciałbym,żeby polskie prawo było podobne do amerykańskiego;kara śmierci także dla nieletnich poniżej 15 lat i także za pedofilię.Kara chłosty też powinna być.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21985
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 05 cze 2009 10:42

Lol, co wy wszyscy z tymi podatkami? I tak będziecie płacić za więziennictwo, nie ma zmiłuj!
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 05 cze 2009 10:44

No jasne, że będziemy. To jest normalne i wręcz oczywiste. Ale ja zwyczajnie wolę, żeby jakiś tam złodziejaszek odbembnił swoje w pace, niż jakaś głupia sucz na dożywociu.
Awatar użytkownika
rafal_74
Posty: 461
Rejestracja: 24 lis 2005 14:25
Ulubiony utwór: Behind The Wheel
Lokalizacja: wroclaw

Post 05 cze 2009 10:49

"ukatrupic" jednego dwoch dla przykladu i pozostale mendy spoleczne moze zdadza sobie sprawe co im grozi i zanim taki jeden z drugim cokolwiek glupiego zrobia beda miec swoj obraz na foteliku :evil:
taaa tylko jak wybrac tych pierwszych ?
sam optowalbym przy jakis malolatach ktorzy z nudow dla szpanu i popisu z kretynskich "gangow" osiedlowych zabijaja dla 20 zl lub starej zdezolowanej komorki, bo wszak czym skorupka za mlodu ..... i zadna resocjalizacja i osrodki wiezienia tu nie pomoga
chyba ze jak za "wojka stalina" zeslac na syberie i niech tam bez udzialu czyjejs reki pozdychaja z zimna glodu i pozytecznej pracy
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 08 lip 2009 21:15

Newsy ze świata

Sondaż Gazety Wyborczej: Kwaśniewska przed Tuskiem

Jolanta Kwaśniewska zdecydowanie przed Donaldem Tuskiem w sondażowej II turze wyborów prezydenckich! A Lech Kaczyński przegrywa z każdym: Tuskiem, Kwaśniewską, Andrzejem Olechowskim i Włodzimierzem Cimoszewiczem - wynika z sondażu, który publikuje czwartkowa Gazeta Wyborcza.

i komentarze do nich

Ale na skomentowanie to ja się już nie posilę. Kwaśniewska przed Olechowskim, Kaczyńskim, Tuskiem, nawet przed tym lewym Cimoszewiczem...

:(
astiz

Post 08 lip 2009 22:57

Ja bym chciał,żeby Kwaśniewska została wybrana na prezydenta,ona nie jest powiązana w żaden sposób z konfederacją targowicką, zdrajcami, bandziorarami ,którzy obecnie rządzą Polską. Problem w tym,że ona nie będzie kandydować,a ja nie pójdę na wybory.
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 09 lip 2009 07:34

Tak, Kwaśniewska jest bezpartyjna. Przypadkiem tylko ma za męża Alka.
Ale, ale. Nawet jakby kandydowała. Ona nie jest politykiem, Polski nie stać na to, żeby głową państwa z prawem veta i tym podobnymi, była osoba, nie ważne kobieta czy facet, który faktycznie umie się zachować, złoży serwetkę na 101 depeszowych sposobów i pamięta rozmieszczenie dwustu trzydziestu dwóch sztućców deserowych...
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Post 10 lip 2009 16:13

http://www.tvn24.pl/12691,1609012,0,1,s ... omosc.html


no. kobity, uważajcie bo nigdy nie wiadomo gdzie czają się mali wojownicy ;(((((((((
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 10 lip 2009 16:28

Bardziej zmartwiło mnie, to co zobaczyłam dziś na TVN Warszawa-że wam zamknęli Zalew Zegrzyński,bo cholera ryby pozdychały i wyławiają to wszystko. Biedne rybki ;(
http://www.rmf.fm/fakty/?id=158492&temat=76
gwiazdy...
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16930
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 10 lip 2009 17:06

Prawdziwemu wędkarzowi jak ja aż żal serce ściska, jak się widzi takie piękne martwe ryby. ;(
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6489
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 18 lip 2009 11:30

newdress pisze:Ja bym chciał,żeby Kwaśniewska została wybrana na prezydenta,ona nie jest powiązana w żaden sposób z konfederacją targowicką, zdrajcami, bandziorarami ,którzy obecnie rządzą Polską. Problem w tym,że ona nie będzie kandydować,a ja nie pójdę na wybory.
Gdzieś wspominałeś, że jesteś protestantem, a mówisz jak 100% katol :8
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Post 18 lip 2009 19:47

a propo newsów ze świata.. Czojn, co tam na Pudelku bo od kilku dni nie czytałam? ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((